Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Zdjecia byly robione dzien po zabiegu wiec bylo jeszcze wszystko swierze I opuchniete. Zabieg robilam na Islandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Kasia2201 dzięki wielkie :* kochana jesteś. wczoraj było tak ciężko ze nawet odpisać nie dałam rady :( i zwymiotowalam, nie wiem czy to z bólu z nerwów czy może dlatego że to był mój pierwszy normalny posiłek po op. tragedia :( tez tak mialyscie? odliczam każda godzinę, niech ten kryzys minie :/ to już 3doba po op a raczej dopiero 3doba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Kasia2201 dzięki wielkie :* kochana jesteś. wczoraj było tak ciężko ze nawet odpisać nie dałam rady :( i zwymiotowalam, nie wiem czy to z bólu z nerwów czy może dlatego że to był mój pierwszy normalny posiłek po op. tragedia :( tez tak mialyscie? odliczam każda godzinę, niech ten kryzys minie :/ to już 3doba po op a raczej dopiero 3doba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie mozecie swobodnie wstawać po op.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gość swobodnie to dopiero jak mięśnie puszczą,ale w miarę okey to po ok 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midsession barbara czeka na zdjecia :) !! jezu ja juz tyle schudlam ze to jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DZISIAj w dodatku cora sie wtulala z 15 min zanim zaczelysmy sie ubierac i jak ja to przezyje...to nie wiem.MAMUSIA TULIMY aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha trzymaj sie, dasz rade ja mam trojke przytulakow ta najstarsza to juz nie tak bardzo ale lubi sie przytulac a ma 12 lat, sredni to 6-letni mamisynek a najmlodszy ma 6 miesiecy. Ciezko jest ale jakos dajemy rade. Pierwszy I drugi dzien najgorszy. Trzymam kciuki I glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek363 Mnie szczypało raz w okolicy szwow a czesto w piersiach. Ilonka jutro zrobie foto PO bo jeszcze nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Wam wysle fotki , tylko nie mam takich swiezych PO. tylko dopiero teraz po ponad 2 tygodniach PO. Anula1616 bardzo Cie rozumiem, zwymiotowalas pewnie z nerwow. Tez strasznie mnie bolalo i mialam dosc, jak juz pisalam. Ale 4 I 5 DOBA TO POPRAWA :) A potem juz tylko lepiej :) Ja juz od czwartku czyli 2 tygodnie po , spie na boku. Ale ciezar ciala przezucam na reke. Nie leza na piersi. Ale nie jest zle. Przynajmniej piersi nie ciagna ,jak wczesniej kiedy probowalam sie polozyc na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Kasia2201 przeslesz mi tez? anna_kowal_kowal@o2.pl tak jak mowilas rzeczywiście jakby lepiej :) tej nocy przespalam 6godzin! Zazwyczaj budzilam się co 2godziny lub częściej. Ale wciąż boli, ale jakby mniej, 4doba po op :). Dzisiaj jadę na kontrolę, mam nadzieję że ściągną mi już ten opatrunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek363
Hej dziewczyny! A czy pobolewanie tak bardziej jakby pod pachami to tez normalne? Jestem szósty dzien po zabiegu,niby lepiej:-P ale boki piersi tak pod pachami bardziej w okolicy miejsc po drenach mam opuchniete i tam najbardziej obolale miejsca:-( czy tak tez ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod pachami boli bo zrywaja ci mięsień piersiowy, mnie bolało tak ze ręką nie mogłam ruszyć, mi sie poprawiło chyba w 6 dobie ale przez dwa tyg pas nosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
dziewczyny serdecznie proszę powiedzcie u kogo powiększałyście piersi? założylam osobny temat, ale tylko powstała klotnia na temat Furmanka i wyboru między operacją w Polsce czy w Czechach. Chciałabym powiększyć nędzne sflaczałe A, ale nie wiem w czyje ręce się oddać:( mam niedaleko do Torunia,Plocka,Wloclawka,Bydgoszczy,Lodzi,Poznania i Warszawy. Blagam doradzcie coś, strasznie się boję. Nie chodzi o reklamę tylko o wlasne przeżycia i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
gazela,wiem,śledzę wątek:) jednakże nie jestem w stanie przeczytać całego, nie natknęłam się na żadne polskie polecane nazwiska. także proszę inne dziewczyny o dobrą radę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek363
Ja u Furmanka w czechach robilam i z czystym sumieniem polecam chociaz to krotko calkiem po moim zabiegu,ale jesli chodzi o opieke to super. Dziewczyny narzekaly na kontakt z drem,ale ja mam pozytywne opinie,nawet dzis napisalam pytanie o ten bol pod pachami i doslownie za godzinke juz odpisal :-). Ja polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek może boleć, ale przejdzie :) a 6 dni po operacji to wcale nie tak dużo - pamiętaj o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z dziewczyn robiła podnoszenie i powiekszenie piersi i u którego doktora? Kogo możecie polecic z czystym sumieniem? Czekam na odpowiedzi. Pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
Boże, mam taki mętlik w głowie,że nawet nie wiecie...z resztą pewnie wiecie, bo stalyscie też kiedyś przed tym wyborem:) jest tyle sprzecznych opinii i informacji, że mózg się lasuje. Sama już nie wiem czy to loteria czy rzeczywiście partactwo niektorych chirurgow. Chcialabym podjąć szybką,jedną,nieodwracalną decyzję, ale nie umiem. Kazdego dnia zmieniam zdanie,moj mąż ma już mnie dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Leze wlasnie sobie w klinice i jestem juz po i nie wierze ze to zrobilam Po namowach chirurga wybralam jednak 360 xh i jak narazie wcale nie sa takie duze zobaczymy jak zacznie pojawiac sie opuchlizna Jak widac po moim nastroju czuje sie dobrze bo pewnie trzyma mnie jeszcze znieczulenie operacyjne. bacha841 nie panikuj bo w paranoje wpadnieszOdezwe sie pozniej bo zaczyna mnie spanko lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolyyy u kogo robiłaś piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
dziewczyny, czy sa tacy lekarze, ktorzy w razie nieudanej operacji nie odwroca kota ogonem i wezma za to odpowiedzialnosc? czy wszyscy jak jeden mąż jak robi sie gorąco urywaja kontakt z pacjentem albo wciskają kity? czytam,czytam i czytam i ciagle sie boje wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness
Dziewczyny jestem zdecydowana na zabieg powiększenia piersi. Czy któraś z Was może mi polecić lekarza w Warszawie. ale nie koniecznie.. Żeby mieć ładne piersi pojadę i na drugi koniec Polski. Może któraś z Was ma podobne wymiary do moich.. 164cm, 48 kg. Biust to oczywiście miseczka A a właściwie 65 DD.. malutkie. Byłabym wdzięczna za zdjęcia magness86@op.pl najlepiej przed i po :) 3mam za Was wszystkie kciuki :* Chciałabym być już po zabiegu jak niektóre z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreny wyciągali mi na drugi dzień bez narkozy, boli bardzo faktycznie ale podobno jeśli załoza dreny to jest mniejsze ryzyko powikłań bo odciągną płyn który zbiera sie w piersiach a tak to on ci tam zostanie:-S oczywiście nie jestem lekarzem więc sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiennie się terminem operacje piersi u Dr.Potockiego z lipca na wcześniejszy ! Simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak myslalam ze z tymi drenami to nie bedzie latwo. JAk sie Jully czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×