Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Kasia, wszystkie są zachwycone twoim biustem, możesz mi też przesłać? anonymous255280@gmail.com U mnie dzisiaj mija 9 doba ale jeszcze nie mam zdjęć, jak tylko zrobię to się podzielę... DZSIAJ najbardziej dokucza ból pleców :'( juz nie mogę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
PUNANI BB320 prosze o fotki sylwiaa1906@op.pl ja jutro wieczorem jade na kontrol i mam nadzieje ze rozpakują mnie z tych bandaży i opatrunkow i wtedy bede robic foty ;-) ASI28 tak robilam w Żarkach i szczerze zaskoczylas mnie tymi rozpuszcalnymi szwami, juz nic nie wiem, jutro sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
no i piękne PUNANI, nie moge doczekac się swoich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Punani co ty mówisz ze nie ma różnicy? Są eleganckie. Ale i przed nie ma się do czego doczepić. Były fajne a teraz są mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje no juz troszke lepiej mysle za kilka dni juz bedzie okej :-) dziewczyny tez macie czasem taki kilko sekundowy ostry przeszywajacy bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA Gość SYLWIA Wysłałam Wam fotki dziewczynki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dziękuję dziewczyny. Odpisalam wam :) Zbliza się wieczór i juz zaczynają twardniec i bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia ile jestes po operacji? Ja jutro juz dwa tygodnie i rano po nocy sa jak skała , w dzien mieksze . Kregoslup bolal od 4 dnia na maxa tak do 9 dnia i juz przechodzi.przedtem nawet siedzac oparta o poduszki to bolał bardzo jalby mi ktos go młotkiem potrzaskał i przod byl mega napiety.teeaz juz puszcza wszystko a piersi zaczynaja mieknac.wraca czucie i zaczyna byc juz w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani sa bardzo ladne i wygladaja bardzo naturalnie :) Nie sa wcale male tak jak napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
ja tez prosilabym o foteczki. backup_priv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Punani Bardzo ładnie Ci wyszly Twoje bimbalki:) Anonymous i gośćelmo zdjęcia wysłane. Teraz spuchla mi prawa piers tak od góry. Te wszystkie bole są spowodowane noszeniem tego cholernego stanika bo jak go zdjelam odrazu ulga :) ale bez niego ani rusz także trzeba sie przemeczyc. Z tego co wiem to okresu nie moze być podczas operacji bo to grozi krwotokiem. Także nie wiem co w tej sytuacji mozesz zrobić gośćelmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
ZUZA dzis mija mi 4 doba od zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna
Gosc Elmo a nie mozesz spytac chocby na maila tego chirurga czy moze byc okres czy nie . Albo powiedz mu ze masz nieregularnie okres i niewiesz czy bedzie czy nie i opisz mu swoja sytuacje.tutaj Tobie nikt nie pomoze w takiej sprawie, bo co Ci ktos napisze-nie martw sie? To juz dawno powinnas byla mu powiedziec na konsultacji o takich rzeczach sie rozmawia ze swoim lekarzem chirurgiem !!blagam Cie nie masz pieciu lat a zachowujesz sie niedojrzale , i teraz kombinujesz szukasz pomocy na forum jakby ktos mial ci pomoc . Mam Ci wypisac tabletki czy zadzwonic za Ciebie do kliniki ?? Kobieto ogarnij sie przepraszam Cie ale takie mam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmo Ja z tego co pamiętam na konsultacji doktor mówił żeby wybrać termin kiedy nie będzie okresu jednak jak by się okazało ze będzie okres to operacja sie odbędzie ale lepiej żeby uniknąć tego dodatkowego problemu na czas operacji jak się da. Więc nie martw się okres to nie jest przeciwskazanie chodzi bardziej o dodatkowy dyskomfort w ciężkich dniach po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, dostałam zdjęcia. Faktyczne fajne, ja niestety mam mniejsze. A co do miesiączki, miałam dostać 2 dni po operacji ale na szczęście jeszcze nie dostałam... Nie wyobrażam sobie dodatkowego kłopotu w tym czasie. Kiedy pierwszy raz rozpielysie stanik na stojąco? Trochę się tego boje a chciałbym juz zobaczyć jak wyglądają. Na razie robiłam to tylko na leżąco, przy zmianie opatrunkow. anonymous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Joanna trochę pojechalas po gość Elmo. Dziewczyna mieszka daleko i pisze na forum co ja trapi. Od tego chyba jest to forum żebyśmy się wzajemnie wspierały. Zawsze to na duszy lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia no to własnie tak od czwartego dnia nie ten kregoslup zaczal bolec a najgorszy bol kregoslupa mialam 6-7 dzien potem mniej i z dnia na dzien juz bylo lepiej . U mnie te przeciw bolowe na kregoslup nie dzialaly choc mocne bo brałam Tramal a po tym to juz chyba nastepna jest morfina :-/ Pare dni i bedzie dobrze ja juz dzis dotykam i zaczynaja mieknac i czucie wraca.Ale zaraz po nocy tez trawde i pobolewaja chwilke,jak juz rozchodze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BB320 czy ja też mogę prosić o zdjecia? agarra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonymous Ja stanik rozpielam na stojąco na drugi dzień po operacji dosłownie na chwilkę żeby zobaczyć jak wyglądają i mąż mi zrobił fotkę możesz wysłać swoje fotki i napisać jakie masz implanty i jaką wyjsciowke? Ja Ci odeśle swoje fotki beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani i BB320 kochane wyślijcie i mi :D pokażcie jak tam wyszły wasze cycunie :D gośćKasia twoich też strasznie ciekawa jestem :) podeślesz? Mój mail w podpisie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Anonymous Ja rozpielam stanik po powrocie do domu mąż zrobil zdjecie by mi pokazac i dzis rozpielam bo mąż co drugi dzień zmienia mi opatrunki. Z tą wielkością jest tak jak piszecie raz jeden jest wiekszy raz drugi puchnie aj to się zmienia jak w kalejdoskopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Kochana gosc Joanna.no raczej pieciu lat nie mam komsultowalam sie moze nie bezposriednio z hirurgiem tylko przez recepcyonistkie.poniewaz nie mam mozliwosci IAC do kliniki bezposriednio bo nie jestem w polsce.powiedzeli ze nie moge miec.ale trzech innych lekarzy mowia ze nie ma wplywu.wiec bwz nerwow dzewczyna droga.a forum istnieje po to zeby sie radzic dzewczyny I sa kochane bo odpowiadaja bez zadnych nerwow I sa bardzo pomocne.jezeli draznia ciebie moi pytania prosze na nie nie odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
BB320 kochanie ja tez bym chciala nie miec tej miesiaczki DLA wlasnego komfortu.przez te wszystkie nerwy ze musze dzeci na trzy tygodnia zostawic,lot samolotem,I zabieg.przez to mi sie tak przestawil.juz chce miec to wszystko za soba.przepraszam jezeli kogos draznia moje pytania,ale bardzo sie ciesze ze jest ten forum.dodaje mi touch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś masz stanik rozpinany z tyłu i boisz się tak wygiąć ręce do tyłu, czy uczucia że grawitacja zrobi swoje i będzie bolało? Nie bój się :) ja na stojąco rozpięłam w 4 dobie. baaa nawet jechałam bez stanika po zdjęciu opatrunków do sklepu wymienić na większy rozmiar bo okazało się, że kupiłam taki, że pół piersi miałam na wierzchu hehehe To jest dopiero uczucie ! :/ koszmar. Wszystko opuchnięte, wrażliwe sutki, gdzieniegdzie bez czucia czy czucie odrętwienia, a tu bluzka jeździ po nich i podrażnia jeszcze. Cóż za ulga była jak w sklepie nałożyłam już i pojechałam juz w nim do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
BB320 do mnie nic nie doszło. Elmo nic się nie przejmuj takimi wpisami. Po to mamy siebie. A niektóre tylko tu wchodzą żeby kogoś pojechać. Ja powiedziałam ze prawdopodobnie będę mieć końcówkę miesiączki i lekarz powiedział ze to mu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia no mega !!!! efekt niesamowity :D teraz tylko czekać aż się zrównają :) No i po zdjęciach nie sądzę żebyś miała stanik z miską C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×