Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKasia
Dziewczyny jestem juz w domu. Obejrzałam swoje cycuszki i ten gdzie jest włożony 450cc jest wiekszy bardziej spuchniety niz ten gdzie jest włożony 500cc. Mam nadzieje ze to sie wyrówna. Kontrol za 3 tyg. Nosze tez ten pas niewygodne jak cholera ale cierp cialo jak się chcialo:) ale najgorszy jest ból pleców:( i spanie na plecach :( nie wiem jak wytrwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Elleni mi powiedzieli zeby nic nie kupowac na blizny bo tylko kase wydam a finalnie bedzie to samo. Zuza ja nie mam piersi wysoko i u mnie pas nie byl potrzebny. Ponic czesto lewa piers jest ciut wyzej i do 2 miesiecy sie to wyrownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny prawdopodobnie dostane misiaczke na okres operacji,a nie moge przesunac daty, bo mam kupione bilety na trzy tygodnia.Maz wzial urlop.kolerzanka w polsce tez.rozmawialam z genikologiem I powiedzala ze miesiaczka nic nie przeszkadza w operacji.mam tabletki na przesuniecie miesiaczki.ale lekarz powiedzal ze nie gwaratuje to ze nie dostane na ores operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Kasia swietnie ze juz jestes po :-) Bierz p.bolowe jak by bardzo bolało. Ja w poniedzialek bedzie 2 tyg od zabiegu i tez jedna piers mam wyzej i jest wogole obrzeknieta tzn.lewa , a Ty dopiero jeden dzien takze nic sie nie martw :) noi widzisz zajad nie przeszkodził w operacji;) juz niedlugo lato bedzie cooool :-D mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Narazie wzielam pyralgine 500 ból jest do zniesienia drażni mnie tylko ten bol pleców wstaje i chodze albo leżę. A nikt nawet nie zauważył zajadu:) panika była nie potrzebna. Mąż wniebowziety widokiem :) stanik pooperacyjny mam 75d jak dojde do siebie pewnie zostanie 75c. Zobaczymy :) narazie odpoczywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do Kasia. Widzisz panikaro wszystko się udało. Zajad nie przeszkodził w spełnianiu marzeń. Super ze juz jesteś po. Teraz sobie odpoczywaj i przygotuj chusteczki dla męża bo pewnie się slini na widok twojego biustu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Kasia chyba wyjda Ci wieksze piersi po takich implantach:-) ja mam 350cc i stanik D jest maly :-D Trzymaj sie dzielnie ja drugi tydzien po prawie i bol plecow ustępuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dziewczyny a co z tym twardnieciem piersi w nocy? To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ale w nocy były tak twarde jsk skala az mnie to obudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
PUNAMI a jak się czujesz? Mialas zabieg dwa dni przede mną. Bierzesz przeciwbóle jakieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny a jak ze spaniem na boku ? Można nie można? Dlugo na plecach nie wytrzymam pieką mnie dziwnie. Mąż już się slini i nawet dotykal ;) he he ale dba o mnie i dużo mi pomaga. Mam podwyższona temp.37 taki stan podgoraczkowy. Też tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Kasia .mi lekarz nie pozwolil poki co spac na boku ,zreszta sie u mnie nie da bo jak tylko lekko sie chce na boczek obrocic np.zeby wstac to mnie boli ze ała :-/ O goraczce nic nie wiem bo obylo sie bez , ale w wypisie mam tlustym drukiem napisane ze gdyby wystapila mam natychmiast przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasia nie jestes pozawijana bandazami? Ja swoje bliźniaki ujrze dopiero w poniedziałek wieczorem podczas zmiany opatrunku na konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny pytanie do tych ktore sa juz PO : Ile czasu od operacji mozna golnac jakies piwko ??piwiem szczerze ze małym piwem z sokiem bym nie pogardzila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mija 8 dzień, piersi prawie w ogóle nie bolą, tylko czasem np. przy wstawaniu... Teraz najgorszy jest ból pleców, nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji leżącej i nawet pół leżącej a jakoś nie wygodnie mi siedzieć bez opoparcia. Jestem jeszcze zgarbiona i mąż mówi, że przez to nie widać ze mam większe piersi... :-D i do tego ten duży brzuch, prawie większy niż cyce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Ja zaraz po operacji miałam założony stanik pooperacyjny . widzialam je jak wyjmowali mi dreny. Potem w domu mąż zrobił mi zdjecia. Są duże i opuchniete. Różnią się wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mija 8 dzień, piersi prawie w ogóle nie bolą, tylko czasem np. przy wstawaniu... Teraz najgorszy jest ból pleców, nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji leżącej i nawet pół leżącej a jakoś nie wygodnie mi siedzieć bez opoparcia. Jestem jeszcze zgarbiona i mąż mówi, że przez to nie widać ze mam większe piersi... :-D i do tego ten duży brzuch, prawie większy niż cyce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja tez mam zalozony stanik pooperacyjny a na to 2 grube bandaże elastyczne. Wkur... mnie one strasznie. W poniedziałek przt zmianie opatrunkow zalozą znow ten stanik i pas dopiero dostane. alkohol dopiero po odstawieniu wszelkich leków Ciekawe dlaczego tylko ja mam te bandaże. Czuje sie jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I brzuch tez mam ogromny i 4 kg wiecej!!! Ile to potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja super dzis 4 dzien po operacji sama sie kapie, wstawilam pranie, posprzatalam :) Juz tabletek nie biore, od dzisiaj. Czuje sie bardzo dobrze :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze staram się nic nie robić, wszystko w domu robi mąż...nie mogę jeszcze sprawnie ruszać rękami. Kiedy zniknie ten ogromny brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc mi ten duzy brzuchol znikac zaczal po 8-9 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ok Sylwia jestem 4 mc po i mialam tez piersi jak kamienie dopiero jak wstawałam i pochodziłam to miekly . teraz sa juz miekkie cierpliwosci bedzie ok wszystko musza zrosnac sie z miesniem implanty spinamy sie plecy bola najgorszy pierwszy miesiac potem juz z gorki. ja piwo juz piłam po tygodniu były u mnie kumpele i to nie jedno . pozdrawiam . 375 cc hp mentory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jak dobrze ze tu jesteście i odpowiadacie na te wszystkie pytania. Jestescie nieocenione. Dziękuję. Rano bralam pyralgine i moze juz przeciwbolowych nie bede jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 2 tyg po operacji wczoraj dxwonilam zapytac jak z alkoholem i uslyszalam ze oczywiscie juz moge :-) ale moze to kwestia indywidualna . ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
LEEEENIA jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia zapewne ten sam efekt będzie czy z maścią czy bez tylko z maścią pewnie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×