Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

BB320 już ci napisałam w mailu, że w porównaniu z twoją wyjściówką to teraz masz czym oddychać :) super ! Jak dla mnie to byłyby one za małe ale u mnie z 15kg więcej na wadze i 5cm we wzroście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Gosc elmo Nie wszystkich drażnią twoje wpisy! !! Glowa do góry. Od tego tu jestesmy by wspierać sie i wymieniać pytaniami i doświadczeniem a nerwowa kolezanka wypowiedziala sie z wielkim hukiem hihi moze miala zly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny dzisiejsza noc juz lepiej mąż za mocno mi stanik z tylu zapial i z przodu pas za mocno zapinal stąd bol pleców. Wczoraj troche to poluzowal i naprawdę ulga. Piersi jeszcze opuchniete wiec nie ma co ich tak katować. Prawa piers nadal spuchnieta od góry rozpinam stanik na kilka minut by odpoczely. Mąż wczoraj nie wytrzymał i pomietosil chwile także czucie w brodawkach mam :) i przeciw bólowych wcale nie brałam bo po co jak Mąż mnie znieczulil ha ha ha :)głowę sama umylam i uczesalam wlosy takze nie jest zle. Niech sie goja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Hahahaha Kasia ;) Rozbrajasz mnie. Juz to mowilam ale chętnie się powtórzę DZIELNA JESTEŚ !!! Szybko wracasz do formy. Zazdroszczę i biorę przykład od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wczoraj spedzilam niedziele poza miastem wszystko okej, a w nocy dostalam okresu nie dosc ze piersi jak skaly i znowu bola to jeszcze leje sie ze mnie jak z kranu ;((((( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ehhhh dlugo nam przychodzi czekać na tą pełną satysfakcję. Tu trudna i dluga droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii1 Niestety ja tez bez tego stanika czuje sie zle.jak wczoraj go zdjelam zeby go przeprac / nie moge chodzic w staniku jednym dwa tygodnie az sie balam zeby jakies robale sie pod spodem nie wykluly :-D / to piersi zaczely dretwiec i dretwiec uczucie jakby rosly !! Masakra jakas szybko wysuszylam w suszarce i znow mi maz ubral. Odrazu ulge poczulam jak mi go zapial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
BB320 dziękuję za fotki. I nie są takie maleństwa. Wyszły bardzo naturalnie. Ty jesteś taka szprotka ze jak byś wzięła większe to byś wyglądała jak Pamela. One widać są jeszcze wysoko nie ułożone. Ech dziewczyny dobrze ze mamy siebie. Dziś pobrałem krew. Mam nadzieje ze wyniki wyjdą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena kiedy masz zabieg? Jakie implanty wybralas przy jakiej wadze i wzroscie ??moje juz zaczynaja wkoncu zabierac ksztaltu choc wiem ze to jeszcze dluga droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Elmo moj lekarz nie operuje w trakcie miesiączki oraz 3 dni przed i po... To bardzo kłopotliwe dla mnie było, gdyż 2 razy terminy musiałam zmieniać bo moja miesiączka akurat stała sie nieregularna w rym czasie... Jak na złość ;) ale wiem ze duzo lekarzom to nie przeszkadza. Musisz zadzwonić i ustalić. Moj lekarz po pierwszej konsultacji podał mi swój numer KOM i odpowiadał na wszystkie pytania, teraz gdy mam powikłania tez dzwoni i sie interesuje. To ważne abyś rozmawiała z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 Powiedz jak tam z tym bolem uspokoilo Ci się to ??mam nadziej ze juz tak nie cierpisz Gosc elmo spytaj w klinice lekarza jak to jest z miesiaczka u mnie odrazu na pierwszej konsultacji jak ustalalismy termin powiedzial ze nie moge miec absolutnie okresu .ale niewiem jak to u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Cześć dziewczyny czy któraś z Was powiększyła piersi u dr.Anny Olender? Która z Wąś ma wkladki anatomiczne? Bo ja mam zabieg 13 maja i do wyboru anatomiczne 323 cpg 345 cc lub 390 cc I nie wiem które wziąść a chce pełne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aha goscEmo no nie zazdroszcze Ci sytuacji...wyjazd do Polski , zostawic dzieci prawie na miesiac ,ten okres ,i jeszcze nie masz pewnosci ze wyniki badań bedą w porzadku , a tu urlopy pobrane i maz i koleżanka, naprawde nie zazdroszcze musisz miec strasznego stresa .oby nie trzebabylo terminu przekladac .A bilety kupilas pewnie juz . ciezko musi Ci byc .mam nadzieje ze wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczynki kochane dzekuje za wsparcie.akirat ta dzewczyny sie nie przyjelam,bo mam wieksze zmartwienia.DZISAJ DOSTALAM MIESIACZKE.wiec teraz nie wiem czy brac the hormony na przestawienie miesiaczki czy nie.dzisaj bede dzwonila do kliniki.wkurzaja mnie Tam troche.bo nie moge rozmawiac z hirurgiem bezposriednio a nie pisac.tylko przez the dzewczyny,ktore tak naprawde przez telefon mi nie odpowiadaja.tylko po jednym dniu odpisuja.rozumiem ze taki lekarz jest bardzo zajety..............gosc Sylwia dzelna z ciebie dzewczyna.a nie ma jak to blizko jest maz. Zazdroszcze bardzo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Kamilka 809.ja tez bede miala do wyboru anatomiczne 340 albo 390.I tutaj dzewczyny pisale zeby brac the wieksze.zabieg bede miala 2 czerwca.daj znac kochana jakie wybralas.bo ja narazie tez nie mam pojecia jakie wezme. Xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza piersi ładne ale niestety nerwoból tkwi niczym ostrze noża miedzy zebrami... Jestem po konsultacji neurologicznej i mam czekać az przejdzie.. Jestem na lekach .... Bol czasami nie do opisania, leki tylko lekko łagodzą bol ktory towarzyszy 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Elmo to skoro dzis dostałaś miesiączkę to kolejna Ok 26 maj to akurat wychodzi idealnie, wiec spokojnie! 2go bedzie juz Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani czekam na Twoje zdjecia. Jesli chodzi o problem z miesiączka. Przyszedł mi do głowy taki pomysł. Na Polskim rynku od Niedawna sa kubeczki menstruacyjne, ktore aplikuje sie do wnętrza podczas okresu. Sa one wykonane z sylikonu medycznego. Po aplikacji takiego kubeczka, krew menstruacyjna jest szczelnie zamknieta( nie dostaje sie tam powietrze, tak jak przy użyciu tamponów) wiec czas wymiany sięga do 12 godzin ( w zależności od intensywności krwawienia)Ta krew poprostu szczelnie zamknieta sie nie psuje. Wiec gdybym miała tak sztywne terminy jak lot samolotem, określony urlop .... Oraz wszystko idealnie ustalone pod operacje, to nie zawahałbym sie delikatnie oszukać lekarza z miesiączka, tym bardziej, ze trzech lekarzy twierdzi iż nie jest to przeciwwskazanie. Mam nadzieje, ze odrobine pomogłam. Nie martw sie kochana miesiączką. Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Ps. Ja stosuje te kubeczki i jestem zachwycona. Jesli odpowiednio go zaaplikujesz nic nie przecieknie, zero zapachów, nic nie czuć, zapominasz o miesiączce. Gwarantuje ci ze bedzie zamienisz tampony czy inne i juz nie zrezygnujesz z kubeczka. :) polecam filmiki z yt wyjaśniające jego fenomen. Przesyłam buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Domka80. No wlasnie tez tak mysle ze bedze OK.Alex ty biedna jestes z tym bolem.mam nadzeje ze przejdze szybko trzymam sie kochana,dzelna jestes.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc elmo a c o ile dni masz cykle mniej wiecej? Jak operacje masz na czerwie to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia. Tez wyrażę tylko swoje zdanie. Idz być hejterą gdzie indziej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 Jeju tak mi Cie szkoda ze Ty tak cierpisz przez te nerwobole .to musi byc okropne i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co Ty musisz teraz przechodzic .trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
No faktycznie łatwo mi nie jest, mam chwile zwątpienia, ale to poprostu musi minąć, potrzebuje tylko wiecej czasu niż średnia krajowa :) No trudno, padło na mnie ... Bede sie tu przypominać co jakis czas i pewnego dnia napisze ze PRZESZŁO! :) .... Nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
JJ 88 chyba pomylilas adresata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
Z jakiego rozmiaru na jaki powiekszalyscie piersi ? Wyslijcie jakies fotki. backup_priv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ja mam planowany zabieg na 13 maja. Ważę 58 kg 164 cm. Dr twierdzi ze wyjdzie spore d. Wybrałam 360 pod mięsień. Ja nie chce zbyt wielkich. Chce w miarę naturalne. Jak myślisz wyjdzie ok bo wyjściowe mam duże b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×