Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Monika
Z jakiego rozmiaru na jaki powiekszalyscie ? Dajcie jakies zdjecia backup_priv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka. Super ze weszlas tez na to forum. Mówiłam ze tu jest więcej dziewczyn aktywnych. Juz znalazłaś przyszła cycolinke od twojej dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
JJ88 o jejeu nawet nie wiedzalam ze cos takiego istnieje.zerkne sobie na YouTube ciekawa jestem czy tutaj w szkocji mozna cos takiego kupic.dzekuje za podpowied I napewno wezme to pod usage xxxxx A miesiaczke od zawsze mialam nie regularne.troche sie zdenerwuje I moze sie spiznic nawet o dwa tygodnia.dlatego jak sie umawialam z lekarzem jaki dozen zabiegu to okres mialam w srodku miesiaca a zaczelam cwiczyc po dluzszej przerwie I nerwy ze wzgledu zostawienia rodziny na trzy tygodnia,i I sie przesunela na koniec miesiaca. Xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Cycolinki Ja juz po sprzątaniu oczywiście odkurzylam mieszkanie, pozmywalam i zrobilam dwa prania znaczy sie pralka ja tylko rozwiesilam na balkonie. Byl i spacer do księgowego i chyba.....sie przeforsowalam:( ból pleców cholerny ale mąż wysmarowal bolace miejsce mascia przeciw bolowa i narazie jest git. Wymoczylam sie od pasa w dół i konieczna byla depilacja bo nogi mialam niczym papier scierny! Teraz odpoczywam:) Prawa piers nadal opuchnięta od góry czekam cierpliwie kiedy sie wszystko wyrówna i dojde do siebie. Mąż mowi że na Mnie goi sie jak na psie ;) czyli szybko dochodzę do siebie he he taki organizm. Najbardziej doskwiera mi ten stanik i pas ale cóż bez niego ani rusz :( juz nie mogę sie doczekac kiedy go zdejme i nie będę juz musiała go nakładać. Dobrzejcie cycolinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Gośćmarzena gdzie robisz w końcu piersi? u Witwickiego? Ja mam zabieg u niego już w środę i też wybrałam 360ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena mysle ze spokojnie .ale nie znam Twoich dokladnych wymiarow .jedne biora implanty 400 i wychodzi D a niektorym wystarczy 325 powiedzmy.Kazda z nas ma inna budowe i nawet taki sam implant przy takiej samej wyjaciowce bedzie wygladal zupelnie inaczej Ja z miski B , 68 cm pod biustem z implantami 350 cc o wysokim profilu mam wiecej niz D .kupilam sobie stanik w tym rozmiarze jesCze przed zabiegiem a tu lipa :-/ Mały jest ,wiec kupic pewnie bedzie trzeba E .Ale to sie rozstrzygnie na zakupach :-D mam 48 kg i 160 cm w kapeluszu A co lekarz powiedział? Ze to jest max co moze wlozyc te 360?? Lekarz generalnie to mierzy cuduje a potem mowi jakie mozna miec max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia jejku moze Ty odpocznij nie przemeczaj sie wkoncu w piatek mialas zabieg :-/ a Tu juz biegasz sprzatasz podziwiam ja pierwszy tydz nic nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
KASIA nasza hardcorowa dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara. Tak robię u Witwickiego. Koniecznie daj znać jak będziesz po i czekam na fotki. Jestem ciekawa jakie robi dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza nie to nie max. Mogłam jeszcze 400 ale chciałam w miarę naturalne. Zobaczymy co to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jeśli wyjsciowo masz duże B to przy implancie 360 moim zdaniem będzie minimum D a pewnie i więcej. Ja wyjsciowo płaska decha implant 325 i jak patrzecteraz w rozmiarowki stanikow to jestem C/D. Tak mi się wydaje jeśli chodzi o Ciebie. Wcześniej jeszcze którąś z dziewczyn dobrzecradzila co się sprawdziło w moim przypadku: Konkretnie chodzi o to żebyś się zorientowała jaką projekcję ma Twój implant i dodaj sobie tą liczbę razy 2 do swojego aktualnego obwodu w biuscie i takim sposobem wyjdzie Ci przyblizony obwód po operacji. U moim przypadku to się sprawdziło. W biuście miałam 80 plus projekcja implantu 4,9 razy 2. Wyszlo 90 i tak wlasnie mam. Spróbuj w ten sposób pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
asi28 to będę za Ciebie trzymać kciuki a jakie bd mieć implanty ? W jakiej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dzięki za podpowiedź. Tak mi właśnie mówił ze wyjdzie duże d małe e. Taki rozmiar to dla mnie świat i ludzie. Bardziej modlę się o kształt żeby wyszły okraglutkie sliczniutkie. O kurcze to już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
GośćELMO ja mam zamiar wziąć 323 cpg 390 cc mentor ale boję się że lekarka przed zabiegiem powie ze ten implant się nie zmieści... a do tych 345 cc nie jestem przekonana wiec nie wiem czy wtedy nie zrezygnuje ale jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gość Marzena no dziękuję Ci za info o tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Mam pytanko jeszcze odnośnie blizn, mam kuleczkę mała na zakończeniu blizny, czy któraś z was tak miała ... Jestem 4 tyg po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no tam tam gdzie Ty. W Żarkach. Wzięłam 295 anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Kasiaczy mogę prosić o fotki? Ja mam wstępnie wybrane anatomy 320 zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no tam tam gdzie Ty. W Żarkach. Wzięłam 295 anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka 80 .ja niby dwa tyg. po operacji nie cztery , a nadal tez taka kulka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena Tez mysle ze r.E To juz naprawde cos :-) u mnie wiecej jak 350 nie dalo sie upchac ze wzgledu na budowe / mala jeatem i waska mam klatke/ A lekarz na kontroli sam mi powiedzial ze mial lekki problem z umieszczeniem tego implantu w jednej piersi i teraz jest bardziej spuchnieta ,bo musial zrobic wieksza kieszen na implant i czekam az sie wyrownaja obydwie .Z wiekszymi implantami to bym wygladala jak dzikus no 160 cm to nie kosmos ;-) Noi chyba wylewaly by mi sie pod pachy :-/Trzeba lekarzowi zaufac .Wszystko lepsze od tego co mialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Marzena, dam znac :) Ty tez polytech 360 ml hp okragle? Ja juz odliczam godziny... Dziewczyny co bralyscie ze soba do kliniki? Bo nie wiem czy brac pizame, kapcie, dresy na pewno biore i bluze rozpinana zeby potem zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza myśle ze to sie wchłonie , mi dopiero co sińce zeszły, nawet nie do końca z jednej strony, wiec tam sie jeszcze wszystko goi i takie zgrubienia mogą chyba byc jeśli sa wynikiem ciecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara ja też dokładnie tej firmy. Dr mówił żeby zabrać przybory toaletowe kapcie piżama najlepiej cała rozpinana. A co jeszcze może się przydać to dziewczyny które są po może coś podpowiedzą. A o której masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Upss to z pizama rozpinana problem :/ Mam być w klinice o 10.30 wiec pewnie jakos kolo 12 pojde na stol, moze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
asi28 ooo to super kurcze szkoda ze nie w tym samym terminie. Moge zapytać jakiej jesteś postury ile w biuście pod itd... Proponowała Ci lekarka jeszcze inne wielkości implantów? Robiłaś juz badania morfologia krzepnięcia krwi jak tak to jaki koszt takich badań ja jutro idę na usg piersi birads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara wiem ze z ta piżama jest mały problem. Jestem na etapie szukania. Wszędzie są rozpinane do połowy a wygodniej będzie ja włożyć jak będzie całość na guziki. Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka ja dziś pobierając sobie krew. W Łodzi komplet tych badań jest różna. Waha się od 130 do 185. Także jest rozpiętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka - koszt tych badan labor to 260zl, tyle placilam, nie mam za dobrych, slaba morfologia, jutro będę dzwonila do anestezjologa to się dowiem wszystkiego. Ja mam 170 wzrostu, waga 60kg około, pod biustem 75, wzielam 295 anatomiczne. Tez wstępnie miałam 13-go, ale przesunelam na 11-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 Mi juz te psskudne since poschodily prawie calkiem Czekam tylko az mi jedna piers odpuchnie bo prawa juz ladna a lewa jest wyzej jakby i nabrzmiala trzymam kciuki zeby wszystko Ci przeszło i skonczyly Ci sie te nerwobole ,mnie juz prawie nic nie boli i zaczynam juz prac sprzatac .jedyne co to maz mi pomaga wstac rano z pozycji lezacej bo po nocy ciezko mi jest wstac nie dam rady sie dzwignac wszystko mam zastane po mocy i nawet rekami nie rusze ,dopiero jak troszke rozchodze to juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×