Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Megimalutkaa
Dziewczyny nos cześć chrzestna 6,400 piersi ok 13 tys robię w tym samym czasie bo nie mam ochoty i czasu inaczej ^^ raz a dobrze zobaczymy co powie lekarz w dniu Op nie mogę sie doczekać mam implant pod mięsień boje sie ze będzie bolec i bede umierać z bólu jestem drobnej budowy wiec myśle o 325 ml Max oby było ładnie i zeby pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Kupilam dzisiaj zelazo bo cale zycie mam problemy z morfologia... musze sie zreperowac :D w 2 tygodniu stycznia jade na badania przed operacja. Ile dziewczynki czekalyscie na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Kupilam dzisiaj zelazo bo cale zycie mam problemy z anemia :/ w 2 tyg stycznia jade na badania przed operacja :) ile czekalyscie na wynik? Martwie sie ze moga przekladac operacje z uwagi na wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to robisz wszytko na raz :D to w sumie lepiej, bo nie będziesz miała rekonwalescencji razy dwa. No może boleć, ale to wiadomo, operacja to operacja :P ale idzie to przeżyć a jak zobaczysz efekt to na bank od razu zapomnisz ile to było bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja czekałam na wyniki 6 godzin..były tego samego dnia. Robiłam w szpitalu ale prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megimalutka
Jeżeli chodzi o nos to podobno nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też powiem, Wam, że zapomniałam o całym bólu jak zobaczyłam już jak wszystko było wygojone, ale na początku to była lekka masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Ostatnio od znajomej uslyszalam ze przez tydzien nie mogla zniesc bolu, ze to byl najgorszy tydzien w jej zyciu ale patrzac na efekt - zrobilaby to jeszcze z 10 razy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Każda z nas inaczej sobie radzi z bolem, u kazdej ten bol jest o innej intesywnosci. Ja miałam takie szczęscie, ze prawie w ogole go nie mialam. Minał dugi tydzien a ja zapomniałam, ze robilam piersi. :) Kobietki życzę Wam zdrowym i szczęsliwych Świąt w gronie najbliszych. Trzymajcie sie cieplutko i odpoczywajcie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dechaterecha
Witam wszystkie dziewczyny :d Ja 15.02 mam zabieg w Łodzi, jestem po konsultacji, w styczniu będę mieć kolejna jednak cały czas waham się nad rozmiarem implantów - okrągłe erosilicone 300 czy 325 czy te 25ml to duża różnica? Dodam że wejściówkę mam małe A, nie rodziłam, 168cm/50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megimalutka
Dechaterach daj znać co wybierzesz ostatecznie ja mam taki sam wybór jak Ty mierze tak samo tylko wazę 54kg jestem ciekawa nie chce przesadzić z wielkością ale jak juz robić i płacić takie pieniądze to tak aby było super! Jak to wygada dziewczyny z rozmiarami jak 325 ml ma ktoras z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
ale 325 to nie jest w końcu tak wiele, myślę ze to jest maks co możęsz wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia11
Kobitki, mialam operacje 21.12 , Polytech 380ml. Mam pytanie do doswiadczonych forumowiczek - dzisiaj minal 5 dzien od operacji, piersi nie bola ale rozpiera mi klatke tak, ze czuje jakbym miala pod skora dwa kamienie. Jutro jade na zmiane opatrunkow wiec tez zapytam czy to normalne ale co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam po świętach? Ja założyłam obsisłą sukienkę i super wyglądał biust :) Olusia11 trudno mi Tobie radzić, bo każdy organizm inaczej to znosi i inaczej każdego będzie boleć. Mnie trochę też bolało na początku, jakoś ten ból zniosłam, brałam tabletki. Ale lepiej skonsultuj to z lekarzem, żebyś się nie martwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Jak po swietach? + 2kg wiecej! ;( zostaly mi 3 tyg bez jednego dnia do operacji i wiecie co? Coraz mniej sie stresuje :) zdecydowalam ze biore 325ml :) jak szalec to szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę się nawet ważyć, ale też na pewno przytyłam, bo sobie poszalałam z jedzeniem :D Pocieszam się, że nawewt jak przytyłam trochę to i tak wszyscy się będa patrzeć na mój biust a nie brzuch czy biodra :D Ja też się na pcozątku stresowałam przed operacją. A im bliżej był odo operacji, to jakoś byłam spokojniejsza. Chyba już nie możesz się doczekać efektu po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przytyło mi się pewnie trpochę po świętach niesety. Ola Szczecin trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po opercji! Na pewno będziesz mega zadowolona z większych piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja też mam brzuch ..oh... Od wczoraj noszę już normalne staniki...ale są super;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka - to jak teraz poszalejesz na wyprzedażach w sklepach z bielizną? :D ja pewnie jak zwykle popłynę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbinka
no niestety ja poszalałam...ale te piękne staniczki sa już moje:) fajnie że udało mi sie upolować super bieliznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj widziałam, że już w galeriach sa promocje. Mierzyłam kilka fajnych staników i czekam, jak będzie z minus 50% i na pewno coś kupię. Dobry stnaik to podstawa po zbaiegu , żeby było w pełni widac efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Ja jeszcze nie mam piersi a juz sie rozgladam za stanikami ! :) szkoda ze nie jestem w stanie przewidziec rozmiaru bo bym na pewno cos fajnego kupila a tak musze czekac na kolejne wyprzedaze :( dziewczynki PO, gdzie kupujecie staniki? I jaki jest przedzial cenowy tam gdzie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd mam powiększone piersi to uwielbiam wybierać staniki. Ja mam z różnych firm, jak są wyprzedaże to zaglądam do intimissimi, calzedonia, oysho. A sportowe to też lubię z nike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wlasnie tak jest że jak się ma już na co założyć staniki to wtedy szał zakupowy trwa:) super, tak samo miałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Dziewczynki jak po nowym roku? Ja nam wrazenie ze jestem jeszcze wieksza :( :D zostalo mi mniej niz 2 tyg do operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej dziewcZyny ja też mogłam zaszaleć w sylwestra w super sukience piersi sa ekstra każda z zazdrością zerkala;) martwi mnie trochę za pod prawą piersia pod blizna wyczowam grodke.. lekakrz mówi że to pod skórne szewek niby sie wchlonie..tez ktoras tak miala???zzzzz operacje miałam 28.09;)usg mam w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki :) planuję u Doktora Kubasika w Poznaniu na wiosnę powiększyć piersi implantami okrągłymi,czy możecie przybliżyć mi cenę takiego zabiegu ? jutro zapisuję się na pierwszą konsultację :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
moim zdaniem to szwy - i powinnaś jeszcze poczekać a nie stresować się :) także spokojnie dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Czesc Piekne! Bylam dzisiaj rano zrobic badania, czekam na wyniki i strasznie sie stresuje :( zawsze mialam problemy z morfologia :( oby tym razem bylo lepiej... od 3 tyg bralam zelazo, pilam soczki buraczkowe itp. Stres przed operacja ? Raczej nie, bardziej stresuje sie wynikami ! :( trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×