Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMonia22
Dziewczyny przegięłam... Za szybko na spacer.. znów się źle czuję.. :( Pierwszy dzień niby lepiej, a jednak.. znów zapakowałam się do łóżka :( Mam nadzieję że zaraz przejdzie.. Maribel88 - dzieciaczki dadzą radę, Ty też.. najważniejszy jest ten pierwszy okres rekonwalescencji, a widzę po sobie, że gdyby nie mąż ( choć był bardzo przeciwny), to nawet kanapki bym nie była w stanie zrobić, a Ty masz do pomocy rodziców i córeczkę. :) Więc trzymam kciuki, będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Milka- z miesiączką w razie czego to pokombinujesz tabletkami ( o ile bierzesz), a może nie trzeba będzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMonia22 Z tymi tabletkami to tez nie wiadomo nigdy. Ja wlasnie tak kombinowalam gdy mialam miec zabieg 5 i od 8 caly czas plamie..... Masakra Na szczescie nie mam okresu ale brudze. Wiec mam nadzieje ze to problem nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje pilnie informacji jak dojade z dworca autobusowego w Krakowie do ul Merkuriusza Polskiego, chodzi o autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Właśnie nie biorę tabletek. Dlugo zajęło mi uregulowanie hormonów po mega długiej antykoncepcji i już nie chcę do tego wracać... No nic, może jakoś się uda :-) Ten 8 listopad baardzo mi pasuje :-) Na Boze Narodzenie juz bede smigac bez problemu :-) kolejny wolny termin na operacje to dopiero 20.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Byłam na kontroli. 8 tyg po operacji. Wszystko się ładnie goi, a to, że mnie dalej boli to nic nowego, bo ból może się utrzymywać nawet do roku po operacji. Nadwrażliwość sutków też. Mam nadal smarować blizny bio-olejkiem i po prostu czekać, aż cycuchy dojdą do siebie samoistnie. Do roku też mają czas by ostatecznie zmięknąć i dać finalny rozmiar. I tu ciekawostka. Prawdopodobnie będą większe, niż obecnie, bo jeszcze zejdą w dół. Poszłam tam w staniku 75d, który mi dopasowała babka w sklepie około 5 tygodnia po i lekarka powiedziała, że jest za mały, i że raczej powinnam się wybrać po większy. No to zaś jutro do Primarka. Staniki za 3 euro do czasu kiedy się mi rozmiar unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny, ale się dzieje... po południu siadłam na łóżku znów czułam się fatalnie nie mogłam się ruszyć, do tego pociłam się i trzęsło mną.. Zmierzyłam temperaturę, a tam 39 st. zadzwoniłam do doktora, wysłałam zdjęcia, ostry dyżur no i antybiotyk... hihi doktor z siostrą mieli ubaw.. :) ale co tam... oby nic więcej się nie wydarzyło... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wybieramy profesjonalne klinki w których lekarz specjalista moze dokonac własnie takiego zabiegu http://www.aestheticmed.com.pl/ A ta klinika jest jedną z lepszych w Polsce. I dlatego szczerze polecam I w niej przyjmuje wlasnie dr Dmytrzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Kasia 1989 ja jestem 2.5 mc po i z wrazliwymi sutkami mialam tez problem,ale po mc przeszlo.Startowalam z malego aA mam mentor 350 mam teraz wymazine D wszystko zmieklo ulozylo sie ale bola mnie dosc czesto blizny.Jedyny problem jaki mam to kupienie stanika bo obwod mam 65 a miska D .Tak pozatym warto bylo pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Mariber88- no właśnie nie wiadomo skąd.. doktor podejrzewał krwiaka, ale na zdjęciach nic nie widzi, na razie jesteśmy na telefonie, w razie czego pakuję się w samochód i jadę.. Jestem maskarycznie spuchnięta, całe boki, brzuch, nad piersiami, aż do obojczyków, wszystko pofałdowane.. :( Doktor mówił, że to może być efekt narkozy, i/lub dużej ilości płynów w kroplówkach. Dodatkowo pierwotnie miało być 345 ml, a jest 440, a to też ma wpływ na organizm i reakcji po implantacji.. Mam nadzieję, że będzie warto, jak nie to się pochlastam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny Wy też tak miałyście- ten nieziemski ból, gorączka , opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
GośćRe, ale po miesiącu od operacji czy ostatniej kontroli? Bo miesiac od operacji minal juz 28.06 u mnie i nic nie przechodzi. I mikkie tez do konca nie sa. Nie bylo temeratury. Mowili, ze jak bedzie to natychmiast dzwonic, bo praedopodobnie infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Kasia 1989 mnie tak 1.5 miesiaca po sutko zrobily sie wrazliwe ale ustalo szalu mozna bylo dostac.Temperatury nie mialam po mc zachorowalam na angine ale dalam rade.Ja mam mieciutke spi na brzuchu juz ,ale wlasnie tylko blizny mnie bola bo nie wiedzialam ze musze je maskowac.Nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
goscMonia22 Raczej nie powinno byc goraczki. Goraczka wskazuje na infekcje, organizm z czyms walczy. Od razu po operacji dostalas zapobiegawczo antybiotyk czy tylko ten z ostrego dyzuru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
No właśnie nie miałam antybiotyku. Dostałam dopiero wczoraj, po konsultacji z lekarzem, a na ostrym wypisali mi receptę.. No i powiem Wam, że się martwię, bo nadal się pocę a temperatura pomimo Pylarginy i antybiotyku 37,7st. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 Jak U Ciebie??? Jak się czujesz ??? Jak cycuchy??? Nie moge się już doczekać zdjęć id Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikiNatalia23
Hej Kochane:) Mogę do Was dołączyć?:)Ja mam termin na Listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Hej Kochane mogę do Was dołączyć:)? Ja termin mam na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Hej, czy za jakieś kobitki które są 3mce po operacji?? Chciałam zapytać czy Wasze piersi są już ruchome, miękkie i ogólnie jak bardzo się zmieniły... Moje sporo zmalaly, trochę zmiękły, Ale nie wiele i nadal średnio z ich zblizaniem... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
O rany, forum się tnie. Marbier88 jak u Ciebie? Monia22 jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już po :) dochodzę do siebie. Jutro do domku. Wszystko ok poza strasznym bólem piersi. Dopiero jutro je zobaczę , ale w tym staniku nie sa wielkie. Dla.mnie mało, ale ważne, że sa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Marbier88 Super, że już jesteś. Wielkością się nie martw, może tak się tylko wydaje że są małe :-) odpoczywaj... NataliaNiki Witamy :-) Też mam termin na listopad. Wiwlkość implantów już wybrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Hej :) Ja już w domku. Widzialam je dziś. Nie sa wielkie ale sa piekne heh idealnie do mnie chudzielca pasuja hehe. Czuje sie duzo lepiej niz wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A morfina to najgorsze zło. Najgorsze co mogłam dostać. Nie niwelowało bólu tylko oglupiało do takiego stopnia ze i ja i koleżanka z sali wymiotowałysmy jak koty. Za każdym razem gdy nam to podano. A tak to.luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Marbier88 Super, że już jest coraz lepiej. Cały czas na przeciwbólowych? I jak ze spaniem na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Tzn miało być jak ze spaniem na plecach? ;-) Bo wiem, że spałaś na brzuchu tak jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Gosc Livia ja jestem 2.5 mc po miekkie sa ale zeby byly blisko na noc caly czas zakladam pas i sciskam je.Efekty sa ale trzeba czasu całkiem blisko nie beda ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Caly czas na przeciwbólowych. Z tym spaniem kiepsko. Marzy mi się położyć chociaż na boku. msnats czy Ciebie tez bolały żebra i w doł? Nie bolą mnie o tyle co piersi co pod pachami i stasznie miejsce od żeber az po brzuch :/ Spuchnieta jestem tez na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauruśka
Hej kobietki. Ja mialam operacjie 16.07. Wciaz jestem na lekach przeciwbolowych.Ale najgorsza jest opuchlizna! Czy tez mialyscie spuchniety brzuch? Normalnie jak w 5 mc ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×