Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMonia22
@ Mariber88- super, że u Ciebie wszystko ok. Nosisz jeszcze stanik pooperacyjny? Czy pomału przymierzasz się do sportowych na triumph?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miała któraś z Was znieczulenie hybrydowe i nie miała zaaplikowanych drenów tuż po operacji np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja również nie patrzyłam przy podjęciu decyzji na aspekty religijne czy inne ... operacja jest dla Mnie nie dla księdza czy ludzi. Innym nic do tego :)Ale wydaje mi się ze Sama musisz być pewna że chcesz .....wtedy nie ma "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Natalia Niki kiedy miałaś operacje? Jak długo dochodziłas do siebie? Wybrałaś okrągłe czy anatomy? W jakiej klinice robiłaś? Tak jak pisałam jestem zdecydowana bo za każdym razem gdy zrezygnowałam czułam, ze zle zrobiłam i żałowałam :( teraz już byłabym półtora miesiąca po op. Ale nie ma tego złego,,, na konsultacjach u dr potockiego nie czułam się dość komfortowo, jakby się spieszył,,,, nue ujmując jego miłej aparycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja jestem przed . Wybrałam okrągłe 500ml :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Ja byłam bez drenów ale przy moim pytaniu o nie przed Op dr powiedział ze decyzje podejmie w trakcie bo zależy czy Brda potrzebne czy nie , widocznie nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny ja 5 mcy po Op jeszcze czasami na noc zakładam stanik operacyjny bo lepiej się czuje rano a jak śpię bez to są takie mega ciężkie i napięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Natalia A kiedy nasz termin? I w jakiej klinice jeśli mogę zapytać? Ja jestem totalnie przed wszystkim,,, w styczniu planowana konsultacja i z jak najkrótszym odstępem czasowym operacja... mogę wstępnie skonsultować się z dr mailowo, wysłać zdjęcia itd ale to tylko aby dr miał ogólny zarys ,,, oczywoscie dobór implantów już na miejscu, jeśli będzie to możliwe na konsultacje planuje jechać już z gotowymi badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Gość Ada Mogę wiedzieć gdzie robiłaś op, u jakiego dr i jakie implanty wybrałaś,,, Jak długo dochodziłas do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonis
Czesc dziewczyny czytam o was już od dłuższego czasu mimo ze się nie udzielałam, jestem trzy tygodnie po zabiegu i jest super. Jedna z was pytała o aspekty religijne ja nie mogę pomoc pod tym względem gdyż to moje ciało i nie robiłam tego dla nikogo innego niż dla siebie. Po tym jak dzieci „ wyjadały” ze mnie wszystko nie mogłam na siebie patrzeć i decyzja była szybka i stanowcza ( nikt nie mógł wplynac na mnie). Ja mieszkam poza Polska a mimo to zdecydowałam się właśnie zrobić to w Polsce i niebyłym ograniczona co do miejsca. Ja zrobiłam zabieg w Gdańsku i nie żałuje. Wiem ze każda z nas dochodzi do siebie w innym czasie jedna lepiej druga gorzej ja już trzeciego dnia byłam na długim spacerze z dzieciakami ( fakt mąż zajmował się więcej nimi niż ja, gdyż noszenie odpadało i do tej pory radzimy sobie bez noszenia ;) ) jeśli chodzi o ból to niektóre z was opisywały przelomowe dni jak 5,6 doba ja osobiście bałam się tego ogromnie ale u mnie odkąd wyszłam z kliniki nie odczuwałam bólu( fakt 3dni byłam na przeciwbólowych bo tak kazal lekarz a potem je odstawiłam wg jego zaleceń) noce były ok ( choć kręgosłup pobolewa trochę od spania na plecach) Jeśli któraś miałaby jakiś pytania to chętnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Gość Monis:) Super, ze u Cb bez problemów i już najgorsze masz za sobą:) U jakiego dr robiłaś operacje? Jakie wybrałaś implanty i jak teraz się czujesz z nowymi cycuszkami? Tez jestem po karmieniu i zastanawiam się nad rodzajem implantów, generalnie bardziej podobają mi się okrągłe ale nue chce zbyt sztucznego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Gość monis I jeśli mogę wiedzieć skąd jesteś i czy po op wracałaś samolotem do miejsca w którym mieszkasz ? Jeśli tak to po jakim czasie od op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innej beczki. Ale wkurza mnie spuszczanie się ogółu nad amazonkami. Wieka mi rzecz, jakie one są pokrzywdzone przez los i trzeba im pomoc! Bo straciły swoją kobiecość . Ku*** mac mi kobiecość w ogóle nie wyrosła nigdy!! Może życie to koszmar ,depresja. Przez wszystkie nastoletnie lata wyśmiewana i wyzywana traktowana jak dziwoląg. I nikt się tym nie przejmuje. A ze one maja do tego raka?? Nie jedna by takiego raka chciała którego da się wyleczyć !! Wyciąć co trzeba to tego chemia i po sprawie. Zdrowa. One chyba nie zdają sobie sprawy co przeżywa osoba która nie może się wyleczyć bo nikt nie chce leczyć , umierać ze świadomością ze gdyby się miało 2miliony na koncie to może pozylo by się dłużej. Nie dla siebie! Piep*** życie. Ale dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonis
Ja wybrałam implanty Motiva ( one są okrągłe ( jak leżysz na plecach) a jak stoisz zac***a się jak anatomiczne) ze względu na to ze jestem osoba aktywna moimi obawami było to ze okrągły będzie sztuczny przy mojej budowie, anatomiczne mmmm bałam sie sie się może kiedyś obrócić wiec od długich poszukiwaniach implantów i lekarza postawiłam na motovia, a robiłam u Szychty. Ja po operacji czyli 24h wyszłam i zostałam jeszcze jeden dzień w Gdańsku po czym pojechaliśmy autem 360km w okolice Kalisza ( nie odczułam żadnego dyskomfortu z jazdy ( no oprócz raz kiedy mąz przejechał przez próg zwalniający ze spora szybkością...bo go nie zauważył ) a samolotem wracałam po 2 tygodniach mąż pomógł ogarnac nasza szarańcze w samolocie i lotnisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonis
A teraz szybko to „gość” przepraszam powiem Ci tak, może wypływa z ciebie żal bo nie jesteś zadowolona ze swoich piersi ale ja tez nic nie miałam dosłownie byłam płaska jak 5 letnia dziewczyna ( udało mi się karmić moje dzieci a ci co wiedzieli ze nic nie mam strasznie się dziwili jak to możliwe ( a jednak ) ) jednak nie rozumiem twojego żalu do kobiet które maja raka, nikomu nie życzę nigdy niczego złego bo jedna z gorszych z rzeczy to mieć coś a potem to stracić teraz akurat nie mam na myśli piersi ale coś innego co ktoś stracił z mojego bliskiego grona. Ty przecież możesz mieć piersi od tego są właśnie chirurdzy by właśnie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonis
Do gośćmonia mi lekarz dobierał wielkość do sylwetki( 345ml) ( bo moim zamierzeniem nie była chęć pokazania idą piersi a potem ja - tak zwanego wow factor ;) tylko ja chciałam mieć fajne kobiece piersi które będę pasować do mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Gośćmonis Jaki był koszt Op z implantami Motiva? W opisie przeczytałam, ze blizny są mniejsze niż w wykorzystaniu innych implantów. Możesz się jakos odnieść do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Do goscmonis Jaki był koszt op? Czytałam również, iż blizny są mniejsze z wkładami Motiva niż z wykorzystaniem innych implantów, możesz się jakos do tego odnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Nie wiem czy posty się dodają :( Do goscmonis,,, pytałam o implanty Motiva, jaki koszt operacji? I czytałam, ze blizny z ich użyciem są mniejsze nuz przy wykorzystaniu innych implantów ,,, możesz się jakos do tego odnieść? Pozdrawiam ;) Ps odnośnie lotu samolotem zostałam poinformowana, ze w trakcie wytwarza się ciśnienie i torebka może się obkurczyc dlatego nue wskazane jest latać wcześniej niż 3-4 tyg po op. Ale widzę po wypowiedziach, ze nie jedna z Was właśnie wracała wcześniej :) ja tez jakos będę musiała dostać się do „domu” po op :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochana ja mam termin na listopad :)początek:). Klinika we Wrocławiu . :) A Ty czemu konsultacja dopiero w Styczniu? :)kolejka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Pisałam chyba ze 3 posty nic się nie dodaje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Hej:) Nie wiem co się dzieje, nowe posty mi się nie wyświetlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Już się naprawiło chyba ,,, NataliaNiki:) To super, ze już w listopadzie :) będę trzymać mocno kciuki za Ciebie:) Ja dop w styczniu bo w tym roku juz nie mogę lecieć do Pl ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonis
Co do blizn nie mam porównania z innymi jednak z tego co widzę na sobie to samo rozcięcie nie jest duże i tam gdzie szwy są już rozpuszczone nie ma żadnego zgrubienia jest tylko cieniutka jakby różowa linia ( mąż stwierdził ze jeszcze kilka tygodni i śladu nie będzie) Goscmonia moim zdaniem z ta blizna to dużo zależy od umiejętności lekarza ( w końcu to on szyje ;) ) koszt to 16.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monia Op robiłam w Poznaniu u Ibrahima , implanty okrągłe rożnej wielkości przez asymetrię , małe z tego co pamietam jeden 220 drugi 275 ml ale ja miałam dość duży swój biust wiec najbardziej zależało mi na podniesieniu + wypełnieniu bo po dzieciach wyglądało to słabo :) ale tez mam większe blizny przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Dziewczyny czy któraś z Was może przesłać mi zdjęcia piersi po operacji( jeśli chcecie to przed tez:) ) najchętniej z opisem ( data op, rodzaj implantu i poj:) Jestem ciekawa jak to wyglada, jak się zmieniają cycuszki itd :) Podaje maila dla chętnych ( tylko się nie śmiejcie bo głupi jest hihi) monika.kiler80wp.pl@wp.pl Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Dziękuje Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Forum sie strasznie tnie ucina wiadomości albo wcale nie.dodaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Właśnie już wczoraj zauważyłam ze cos jest nie tak,,, możemy cos z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Wydaje mi się że tak juz to forum działa :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×