Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

mój mail jest pod nickiem, ew obok :) Kasiek - zapytaj tej osoby któa robi ci mezo jaki to dokładnie ma skład. masz jeszcze 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becinka daj mi swojego maila to Ci pokaze jak wyglada 350cc, wcale nie jest duze. Mi jeden lekarz tez powiedzial ze 250cc nie wiecej, oczywiscie nie zdecydowalam sie na operacje. (Moja wyjsciowa klatka pieriowa prawie plaska). Mysle ze 250 nie bedziesz zadowolona, szkoda marnowac kasy, zalozysz ciuch i nic nie bedzie widac, wiem co mowie. teraz chce wlozyc wiecej - ponad 400cc ale to jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
Dziewczyny 2 lutego miałam zabieg!!! Wymiana 10-latków 300 HP Mentora na 600 . Jestem zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Barla, widziałam twoje posty na beauty :) masz te 600 teraz pod mięsień tak jak chciałaś? bolało? ;) ja jeszcze odliczam 11 tygodni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka69
alika, moj mail giggless@wp.pl dzieki. jak mozesz to napisz w wiadomosci jaki byl stan przed op. samanta, juz pisze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barla ja bardzo prosze o fotki jeżeli jest to możliwe. Jestem bardzo ciekawa efektu ,a jak się czuje po drugim powiększaniu,czy to tak samo boli jak pierwsze ,czy szybciej sie dochodzi do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
kasiekkasiek, ja mialam zabieg 6 dni temu, okres powinnam miec dopiero dzisiaj, ale pech chcial, ze ze stresu dostalam dokladnie w dzien operacji...i jednak wbrew szelkim mitom nie blo to przeszkoda do zabiegu :) Jedynie poinformowalam chirurga i anestezjologa. Becinka96, ja marzylam o implantach 325cc-350cc wysoki profil, ale jak doktorek mnie zobaczyl, to odrazu powiedzial, ze chocbym targowala sie z nim cala noc, to maksymalnie wlozy mi 300cc, ale to tez nie chetnie, bo normalnie u mnie max. 275cc .... i takie wlasnie wzielam. Nie zalezy mi na tym zeby wzgladac jak lolo ferrari, wiec jestem jak narazie zadowolona i wiem, ze jak kiedys bedzie trzeba zrobic wymianke, to moja skora nie bedzie ekstremalnie naciagnieta i n ie bede musiala wkladac sobie np. 500cc, a nad tym warto sie zastanowic, bo przeciez nie zawsze bedziemy mlode, skora sie starzeje, grawitacja robi tez swoje, rodzic tez chcemy,itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka69
diablica, dziekuje za link, no coz w moim uwazaniu te ponizej 300cc pozostawiaja jakis niedosyt, ale kazdy ma inne spojrzenie na to;) alessa, ja dlatego chce pojsc do jeszcze jakiegos chirurga, by sprawdzic czy trafilam na masowe wkladanie 250(jakie odnioslam wrazenie po wizycie i obejrzanych zdjeciach) czy naprawde wiecej sie u mnie nie da. co do starzenia sie skory, rozciagania itd. wydaje mi sie, ze nie nastapi to az tak szybko, jestem mlodziutka, a do starego wieku mam nadzieje uzbierac na ewentualna wymiane, byc moze polaczona z wycieciem nadmiaru skory, jakims liftingiem czy cos, by nie musiec wkladac 600cc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mezterapie nie poszlam,nie bede ryzykowac..ale dalej nie wiem czy sie czyms smarowac na piersiach,bo na beauty kazda pisze co innego,dziewczny czym mozna smarowac piersi przed bo wszystkie kremy maja witamine eeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
Hej Dziewczyny! Jak tylko dojdę do siebie wrzucę fotki. Są fajne ale niestety bólu nie uniknęłam zewzględu na to, że tym razem było pod mięsień. Wogóle mam uczucie jakby mi ktoś kawał betonu na klatkę połżył!!! Chodzę bardzo wolno. Mam cały zcas wrażenie , że jak ich nie przytrzymam to je zgubię >>: )))) Ogólnie jestem zadowolnona , chociaż na początku wydawało mi się , że są za małe.Dopiero w lustrze ogarnęłam całość sylwetki i gdybym wzięła np 800 to wyglądałabym masakrycznie! Pozatym ładna bielizna jest do 75 E...potem zostają stelaże na namioty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do alika : jak możesz to podaj mi swój e-mail bo mam chyba taki sam problem jak Ty: tzn.chcę je jeszcze raz powiększyć. 3 miesiące temu miałam powiększone piersi 335 i 370 McGhany anatomiczne pod mięsień i po zejściu tej całej opuchlizny one są małe - chciałabym je jeszcze raz powiększyć - byłam na kontroli po operacji i powiedziałam lekarzowi że już chcę większe ale on powiedział na początku: że po co są takie ładne ale jak zobaczył i posłuchał że naprawdę mówię że chce większe to powiedział żeby się jeszcze wstrzymać 5 lat a ja powiedziałam że 5 lat to za długo no to stwierdził że za 2 lata można je wymienić i powiedział że da jakieś implanty pod 500ml. do barla-B1 : proszę podaj mi swój e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do barla-B1 : a jakie masz dokładnie implanty i gdzie włożone? bardzo bym chciała zobaczyć - bo Ty masz 600 a mi lekarz zaproponował prawie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
Do enii Implanty mam Mentory HP okrągłe. Jeśli zależy Ci na naprawdę dużym biuście to wkładka 500 będzie ok. Możesz zerknąć na beauty w wątku Megano- trzeci powiększenie Dr Łątkowski. Ona ma 500 , jest drobna i wyszedł jej naprawdę wielki cyc!!!! Wrzucę fotki ale muszę trochę dojść do siebie. A jaki masz wymiary i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
do enii mój mail tomek1948@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
dzięki że odpisałaś BARLA-B1 ! ja mam pod biustem 70, wzrost 171, waga 52. wiesz ja jestem bardzo szczupła i wąska w klacie i tak trochę to mam obawy czy robić te większe bo mi lekarz powiedział że mogą się złączyć piersi że nie będzie odstępu między nimi i już sama nie wiem ale taką mam ochotę na większe ... jak już w pełni dojdziesz do siebie to bardzo proszę o fotki ja bym Ci wysłała swoje ale po co - nie ma sensu oglądać mniejszych a gdzie dokładnie można obejżeć te fotki tej dziewczyny co ma 500 bo ja nigdy nie mogę wejść na tą galerię beuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
eniii zarejestruj się na beauty a potem wejdź w korekcję piersi- powiększenie i wbij na dole - megano. Wyskoczy Ci jej wątek z III powiększeniem. A co do Twoich piersiątek to wyslij zdjęcia, chętnie zobaczę!!! Ja również prześlę Ci moje. Ja mam 171 wzrostu i ważę 60. Także przemyśl dobrze ten krok. Ja rozmawiałam ztą dziewczyną z beauty i ona ma takie wymiary jak Ty...Twierdzi, że dziś po roku czasu nie zrobiłaby wkładek 500...Boli ją kręgosłup i itp. Ale to wszystko jeszcze zależy co chcesz osiagnąć...Jeśli chcesz biust naprawdę DUŻY to myslę ,że będziesz zadowolona. Ale jesli masz 70 cm pod biustem to myslę, że tak jak mówi Twój Dr , może być efekt ,że piersi będą nienaturalnie ściśnięte. Wkładka 500 to naprawdę duża WKŁADA!!!!! A Ty jesteś drobna i masz wąską klatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
BARLA-B1 - bardzo dziękuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Pomponiara, zabieg mialam u dr. Krajewskiego w Szczecinie..po wszystkich konsultacjach jakos najbardziej zdobyl moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu podczytuję regularnie ten wątek bo noszę się z zamiarem powiększenia piersi. Krótko o sobie: Jestem mamą 2 dzieci, drugie odstawiłam od piersi 2 mies. temu. O pięknym biuście marzę od lat bo mój rozmiar to 75 A. Po karmieniu zrobił się jeszcze mniejszy i to doprowadza mnie do załamki. Finansowo mogę sobie pozwolić na ten zabieg gorzej jest z decyzją po porostu się boję. Mąż mówi że dla niego i tak jestem piękna, ale to mnie nie pociesza. Ja po prostu chciałabym to zrobić dla siebie. W ten piątek jestem umówiona na pierwszą wizytę w klinice chirurgii plastycznej w Sz-nie u dr Krajewskiego i nie mam pojęcia o co mam szczegółowo się wypytać lekarza odnoście operacji powiększenia biustu. Liczę na to że lekarz sam mi dużo wyjaśni, ale są przecież pytania nurtujące głównie pacjentkę. Jeśli któraś z Was kobitki ma może przykładową listę pytań dotyczącą powiększenia piersi to bardzo proszę o przesłanie mi jej na mój adres @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Witam wszystkie dziewczyny, a pytanie mam do Diablicy: jaki bierzesz pokoj w klinice, dwu- czy jednoosobowy, bo nie moge sie zdecydowac. Generalnie to mam juz schize, ze wyjda mi za duze - biore 325 okragle wysoki profil, teraz mam 75a, niby wkladka taka srednia, ale w porownaniu do tego, co teraz mam, to moze byc pozniej szok. pozdrawiam i zycze milego odliczania do dnia operacji. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiKi9
Witam, Na koniec marca mam termin operacji u Dr Ewy Skwiercz. Czy ktoś ma jakieś info na jej temat? Dr Skwiercz powiększała biust mojej szwagierce 10 lat temu i efekt do tej pory jest świetny - dlatego zdecydowałam się na nią. Do mojej sylwetki (173 cm / 53 kg - raczej szczupła/chuda) dr dobrała wkładki high profile 325 ml firmy MENTOR. Proszę o jakieś informacje na jej temat, bo zabieg tuż tuż. Z góry dzieki Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mamma do piątku masz dużo czasu więc napisz sobie na kartce wszystkie pytania,które chciałabyś zadać Krajewskiemu ponieważ on nie mówi zbyt dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka69
kerikas, mozesz napisac u jakiego dr. bedziesz miala operacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerikas -jak miałam nos robiony to nie miałam wyboru i leżałam z dziewczyną ktorą miała piersi wtedy i myśle,że zawsze masz kogoś obok ale powiem Ci ze to i dobrze,bo razem po nocach stękałyśmy oglądałyśmy tv i marudziłyśmy :P nie bądza sama bo to smutno i nudno ... zwłaszcza gdy obok słyszysz jak ktoś wymiotuje po narkoźie bo np jadł lub pił wcześniej :( na pewno komórki nie dotkiniemy po opercaji i ta osoba obok moze Ci zawsze w czyms pomódz zwłaszcza ze rzadko sa mieszane pary i koebity z kobietami leża BECINKA RAZEM Z KARIKAS ROBIMY U DR STĘPNIEWSKIEGO W KOBYLINIKACH pozdrawiam i już zaczynam się denerwowac zwłaszcza ,że idziesz pierwsza Karikas .... tylko sie odzywaj po bo bede sie bała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dni po operacji byłyście nie do życia, bo ja dziś się dowiedziałam że w czwartek będę operowana, wskoczyłam na wcześniejszy termin, suuuuper, noi mam tylko dwa dni na stres przed operacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara różnie to bywa ja pierwszy tydz po op mam zupełnie wycięty z życia z drugiego już więcej pamiętam:)Zyczę Ci powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Pomponiara witaj czy ty robisz piersi u Dr.Kasprzyka bo do mnie tez dzis zdwonił z propozycja na czwartek ale mnie jeszcze czeka druga dawka WZW wiec odmówiłam ;-) kurcze zazdroszcze Ci nie musisz juz czekac .pozdrawiam wszystkie kobitki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Janess ;-) Wiesz szczepienie zniosłam bez wiekszych problemów nic mnie nie bolało ani ręka ani głowa.Niezle się bawiłam na imprezie rano tylko kaca leczyłam...hmmm naprawde kazdy inaczej reaguje.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×