Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

widziałaś fotki Beci? nie wiem jakiej firmy ona miała biustonosz,taki zielony,podeślę Ci fotkę na meila,moze to ten triumph,zerknij do skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu i Meduzik - dzieki, ide szukac po miescie dzis wieczorem, Ineczka - jak mialas inny - wklej fote please..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam Beci stanik - tylko nie mam pojecia gdzie kupila - taki w sumie bylby mi najwygodniejszy - zapinany z przodu, aha - i jaki ja mam rozmiar wziac - wyjsciowka 70C/75B - impl. 375cc ? Aha - czy o czyms jeszcze zapomnialam - o czym musze pamietac zeby mies w szpitalu - a nie zapytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz wiem, ze to byl glupi pomysl robic przed swietami, mam szalenstwo w pracy, egzaminy IT, szalenstwo z zakupami swiatecznymi, szpitalnymi i aptecznymi, zarowno w sklepach jak i przez internet (nawet nie wiem czy wszystko dojdzie na czas), szalenstwo sprzatania i pakowania sie przed wyjazdem w domu, i szalenstwo ogolne.. siedze w pracy i wyje, moi pracownicy mysla ze mam zalamanie i schodza mi z drogi.. nie mialam pojecia ze to tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po przerwie :) Całuski :) Czytam Was na bieżąco. Na wstępie dołączam sie do modlitwy meduzika - Panie Boże dopomóż yagusi ;) Kobietko kochana -CHILLOUT proszę .Bedzie dobrze, ja Ci to mówię ,kobieta po przejściach przez duże P. Rureczki w gardełku nie miałam po przebudzeniu ,więc sie nie martw ,to nie norma . Stanik mam triaction i też polecam :) A już najważniejsze nic nie przesuwaj ,dzielna bądz ,jestesmy z Tobą ! :) Usg rób ,to od ręki się robi więc spox. Pozdrawiam cieplutko becię , samancia cos milczy ostatnio , Aja gdzie jesteś ? inka gratuluję :)) no o reszta nie sposób wymieniać tyle nas jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dani - kochanie wyslij mi zdjecie tego stanika - bo jak wpisuje w google to mi wyskakuje 10 roznych obrazkow. Mam zalamke. Nie wiem czy o wszystkim pamietalam. Czyli USG moge zrobic na oddziale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
yagusia poczta wysłałam ci stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusiu usg nie robią w szpitalu,musisz prywatnie zrobić,a stanik który miałam po op kupiłam u nich za 180zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u nich w szpitalu,dobrali mi rozmiar i kupiłam,tani nie był bo 180zł,ale bardzo wygodny,no i nie musiałam latać szukać po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becik - bo ja slyszalam ze tam 300zl ten stanik kosztuje, wiec te 180 to jeszcze OK (nadal jest ta cena?) tak a propos - tu gdzie teraz mieszkam boskie i naprawde sexowne staniki w duzych rozmiarach (ale juz nie pancerniaki) tylko np. wonderbra i inne markowe - mozna kupic za mniej niz £5 w TK Max'ie, a w Polsce wszystko kosztuje o niebo drozej, zastanawiam sie, czy to dlatego ze w kraju rodzinnym tak dobrze zarabiaja ludzie (?) na USG umawia mnie mama, juz ja zaangazowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pakuje pierwsza czesc prezentow - co macie dla swoich facetow? (musze sie czyms zajac bo autentycznie wariuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Witam wszystkich po przerwie Yagusia Ty nie ogladaj takich rzeczy przed zabiegiem pamiętaj pozytywne myślenie czyni cuda i tego sie trzymaj włos Ci z głowy nie spadnie bo wszystkie tu za Ciebie trzymamy kciuki nasza dobra energia bedzie zTobą a ta 7 w dacie zabiegu jest szczesliwa wiec powodzenia Inka gratuluje i ciesze sie ze wszystko poszło ok .a jak rozmiarek trafiony? i jakie miałas cięcie? zazdroszcze Ci ja jeszcze 4 tyg i mam nadzieje ze nie bede musiała przekładac pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagusia w szczecinie kiedy bedziesz bo ja sie wybieram 22 grudnia , becia jesteś gdzieś blisko galaxy ,bo mogłybyśmy szybka kawkę wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani, bede w Szczecinie 21.12 (fryzjer) i 22. tez (przynajmniej mam taka nadzieje, ze nie bede pare dni po operacji stekac/ wyc z bolu :) Spotkajmy sie - bardzo bym chciala :) Martwi mnie ta torebka - jak u kazdej z nas bedzie i po 20 latach wyglada jak.. nie powiem co.. to spekalam.. i juz nawet narkoza mnie tak nie dobija i bol jak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
czesc, zwracam się do dziewczyn po op, ja jestem dwa dni po, wciąż pobolewają mnie piersi. jak to było u Was na drugi dzien? i kiedy w koncu przestają bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagusia nie będę miala dużo czasu ale na kawe na pewno . Co do torebki wyluzuj przeciez każda kobieta jak torebkę znosi i już żle wygląda - wymienia na nową hihi ;) A pokaż mi taka co 20 lat jedną używa hihi. No a tak poważnie to ja max 15 latek i wymieniam i jestem dobrej myśli że wszystko bedzie ok :) Czego i Tobie z całego serduszka zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zwracam sie do wszystkich które już są po zabiegu ale w szczególności do kasprzykowych dziewczyn . Mam 176cm wzrostu, 78cm w biusce i 67 cm pod. Doktor zaproponowal 290g anatomiczne. POdczytuje was juz dluzszy czas i doszlam do wniosku ze moga byc jednka za male i zginac przy moim wzroscie?Janess apeluje zwlaszcza do ciebie bo wiem ze masz takie same a jestes sporo nizsza ode mnie, co bys poradzila? Ale oczywiscie prosze wszystkich o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika zaloguj sie na www.beatywpolsce.com tam jest wątek kasprzykowy,dziewczyny Ci doradzą,popatrzysz też na fotki kasprzykowych piersi; cmoczek krytyczne jest pierwsze 5,6 dni potem juz z górki,dasz radę,jeśli musisz wspomagaj sie ketonalem,mnie ból odpuscił 6 dnia;pozdrawiam yagusia kupiłaś 75dd? ty chyba pod biustem masz coś koło 70 ,nie było mniejszych pod biustem?biustonosz pooperacyjny musi mocno przylegać do ciała; jeszcze tylko kilka dni,trzymam kciuki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani i Ya_gusia bardzo chętnie się z Wami spotkam,może być kawka w Galaxy:)Ya_gusiu masz ode mnie całkowity zakaz oglądania takich filmików fee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×