Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nusia=Mili
mnie lekarz odradzał noszenie bando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam nad tymi 10 cm. Fajnie masz Sarenka :) Mnie przybylo niewiele bo tylko 6 cm a mam spore implanty, no ale coz, co zrobic. Jak widze mialas wiecej piersi ode mnie wiec moze to tez wplywa na caloksztalt. Co do kolezanki to nieciekawa sprawa, operowal ja lekarz o super opiniach, powaznie nie bylo zadnej zlej na jego temat, zreszta on zawsze dobieral implanty swietnie! Jej sie chyba ten caly ripling zrobil, a miala pod miesien, ciecie pachowe. Malenko jednak gruczolu i chyba to spowodowalo ze teraz jej sie tak marszczy. Aha, ma profil ekstra wysoki, wiec nie jest tak ze ma te wkladki pod pachami. Po prostu zbyt duze miala chyab oczekiwania... Zobaczymy co bedzie dalej ale ona jakos sie tym nie przejmuje, zadowolona jest ze ma biust,nawet jesli jest taki. Hahaha a tym pancernikiem to jeszcze musisz troche poczekac Sarenko :) Niekiedy sie go nosi miesiac a niekiedy 2, zaczekaj i badz cierpliwa :) PS Ty nie mialas roziaru AA tylko dosc duze A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350 jest wystarczajace widzialam u kolezanki. 25 ml wiecej to mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dołączam się do forum bo mam wrażenie jakbym znała Was ze sto lat hihi Mam zamiar powiększyć biuścik u dr Jarlińskiego, ale jak każda z nas mam dylemat co do rozmiaru i kształtu implantu. Pozatym, jak jechałam do doktora na konsultację to żadnego złego słowa na jego temat nie słyszałam a teraz dochodzą mnie słuchy, że jest z nim coś nie tak? Proszę napiszcie coś o Jarlińskim, co tylko wiecie, może któraś jest w takiej sytuacji jak ja lub już po zabiegu u JJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, Wejdz na drugi watek na kafe, tam dziewczyny bardzo sie na niego skarza. Jedna nawet zrezygnowala z niego bo w dwie asymetryczne piersi chcial jej wsadzic te same implanty. Jesli chodzi o wyrownywanie symetrii to jest kiepsciuchny, nie wiem natomiast jak sie ma w sprawie normalnego powiekszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sixty-nine dzięki za błyskawiczną reakcję! Ja nie mam problemu z asymetrią to może mi nie zepsuje, ale wolę się nie przekonywać na własnej skórze hi termin zabiegu mam na 19 lutego to mam czas by podjąć decyzję, zaraz wchodzę na ten wątek o którym piszesz dzięki wielkie! A kogo polecacie we Wrocławiu, o Niemcewiczu tez słyszałam że przereklamowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbro1192
uwaga na kradziez kont pocztowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak o Niemkiewiczu, tylko że ja chcę mały zgrabny biuścik nie za duży, a takie robi Jarliński, naprawdę bardzo dużo jest zadowolonych dziewczyn przynajmniej z takimi rozmawiałam, dopiero teraz dochodzą mnie słuchy że nie jest taki dobry, więc muszę dokładnie temat prześwietlić. Nie ukrywam że jako osoba dr Jarliński bardzo mi odpowiada, wesoły, miły z poczuciem humoru i jego kariera zawodowa robi na mnie wrażenie, wiec nie chcę zbyt pochopnie z niego zrezygnować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak siedze i debatuje sama z soba, ze faktycznie dziwne ze az tyle poszlo ale tak poszlo w obwodzie niestety a nie w wysokosci jednej piersi a tak bym chciala......oj tak no ale coz nie jest zle. powiem ze mysle ze Niusia masz racje z tym ze anatomiczny pomimo wiekszej projekcji wypelnia bardziej dolna czesc niz gorna i faktycznie moze mniej wyjsc. hm...swoja droga jakbym wziela mniejsze implanty to bym byla zalamana.chwala ze dr Stepniewski dal sie ublagac na ciut wieksze:)))chociaz po operacji powiedzial ze byl klopot by zmiescic ale dal rade. Niusia a widzisz i lekarz powiedzial jak mnie tak bolalo pod cyckami od gumki od pancernika ze moge wogle go nie nosic i wole chodzic bez, teraz jak obrzeki z zeber zeszly to juz tak nie boli ale i tak chodze tylko w opasce.Logiczne ze jak pojde do pracy to bede nosila ale za to opaska mi bardzo dobrze sluzy,sciagam ja tylko w kapieli i do prania.przy czym piersi obserwuje i nic sie narazie nie dzieje,sa sliczniusie i wkoncu zaczela zatracac sie ta asymetria:) co do opaski to mi nakazal sie z nia nie rozstawac. co lekarz to inne zalecenia ale grunt zeby efekt byl zniewalajacy. Sixty czy ja wiem, jak kolezanka nie panikuje to moze nie jest az tak zle. ja tez mialam ciecie pod pacha i jak po raz pierwszy (nie liczac chwilowego wgladu przy zmianie opatrunkow) zobaczylam swoje piersi i swoje blizny to byly one tak okropnie pomarszczone ze sie przerazilam. skora wokol blizny wygladala jakby zle sie zrosla, tak nierowno. cos podobnego jak zle sie material zszyje...malo zawalu nie dostalam.teraz czuje sie cudownie, bol odszedl ale biore leki przeciwzapalne bo wiadomo strzezonego......etc.etc. Co do mojego rozmiaru to moglam napisac male B ale to jakos nie brzmi ciekawie wiec duze A a nawet AA hahah. ja prosilam dziewczyny by pomogly mi znalezc ten przelicznik co do rozmiaru ale jakos bez echa.jeszcze nie kupowalam(procz pancenikow)zadnego stanika wiec nie wiem jaki mam rozmiar,nie umiem tego policzyc ale mam nadzieje ze sie milo zaskocze i nie bedzie to C tylko D a juz o E to nawet nie marze hahah:) Kinga ja niestety nic o zadnym lekarzu nie wiem z tamtych okolic.Stepniewskiego spod Poznania moge smialo polecic choc przerazona bylam masakrycznie po operacji swoja asymetria i tym ze prawy sutek patrzyl w prawo a lewy prosto.ale to byl tylko obrzek i bede chciala w wakacje opalac sie toples bo sa bombowe.Tylko pewnie na checiach sie skonczy bo narzeczony nie pozwoli:((( co do rozmiaru to planuje troszke przytyc to moze i cyckom cos skapnie w obwodzie.... boshe dziewczyny mam 4 miesieczna buldozie francuska i jak dzis rozmawialam przez telefon to ta patrzyla na mnie i piszczala, zwracalam jej uwage kilka razy az wkoncu wydarlam sie na nia : o co ci chodzi???? idz do siebie!!! i wiecie co ??naplynely jej lzy do oczu i zaczela je przymykac i normalnie zaczela plakac.Od razu zakonczylam rozmowe tak mi sie jej zal zrobilo.miala taka minke,jaka masakra.musialam ja potem przytulac i przepraszac....ufff a teraz komarzy.bo ta rasa strasznie chrapie:)))) przepraszam ze na tym forum ale musialam to opowiedziec bo pierwszy raz widzialam ze piesek placze.ojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka, strasznie to slodkie z tym psiaczkiem Twoim :) Co do kolezanki to mysle ze sie juz z tym pogodzila, ostatecznie jest mega chuda (175cm i 55kg wagi) i nie miala piersi wcale wiec ten wynik tak czy tak ja zadowolil :) Czy bedziesz wysylac swoje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Sarenka, tak patrze to Ty jeszcze szczuplejsza niz moja kolezanka jestes i MIALAS BIUST!! Szok :D! Ona ma same kosteczki ale i tak w sumie to jej zazdroszcze bo moze na siebie wszsytko wlozyc i nosi rozmiar 36... Ja przy wzroscie 172cm nie mialam prawie nic :( a wazylam prawie 60kg jakis czas temu. Niektore dziewczyny to maja szczescie ;)! Mowie o Tobie :D! Kinga, z tego co wiem to Jarlinski podoba sie wielu dziewczynom przed, w sensie jego podejscie luzackie ale i profesjonalne. Na drugim kafe duzo lasek sobie go chwali, wiec pomijajac jego klopoty z niedobieraniem odpowiednich impl przy asymetriach to moze byc calkiem ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za te rady, naprawdę cenne! Dziewczyny, czy przed operacja miałyście jakieś wątpliwości, ja wciąz biję się z myślami czy sobie nie pogorszę ze zdrowiem, czy napewno tego potrzebuję, Odkąd pamiętam chciałam mieć wiekszy biust, ale z drugiej strony mąż kocha mnie taką jaka jestem, operację muszę ukrywać przed rodzicami czego efektem jest to, że jednego dnia pragnę mieć piękny biuścik a następnego zastanawiam sie czy dobrze zrobię (o zgrozo)! Czy Wy też miałyście takie rozterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaa
kinga- ja mialam miec operacje u dr jarlinskiego we wrzesniu ale dzien przed sie rozchorowalam i niestety musielismy przelozyc... no a ze nie bylo terminow to dopiero mam na 18 stycznia... Juz sie nie moge doczekac... no i powiem ze ja do tej pory czytalam wiekszosc pozytywnych opini o tym lekarzu i tez mi zalezy na naturalnosci, wiec pewnie go nie zmienie.... acha, czytalam jeszcze ze niektore z Was boja sie narkozy... Ja juz mialam 5 razy w zyciu (mam 24 lata) no i jakos zyje:) a na 6 to sie nie moge doczekac... tylko boje sie o leki przeciwbolowe bo malo co na mnie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki martusiaaaaa!!! Rozwiałaś trochę moje wątpliwości, a jaki implant wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaa
kinga- kurcze zaczelam czytac te opinie o jarlinskim... ajakos to dziwne ze w jednym czasie znalazo sie tyle osob "pokrzywdzonych" a przez tyle lat byl jednym z najlepszych plastykow... moze po prostu konkurencja maczala w tym palce... no nie wiem... ale w sumie chyba nie ma lekarza na ktorego nie bedzie negatywow... tak mi sie wydaje... i ja raczej zostaje przy tym lekarzu... co do rozmiaru to bede miala tylko 300 ml bo wiecej mi nie da:( no ale lepsze to niz nic:) a Ty jakie bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr zaproponował 250 anatomiczne ale ja chcę okrągłe i zastanawiam się tylko czy 275ml czy 300ml-boję się że 300 będą za duże! Muszę zaliczyć jeszcze jedną konsultację i ostatecznie wybrać rozmiar, dlatego każda rada jest cenna! Mam 74cm pod biustem i 81obw, 165cm i 55kg, jak myślisz 300 będzie ok? Chcę mieć naturalny i nie rzucający się w oczy efekt hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziol
Cześć Ja miałam operację 9.9.210 u doktora Jarlińskiego i uważam że to była super decyzja doktor robi bardzo naturalny biust nie przesadza z rozmiarem jest bardzo miły a opieka w klinice rewelacja. Jeśli chodzi o rozmiar to ja mam 250 anatomy mam 152 wzrostu 52 kg wcześniej 75A teraz duże C dziękuje że nie pozwolił większych. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andziol za info, może też zostanę przy 250 ale mój mąż mówi że jak wydawać tyle kasy to żeby chociaż efekt był hihi wię chyba pójdę na kompromis i wybiorę 275ml no chyba że dr będzie za 300ml w co wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Sixty specjalnie dla Ciebie: obwód w biuście - obwód pod biustem = wielkość miseczki. różnica 12-13cm = A 14-15cm = B 16-17cm = C 18-19cm = D 20-21 cm = E 22-23cm = F 24-25cm = G i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Sixty to jest według trimpha. Kiedyś też podawałam link do fajnego kalkulatora, który oblicza za nas miseczkę. On gdzieś tu na forum jest. Może uda mi się znaleźć na necie to wkleję ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Kinga bierz większe dobrze Ci radze. Broń Cię Boże 270 bo wyjdzie Ci rozmiar BB lub C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Kingo ja mam 160 wzrostu i wzięłam 350 implant, jestem szczupła i filigranowa a biust mam duży ale wcale, aż tak wielki nie jest. Nie bójcie się literek z rozmiarem miseczki. Pod biustem masz o wiele więcej niż ja, i jeśli weźmiesz 250 ml to tak naprawdę powiększysz go ale nieznacznie w rezultacie możesz być niezadowolona. Uwierz mi kochana jeśli zdecydujesz się na 350 tak jak ja to i tak wizualnie będziesz miała mniejszy biust niż ja, więc jeśli mogę Ci pomóc to doradziłabym właśnie 350 średni profil jeśli nie chcesz pokaźnego biustu. Ja ważę 43kg i uwierz, że moje piersi jak jestem ubrana mimo swoich gabarytów nie są aż takie duże. Ich wielkość widać dopiero jak zdejmę stanik lub też jestem w samej obcisłym topie, bo widać moją chudość a cyc jednak jest duży. Ale na co dzień tym bardziej teraz gdy się nosi już sweterki nie rzuca się specjalnie w oczy. Kingo przemyśl jeszcze raz decyzje co do rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w pełni! radze nie mniej niz 350 bo to nie bedzie mialo sensu, one zawsze wychodza troche mniejsze o tym trzeba pamietać! ja tez jestem niska i drobna i wzielam 375 ml i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Sixty nie ma co panikować. Jak takie masz to takie masz i już. Jeśli do tej pory byłaś z nich zadowolona to, że dowiedziałaś się o numeracji nie ma znaczenia. Kochana tylko pomyśl... jakieś tam literki nie mają prawa zmienić nagle naszego samopoczucia. No chyba, że sama podświadomie czułaś niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×