Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nusia=Milli
..a już przypomniało mi się, wystarczy sprawdzić co ile ml zwiększa się rozmiar danego implantu z konkretnej firmy. Ale musi to być jeden i ten sam typ implantów. Np. Okrągły, podstawa 10cm, profil wysoki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rodzilam wiec nie wiem, ale z tego co czytalam na forum to duzo zalezy od tego jak pielegnujesz piersi i jak karmisz. trzeba samarowac, mozna kupic jakies balsamy specjalnie do biustu albo zwyklym balsamem. no i karmic po rowno obiema piersiami a nie tylko jedna bo moze powstac roznica miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko na www.beautywpolsce.com jest wątek o dr.Kubasiku,jego pacjentki na bieżąco relacjonują przygotowania do operacji,zastanawiają się nad wyborem właściwego rozmiaru implantu,są fotki z wyjściówkami,fotki pooperacyjne i foteczki rocznicowych piersi.Polecam beauty.Link do tego watku http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=12750&p=630488#p630488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tippy , masz rację - zapomniałam dodać, że warto karmić równo obiema piersiami żeby nie było różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, mam odpowiedz dla Dominiki... i innych Ja mialam jedno dziecko przed operacja, a drugie 2 lata po, karmilam 16 miesiacy-piersi pozostaly bez zmian, piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Basha a dużo piersi Ci urosły w ciąży? i czy dostałaś rozstępy? Ja myślę o dziecku ale na razie jestem pół roku po op., poczekam do tych 2 lat całkowity proces gojenia się doszedł końca. Jednak i tak martwię się czy później nie będzie wisiał na rozciągniętej skórze. Ćwiczę na bieżni od niedawna i wcale nie forsująco a już zauważyłam, że piersi jakby straciły na objętości. Nadal w obwodzie jest 91cm ale jak dotyka się pierś to zauważa się, że jest jakby mniejsza. Mąż też mówi, że znów schudłam. Obawiam się, że piersi mogą inaczej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afternoontea - troche moze byc z tym problem zeby byly "niezauwazone" ale chyba wiem o co ci chodzi...:) wszystko zalezy od tego jaki np. teraz nosisz stanik. ja zawsze nosilam takie push upy ze po opercaji trzeba bylo sie dobrze przypatrzyc zeby zobaczyc roznice. piszesz ze masz A a wkladke 300 wiec mysle ze nie masz sie czego obawiac wyjdzie z tego C/D jakos. Jesli milabys brac mniejszy implant to w ogole bym ci operacje odradzala bo top bez sensu sie kroic dla B na przyklad. 300 to chyba dobry wybór. Mialam podobne rozterki do twoich z cyklu zeby nie przesadzic a jestem mniejsza niz ty. Wierz mi to bedzie wygladalo bardzo ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afternoontea - Tippy ma rację. Jeżeli już decydujesz sie na operację to nie ma sensu żebyś brała małe wkładki...takie mniejsze niż 325....! Wiele dziewczyn, które brały np.własnie 325 żałują ze nie wzięły większych wkładek! ja mam 375 i za nic w swiecie nie wzięłabym mniejszych ! :) Nusia... no biuścik ma prawo troszkę zmalać. Mi tez trochę zmalały ale dużo także jest ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Koralka wiem, ale chodzi o to że mnie w ogóle nie zmalały po op. tylko teraz jak schudłam. A wiem, że schudnę jeszcze bardziej bo raczej na to nic poradzić nie mogę to kurcze ... nie chcę mniejszych. Już do rozmiaru się przyzwyczaiłam, bo zaraz po op. to moje były OGROMNE a jak wdało mi się zapalenie to wyglądałam jak dojna kro.... Ja jestem już pół roku po i nigdy mi tak nie zmalały jak teraz. Normalnie zmalały o cały rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
a zapomniałam się pochwalić, że od niedawna śpię już na brzuchu ...w końcu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia...mam problem z gg...napisz adres maila to wysle Ci nr tel na pocztę a potem Ty wyslesz mi foty cycochow na tel.,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki. troszke dlugo mnie nie bylo ale czytalam na biezaco caly topik:) Niusia nie martw sie ze cycuszki troszke zmalaly,mi sie bardziej wydaje ze poprostu ze wzgledy na cwiczenia miesni zostal troszke spalony tluszcz w gruczole piersiowym ale jak tylko bedziesz dobrze jesc to sie odrobi bo Ty i tak jestes bardzo szczupla wiec nie pozwol sobie bys schudla bardziej.ja rozumiem ze cwiczysz kochana ale nie rezygnuj bron boze z jedzenia bo nam znikniesz:):) piersi przewaznie(omijajac drastyczne zmiany jakimi jest np. czas karmienia piersia czy zbyt duzy spadek badz wzrot masy ciala) wroca do swojego rozmiaru jaki jest optymalnie utrzymywany przy mniej wiecej okreslonych parametrach Twojej sylwetki:))) moze poprostu troszke sie oszczedzaj na tej bierzni?? no nie wiem, nie chce sie wymadrzac ale jedz duzo tunczyka, sera bialego by nie stracic duzo na wadze.Bidulinko:*:* afternoontea dziewczyny maja racje.nie bierz mniej niz 325 cc. bo nie bedziesz zadowolona z rezultatu.ja wzielam 375 i poszlo mi tylko 10 cm do przodu wiec nie boj sie efektu balonow. bo jest to powazna decyzja a po co masz zalowac???? mozesz byc niezadowolona a napewno lzejsza o "kilka" tys. Niusia jak ja Ci zazdroszcze spania na brzuchu:))) ja dopiero zaczynam moja przygode na spaniu na wpol na boku i to tylko lewym bo prawy za bardzo boli jak probuje:((( ale faktycznie Dziewczynki jest juz ze mna bardzo dobrze. moge w domu wykonywac wiele rzeczy, zaczynam podnosic rece do gory, pranie juz robie,prasuje,gotuje....wkoncu wracam do zywych.... tylko nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa miesiace bez solarium????? buzka!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka!! suuper, że się pojawiłaś :) świetnie, że wracasz do życia...będę trzymała kciuki za dalszą dochodzenie do siebie :) a z solarium to dasz radę :) wytrzymasz na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki poznan
Hej sarenka, ja mam implanty 380cc i wcale o 10cm mi sie nie powiekszylo, jak to mozliwe ze Tobie poszlo az tyle? czy to mozliwe w ogole? ile mialas przed op a ile masz teraz w biuscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki poznan
Sarenile mialas w obwodzie piersi przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki poznan
oj ale to glupie, wyszlo dwa razy sorki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczyny, jestem miesiac po op mialam 325 allergan anatomiczny. Wyjsciowka zero. Zaluje ze nie mam wiekszych, ale lekarz sie nie zgodzil. Wiec planuje kolejna op za rok, jak sie skora naciagnie. Tak ogolnie wszystko dobrze. Piersi jeszcze troche bola. Sa twarde od strony srodkowej , a od zewnatrz juz lekko miekkie. Czy jest moze jakas dziewczyna wsrod was, ktora tez ma 325 anatomiczne? Interesuje mnie efekt piersi po kilku miesiacach od op. jak sie zmieniaja,czy poszly jeszcze do przodu? Tzn te 325 jest ok, jak jest biustonosz nie sportowy , to wygladaja w ubraniu calkiem calkie. Ale mnie interesuja duze piersi w neglizu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Monis sorki ale już nie podaję maila na forach bo miałam nieprzyjemne zdarzenie z włamaniem się na wszystko co było z nim związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
..czy zna któraś może link do pierwszej części tego tematu bo jak mi się komp wywalił to utraciłam wszystkie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:):) Koralka dziekuje bardzo za cieple slowa,zawsze to mile jak Ktos zyczy powodzenia:)co do solarium to musze wytrzymac,mam kremy brazujace i jakos wytrzymam jak bede sie nimi ciapac:)a powiedz mi bo widze ze mialas takiej samej wielkosci implanty wkladane i to w zeszlym roku to ile faktycznie masz teraz w biuscie.u mnie poszlo narazie 10 cm. przed op mialam pod piersiami 76 a w 81 a teraz mam pod tyle samo a w 91 wiec suma sumarum poszlo 10 cm. jak narazie, ale wyczytalam z pudelka od mentorow moich ze wysokosc srednicy wkladki wynosi 5 cm wiec spodziewalam sie ze pojdzie mi tyle na poczatku,ale lekarz kazal byc dobrej mysli i powiedzial ze jak miesien odskoczy (cokolwiek to znaczy) to pojda jeszcze do przodu.wiec czekam. do osoby ktora mnie pytala jak to mozliwe ze poszly o 10cm. ja specjalista nie jestem ale wydaje mi sie ze wszystko zalezy od rodzaju wkladanego implantu i jego srednicy oraz profilu jaki maja.Ja miala wysoki profil czyli mala podstawe w stosunku do wysokosci. na pudelku, ktore widzialam przed operacja byly duzymi literami napisane parametry ktore oczywiscie sprytnie wychwycilam wzrokiem:):) jak dla mnie 10 cm to bardzo malo i czeka na wiecej. do osoby "srednio" to smutne ze lekarze mowia ze da rade tylko np 290, czy 300 lub 325 zmiescic,tak mysle ze poprostu boja sie ewentualnych komplikacji,popekania skory,zbyt duzego obrzeku itp. badz leca na kase bo wiedza ze za jakis czas znowu kobietka wroci po wieksze wiec znowu korzysci finansowe.nie wiem jak to jest ale to diwne ze niektorzy lekarze osobie o malych gabarytach proponuja nawet 410cc na pierwszy raz a inni 300cc.nie wiem moze to zalezy od stopnia zrozumienia potrzeb klientki...ciezko stwierdzic...jedno jest pewne, nikt o zdrowych zmyslach nie zrobi Ci operacji po roku czasu gdzie calkowity oktres zagojenia trwa okolo dwoch lat w zaleznosci od czasu rekonwalestencji poszczegolnych klientek.wiec ja proponowalabym Ci poczekac na koncowe efekty zwlaszcza ze narazie to dopiero miesiac(podobnie jak u mnie). Niusia jak nacisniesz spis tematow napewno znajdziesz czesc druga gdzies na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Sarenko lekarz dobrze Ci mówi, mięsień ma może nie tyle odskoczyć co implant schodzi w dół i wypełnia dolną część piersi. Więc kochana będziesz miała cudowne cycuchy. Widzę, że masz jeszcze większy implant niż ja. Trzymaj się bo pierwsze tygodnie są najgorsze, nie wolno nic dźwignąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki poznan
Sarenko ale wciaz mnie zastanawia jak to mozliwe ze implant o projekcji 5cm wysunal Ci biust o 10cm??? Niepojete, nie umiem tego zrozumiec i zielenieje z zazdrosci! Ja mialam wymiary: 76pod biustem, 83 w biuscie i teraz mam 89cm. Moje wkladki sa o srednim profilu, projekcja 4,8cm. Wiec sama zobacz, to jakies czary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz czesto po prostu wie najlepiej i osobie o malych gabarytach doradza co dla niej najlepsze. Oczywiscie sa i tacy ktorzy nie wsadzaja wiecej jak 270cc ale to juz skrajnosci. Mam kolezanke ktorej lekarz wsadzil 390cc w rozmiar zero, miala troche skory i sutki. I co? dziewczyna wyczuwa implanty, po bokach ewidentnie sie odznaczaja, marszcza brzydko. Wiec czasem nie mozna po prostu przesadzac bo moze to zaszkodzic nie tylko naszemu zdrowiu ale i efektowi wizualnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Sixsty masz poniekąd racje, z tą jednak różnicą iż projekcja a także średnica podstawy implantów jest bardzo zróżnicowana. Sama wiem po sobie gdyż uparłam się na duże implanty a klatkę piersiową mam wąską (67cmobwód) Jednak jest dziś na rynku sporo firm, które oferują bardzo duży wybór implantów. Osobiście zdecydowałam się na eurosylicone bo miałam możliwość przed op dotykać osobiście piersi z tą wkładką i z mantorami, a także znajoma która ma aleghamy (nie chce mi się sprawdzać jak to się dokładnie pisze ;-)), mówiła że piersi są o wiele sztywniejsze i w rezultacie twardsze w dotyku niż eurosylicone. Tak więc ja postawiłam na tą firmę i dziś po pół roku moje są mięciutkie i nie znać w ogóle, że mam implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem juz sama jak to mozliwe ale nawet na stronie 322 pisalam swoje wymiary i tyle mi przybylo!!! jak tak biorac na chlopski rozum to jesli implant jest wysoki na 5 cm i mam dwa to w obwodzie piersi powinno pojsc 10 cm.no chyba ze sie myle, zreszta matematyka od zawsze nie byla moja silna strona hahah:):) do Sixty-Nine.ja podobnie jak Niusia uwazam.wszystko zalezy od lekarza i jego nastawienia, zdolnosci itp.ale przede wszystkim o dobry dobor implantu.wiadomo ze jesli ktos ma gabaryty jak np. Niusia to nie wklada mu sie implantu o szerokiej srednicy bo potem wszystko wychodzi na boki i mamy cycki pod pachami.a czy implaant widac czy nie to zalezy czy ma pod gruczol czy pod miesien a nawet jesli pod miesien to zalezy czy miala dobrze naciagniety i zszyty czy czasem jej tam nie puscilo cos...no ciezko stwierdzic,bynajmniej jakbym ja miala taki efekt to zadalabym poprawki,bo przeciez nie po to robimy nasze cudenka by potem cos ukrywac, zakrywac czy chowac....no nie jest tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki:) do kolezanek co mialy implanty wprowadzane pod miesien.ile czasu mam sie meczyc z opaska i pancernikiem moje drogie?? przeciez w tym staniku wygladam jak moja mamcia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez jest dziwne bo 375 mentor ma 5cm ? a allergan 325 anatomiczny projekcje 5.7 a efekt jest mniejszy? o co tu chodzi? Jawiemzepowiekszena100% naminimum 375 tylkoten czas:(:( Mozna oszalec. One nie sa zle boto znowu nie tak malo te 325 alewolalabym pelniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynie nie wysunela sie jedna piers o 10cm tylko w obwodzie przybylo 10cm,tzn na caly obwod klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
do Sarenki. Zgadzam się z Tobą w zupełności a co do opaski=bando to ja zakupiłam i chodziłam może tydzień (ale ja to w ogóle panikowałam z tymi swoimi cyckami :-/) trochę w to ponosiłam ale wcale nie dzień i noc. jednego dnia w tym spałam, innego nie. Raz nosiłam 3h w dzień raz wcale. Generalnie tylko wtedy gdy mnie bolały piersi bo wtedy to bando mi jakoś pomagało. A co do stanika sportowego (trimph) to śpię w nim codziennie, do pracy chodzę w normalnych stanikach, sztywnych lub koronkowych na fiszbinie. Czasami zdarza mi się spać bez stanika jak i chodzić na co dzień bez niego jednak lepiej jest nosić stanik, bo ja osobiście jak nie noszę stanika cały dzień to wieczorem lub następnego dnia czuję takie dziwne uczucie, że coś mi tam ciąży. A nie czuję tego zaraz o zdjęciu stanika, więc musi to być właśnie implant, który podejrzewam za długo już jest bez podtrzymującego go biustonosza. Wiadoma sprawa, że nic od razu się nie stanie ale lepiej nie przeciążać skóry piersi bo się rozciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
do średnio. bo anatomiczne implanty zawsze będą wydawały się mniejsze gdyż mają inną budowę. Zauważ, że okrągły jest cały okrągły a anatomiczny ma wypukłą tylko dolną część. Dlatego też, piersi z implantem anatomicznym jak już sama nazwa wskazuje są bardziej naturalne a implant okrągły daje efekt piłeczki (ja np. tak mam) ale mnie właśnie o to chodziło bo ja sama miałam kiedyś pełne D a z czasem górna część piersi zmalała i w rezultacie miałam taki anatomiczny kształt. Implant okrągły ślicznie wypełnił tą pustą przestrzeń górnej części mojej piersi. W rezultacie mam dziś śliczne duże okrągłe piersi. I nawet teraz jak schudłam to i tak piersi są okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×