Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nusia=Milli
dziewczyny to powyżej to nie ja pisałam, .. a ty człowieczku o małym rozumku, jeśli myślisz, że pewne sprawy załatwia się tylko w taki sposób w jaki je opisujesz to jesteś baaaaardzo naiwna!!! Skończyła się twoja beztroska głupiutka zabawa!!! Co do sprzątania,.. a tak zgadza się robię porządek ale z takimi jak ty - gdzie "ty" celowo piszę z małej litery by zaznaczyć jak maluczkim trzeba być by zachowywać się tak jak ty. Niżej upaść nie mogłaś. No cóż - ty pewnie nie pierwsza i nie ostatnia, ale jak dostaniesz wezwanie do sądu to kochana będziesz ty śmiać się przez łzy. Trudno! prosiłam i ostrzegałam, to się tyczy wszystkich tutaj. Nie jestem mściwa ale to Cię raz na zawsze czegoś nauczy. Życzę miłych świąt bo to ostatnie twoje, przed moralnym kacem. Resztę dziewczyn bardzo przepraszam, za zaistniały problem aczkolwiek nie z mojej winy. Niestety pewnych spraw zostawić nie mogłam. Reprezentuje prawo i kłóciło by się to z moimi wyznawanymi zasadami. Upominam i przestrzegam jednak wszystkich, że nie jest tak jak Wam się wydaje, iż jesteście zupełnie nie widoczni i bezkarni w internecie. To bardzo mylna presumpcja. Owszem trzeba trochę wysiłku włożyć by dobrać się pewnym osobnikom do skóry, ale jest to wykonalne i nie w taki oczywisty sposób jak podaje tu osoba podszywająca się za mnie i pisząca rzekomo w moim imieniu. Ważcie na pisane przez Was wypowiedzi bo może zostać to wykorzystane przeciw Wam samym. Dodam, także iż z doświadczenia wiem, że zazwyczaj osoby takie jak ty - mają w kompie poinstalowane masę nielegalnych programów, filmów - generalnie ściągają piraty - to, że masz domene to akurat ci dużo pomoże (pogrążyć cię jedynie może, gdyż świadczy to o twojej świadomości i dobrej orientacji co do wszelkich spraw związanych z informatyką, np. nie wytłumaczysz się już, nie wiedzą czy nieświadomością zarzucanych Ci czynów) buchachacha, możesz mieć ich nawet 10, masz zapewne rodzeństwo i znajomych..., których także zostaną przetrzepane kompy. Widzisz kruczków prawnych na takich jak ty jest wiele, a jak się raz takiego na czymś złapie to zawsze sznureczek się dalej ciągnie. Zwróć także uwagę, że dyscyplinarka też Cię nie ominie, nie wspomnę już o wstydzie i naganie. Smród się za Tobą będzie ciągnął..czy zmienisz pracę czy nie. Będziesz musiała jeszcze zadośćuczynić udowodnioną Ci winę, oj, a tu ci bardzo już współczuję. Tak, więc jak już wcześniej wspomniałam - wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Dziewczyny bardzo Was przepraszam za zaistniały konflikt, ale same widzicie, że kobiecie się nudzi. Z mojej strony mogę obiecać, że ja już z nią skończyłam, dalsze dyskusje mogą śmiało się toczyć swoją drogą - nią zajmie się odpowiedni organ. Jeśli ktoś będzie podszywał się za mnie i wypisywał tu obraźliwe teksty - to na pewno nie będę ja. Jestem daleka od tego rodzaju praktyk i brzydzę się tak niskim zachowaniem. Tak więc, z mojej strony to już wszystko. Naprawdę przepraszam, choć w gruncie rzeczy nie czuję się winna, mimo wszystko zależy mi na pozytywnych relacjach i miłej atmosferze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
to dla ciebie - bo podobno czujesz się bezkarna. http://www.kafeteria.pl/regulamin/ punkt 18 a,b, c, d, radzę się dobrze zaznajomić z lekturą bo naprawdę kobieto narobiłaś sobie niezłego bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś nikim szara myszko
śmieje sie z ciebie i z twoich wypocin! :D:D buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eje ejeje
ta kamelia22 zglasza do usuniecia posty, ktore nie sa po jej mysli. uwaga na ta oszustke!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie kobieto
ZACZERNIJ NICK JAK MASZ TAKI PROBLEM ZE SOBĄ,NIE UMIESZ TEGO ZROBIĆ?? POTRAFISZ GROZIĆ SĄDAMI,KOPIOWAĆ TEKSTY Z REGULAMINU I TYLKO NA TO CIE STAĆ???? TY JESTEŚ Z TYCH CO DUŻO SZUMU ROBIĄ A GÓWNO ROBIĄ! MASZ JAKIŚ PROBLEM TO PRZESTAŃ ZAŚMIECAĆ TEMAT POSTAMI NIE NA TEMAT TYLKO ZAŁATW TO PO ZA KAFETERIĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kemelie też
trzeba się zabrać! Bo to oszustka! I żywa reklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-O
Rysiek ale z ciebie dupek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, no wiesz... wydawalas sie rozsadniejsza! Zanudzasz nas tu swoimi awanturami, jak sie tak gryziesz ze wszystkimi to nie dziwne ze ktos sie zacznie zabawiac Twoim kosztem. Dopoki nie zahaslujesz nicka beda sie zdarzac takie reczy. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Sixty najmocniej przepraszam ale zwróć uwagę, że to nie ja zaczęłam. I wypraszam sobie, z nikim się tu nigdy nie kłóciłam, chyba mnie z kim mylisz - wręcz przeciwnie, bo staram się pomagać ile jestem wstanie. Jestem tu zbyt długo by dać się sprowokować. Powiedziałam co mam do powiedzenia i na tym koniec. Osobiście jest mi przykro, że zdarzają się takie incydenty. Jednak proszę mnie nie obarczać winą za zachowanie kogoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, w takim razie skoncentrujmy sie na sednie sprawy : nasze biusty :) a jakies glupie zaczepki po prostu ignorujmy bo szkoda zasmiecac forum. Na rownoleglym forum padlo pytanie ktore mnie tez nurtuje: kiedy blizny zaczynaja blednac? Moje sa wciaz czerwono-brazowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta...nasz racje syf straszny a tak lubilam tu przychodzić :-( a czy Ty przypadkiem nie jesteś na "Beauty"? Sixinine ma racje, jeszcze nic straconego i może ignorując zaczepki powróci nasze dawne, miłe i sympatyczne forum? NusiaMilli bądź rozsądna i nie daj się! Wiem ze to wkurza ale już uspokojmy się bo naprawdę odbilismy od tematu a przecież o cyckach tu piszemy :-) Już niedługo i tez będę w grobie cycolinek hehehe...ps. Zasypalo dziś w Walli śniegiem i normalnie katastrofa, wszystko zamykają wcześniej, ja tez zaraz kończę prace a powinnam do 15-ej robić a co najgorsze przełożyło mi znowu badania! W zeszłym tyg. miały być ale pielęgniarka się rozchorowala a dziś śniegu napadalo i zrobią mi pod koniec tyg albo na początku następnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej....dziewczyny pomyłkę strzelilam :-( miało być "w GRONIE cycolonek" a nie w grobie!!!!!%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Monis jak dla mnie nie ma problemu. Tak jak powiedziałam ja już z tym czymś skończyłam. Ja mam pytanie czy Wam też tak piersi puchną i rosną przed okresem? Bo to dość dziwne, w tym czasie mam wrażenie, że biust jest 2 razy taki wielki. Mam także wrażenie, że jest jakby cięższy. Pytanie kieruje do tych, które są kilka miesięcy po. Bo te świeżo po op. to normalne, że Was boli czy są spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
..no o ten grób miałam właśnie zapytać ;-) :-D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blizny polecam maść Contratubex, działa cuda :) Niusia może ty sie po prostu zarejestruj, stwórz sobie profil, stopke itd. unikniesz podszywania przez wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sixty nine a kiedy miałaś operację? może jeszcze za wcześnie....moja blizna długo była taka czerwona.... :( ale przeszło jej... :) a z tym "grobem" .....no to wyszło zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
...ale ja jestem zarejestrowana..dlaczego to ja mam być poszkodowana przez jakąś wariatkę. W ogóle nie rozumiem dlaczego wszystkie po kolei na mnie wsiadają za to, że jakieś głupiej babie odbiło. Najpierw czepiała, się Kameli, a za to że ją zaczęłam bronić przeniosła się na mnie. I Wy to pochwalacie? Kobiety! co z Wami? Ja zawsze bronię słusznej sprawy, taka już jestem. Nie uważam, że zasłużyłam na naganę bo przede wszystkim nic złego nikomu nie zrobiłam. Generalnie mam to w nosie czy się komuś to podoba czy nie - nikomu krzywdy nie wyrządziłam. Natomiast wyrządzono ją mnie - i nie chodzi tu nawet o złośliwość tej dziwaczki tylko o zasadę - każdy ma prawo pisać co chce, pod warunkiem, iż nie obraża to kogoś i nie godzi to w jego dobre imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Sprawę uważam za zakończoną. Wróćmy w końcu do cycków bo przecież o to tu chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis1982 tak jestem na beauty..... a moja rada to olewcać głupie teksty i nie reagować... bo reakcja daje satysfakcję..a jak bedzie olewka to się znudzi...lepiej sobie porejestrowac niki i nie bedzie problemu z podszywaniem się ..... a z tym grobem śmieszniw wyszło...ale przez moment temat przewodni umierał śmiercią naturalną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
widzisz Marto.p inaczej byś mówiła gdyby to Twoje hasło zostało złamane i ktoś podszywał się pod Ciebie - ale co masz rację to masz rację, nie warto dawać satysfakcji głupim docinkom. Jednak tu poszło o coś innego. To, że zaczernię nick nic nie da, bo już kiedyś byłam na czarno...jakoś to nie przeszkodziło we włamaniu hasła - a łatwe nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jestem na czarno :-( - tak jak chciałyście, ale czuję się teraz strasznie podle tak jakbym zdradziła samą siebie. W ogóle jest mi z tym źle. Choć może macie rację ;-) i wiem, że chcecie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia :*...... ja już mam idliczanie wsteczne..zaczynałam od 100 a dziś 17 do operacji :)....już czekam bardzo chcę byc po ale i bardzo boję się pierwszych ogledzin.... wiem jakich bym nie chciała ale i wiem, że moich ideałów z mojej wyjściówki nie da sie zrobić...... ale może cos pomiędzy extra a tragedia będzie hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Marto.p rozbawiłaś mnie :-) Kobietko śliczna będziesz miała przepiękne cycusie, zobaczysz :-D trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Mentora :) Są twardsze niż inne ale podobno najlepsze, najtrwalsze... Jestem z nich bardzo zadowolona, nie są jakoś bardzo twarde, dają efekt "mlecznej piersi", wg mnie to bardzo sexy wygląda, są jakby "nabrzmiałe", tak jak czasem przed miesiączką, wiecie o co chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marto P.
Jest o pani artykul na onecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×