Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ja radzę wziąć większe, potem możesz żałować, że nie wybrałaś większych. ja też miałam taki dylemat i zdecydowałam się na większe. i bardzo dobrze! wygląda to super i naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Dziewczyny...jest tu taka która uważa że są za duże po operacji nawet jak minął miesiąc czy dwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, dlaczego? To raczej nie wkładka znika tylko fizyka - gruczoł zaczyna otaczać implant więc się rozpłaszcza. Pewnie stąd problem z ocenieniem wielkości po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak do dwóch miesięcy po operacji zastanawiałam się czy nie są za duże, opuchizna zeszła, i zawsze jakoś kątem oka je widziałam jak szłam :) potem się przyzwyczaiłam i jestem nieziemsko zadowolona. Mąż tez :) Planujecie jeszcze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Dziewczyny blagam pomocy operacja tuz tuz a ja nie wiem co do doboru implantu?????? Mam 170 64kg i 75 pod biustem prosze czy jest tu ktos kto ma pod miesien implant anatomiczny o wielkosciach 390 albo 380 ? Czy nie beda za duze ???? Pomozcie Wyslijcie mi zdjecia prosze evelinaklim@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja mam podobne wymiary i chciałabym te większe..u mnie 370 to max..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25Ola
hej dziewczyny. Niedawno bylam na konsultacji u dr Michała Piotrowiaka w Szczecinie. Mam 25 lat, piersi po ciazy i karmieniu 18miesiecy bardzo sie zmienily. Wyjsciowe mam A z tym ze jestem dosc szeroka w klatce 80cm staniki zawsze kupowałam, mam 164 wzrostu i waze ok 54 kg. Lekarz polecil mi mentor 295 okrągłe . Martwie sie czy nie beda za male. Sa tu jakies dziewczyny z podobnymi wymiarami i z takimi implantami? Chciałabym uzyskać pełne C . Operacje planuje na styczen. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
25ola... myślę że będą małe ale lekarzem nie jestem..może więcej się nie zmieści.. pójdzie moze do innego lekarza i zobacz inna opinie. Ja też jestem że szczecina u za miesiąc robię u Śliwińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
aduuular jakie masz implanty ? kurcze ja mam 300 anatomiczne i jak wydawaly mi się duże tak teraz mam wrażenie, że są małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola25 Porozmawiaj z lekarzem chociaz 350 ml jexli chcesz pelne C Raczej z tego co Ci zaproponowal nie uzyskasz tego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25Ola
Kurcze boje sie ze jak wybiore wieksze to tez moga byc za duze :( moje piersi to moj kompleks od zawsze, zawsze byly male i smieszne ze tak powiem, boje sie ze jak zrobie 350 to beda wygladac sztucznie :( chyba pojde na jeszcze jedna konsultacje . Dostalam do domu implant 300 zeby pokazac mezowi i jak sobie klade na klatke to wow fajnie miec cos na niej :) nie chce tylko przesadzic z wielkoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ola 25...Pamiętaj że te implant będzie pod mięśniem i stracisz 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
25Ola ja mam 300 anatomiczne i uzyskałam D, ale nie są duże. Mogłyby być ciut większe, ale małe też nie są :) z tym, że ja chciałam duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam zabieg 1.09.16 mam 375ml okrągłe mentora. Po tyg kiedy moglam częściej je ogladac wydawaly mi sie troche duze.. teraz opichlizna juz w wiekszosci zeszla i uwazam ze sa super.. :) mam D,a wyjsciowka byla 75 B z push up przy 167 i 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, bo to jest tak że póki w całości nie zejdzie całkiem opuchlizna to nie ma co się do końca przejmować wielkością...że są za duże...wizualnie opuchlizna wiele zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! jestem po pierwszej konsultacji u dr. Wilgusa... mam 168 cm wzrostu i ważę 53 kg. Lekarz zaproponował mi rozmiar 330 cc. Podczas wizyty byłam tak podekscytowana ze jakiego rozmiaru by mi nie dał do przymierzenia każdy był lepszy od mojego płaskopiersia... teraz zaczynam mieć wątpliwości czy nie będą za małe... dziewczyny doradźcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee w końcu sie odezwałas :) czekałam na Ciebie:) powiedz jak operacja u dr M M-K??? Boli mocno po zabiegu czy doktorek jest delikatny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ila :) Super jestem mega zadowolona.. :) Najgorszy pierwszy tydzień.. po 2 juz lepiej,a teraz juz super.. :-D Doktorek jest stworzony do robienia cycuszków.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee powiedz po jakim czasie była byś w stanie isc do pracy??? Mam prace biurowa i nie musze dźwigać zastanawiam sie ile bede musiała wziąć urlopu? Mam zamiar w ciagu 2 tyg wrócić:/ a jak blizny ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ila Tak po 2 tyg mozesz wrocic jak najbardziej.. :) Ja niestety mam prace fizyczna i nie czuje się żeby wrócić do pracy..(nawet mam strCha) planuje wrocic po 6 tyg od zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizny ładne doktorek zrobil mi je pod piersia ale wyżej.. w razie jak mi sie staniczek podniesie to nie będzie widac.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee dzieki za info :) uspokoiłas mnie. Czyli z rozmiaru tez jesteś zadowolona? Ja mam mieć 350 mentor okrągły ale mam 156 cm i 50 kg, na początku myslalam ze wezmę 300 bo bałam sie ze bedą za duze ale chyba zdam sie na doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mamy takie same wymiary, ale ja się zastanawiam nad 395 mentor okrągłe. Czytałam gdzieś artykuł, że w sumie nie powinno się porównywać wielkości wkładek między sobą, bo u jednej osoby 300 może wyglądać tak samo jak 390 u drugiej osoby. Ciekawe czy faktycznie tak jest. A tak z innej beczki, to czy gorset po operacji mocno odznacza się pod ubraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z takich technicznych pytań? Jak mylyscie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alle naprawde wyszlo Tobie D? ja mialam 31.08, implant 420 Allergan okragle, wyjsciowe tez 75 B push up i boje sie, ze wyszlo C (chce isc do brafitterki jak juz bedzie czas ;)). Nie chce mi sie wierzyc, ze az tak byly opuchniete ale niestety zdjecia nie klamia... A mam spore biodra wiec i niedosyt. Chcialabym troche wieksze bo wyobrazalam sobie, ze wyjdzie piekne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsze 4 dni suschym szamponem (mega daje rade), pozniej bylam u fryzjera a potem 2 razy mama mi umyla (usiadlam na kolanach nad wanna a mama myla ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej Gosc i alle prosze przeslijcie mi wasze fotki przed i po Ja operacje na 17 pazdziernik evelinaklim@yahoo.co.uk Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś - no to nie taka łatwa sprawa ale mi pomagała siostra. niestety ale pozycja była bardzo dziwna, ale najwygodniejsza dla mnie żeby sobie niczego nie naciągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25Ola
Gośćpaola : jaki mialas wyjsciowy rozmiar biustu ? Dziewczyny jeszcze tyle czasu do operacji a na dzien w dzien o tym mysle i ... Stresuje sie :P pokazcie swoje efekty przed/po oooooooooola@wp.pl (taaak 10x o ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega zadowolona.. :) Gosc to nie jest gorset tylko stanik sportowy rozpinany z przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×