Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Julia2911
GoscMichasia ja po zabiegu poszlam jakos po 3-4 tyg na solarium i zakleilam plasterkami slady po cieciach. Przeciwskazaniem jest tylko eksponowanie ran na lampy i slonce bo beda potem bardzo widoczne gdyz zamiast zjasniec to zrobia sie mega brazowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2911
Ellunia1987 i reszta posiadaczek wkladek. Powiem Wam tylko ze swojego doswiadczenia, przez 9 lat nosilam wkladki 375 wysoki profil i tez dlugo nie moglam sie przyzwyczaic, czulam je i byly dla mnie dyskomfortem. Minelo ok roku a wkladki zaczely sie fajnie ukladac i wspolpracowac ze mna. Po tym czasie tak naprawde nie czulam ze je mam. Musicie odczekac troche dluzej bo tak naprawdę po okolo roku one beda juz jak Wasze naturalne i malo odczuwalne. Teraz jestem 15 dni po powtornym powiekszaniu i chyba dlatego ze wiem jakie to uczucie to jyz mi nie przrszkadzaja. Albo jest to spowodowane tym ze juz mam tam wszystko naciagniete po pierwszych wkladkach dlatego teraz nie czuje dyskomfortu. Dajcie im czas. Pozdrawiam Was i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej dziewczyny 28.09 miałam zabieg wszystko ładnie się wygoilo,mam delikatne blizny i pod prawą piersią pod szwem wyczowam grudke a pod lewą nie jest tak wyczuwalne.... mialyscie tez tak? wizytę kontrolną mam w środę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2911
GoscMagda87 nic sie nie denerwuj. Ta gulke bedziesz jeszcze wyczuwala dlugi czas. To sa szwy ktore musza sie wchlonac a to troche potrwa. Ja tez tak mialam po pierwszym zabiegu i jak juz wszystko sie ulozylo to i gulka zniknela. Wiec u Ciebie tez tak bedzie. Wszystko jest tak jak należy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Dzięki Julia2911 :) mam nadzieję ze się wchłonie ale dla bezpieczeństwa w środę mam kontrolę :) fajnie że jest takie forum, jeszcze raz dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2911
GoscMagda87 nie ma za co ;-) Gdybyscie mialy jakies pytania to mozecie pisac tez pisac na mojego maila:beatabeti29@interia.pl Tam jestem czesciej niz na forum. A przeszlam 2 zabiegi powiekszania biustu i zawsze moge pomoc i odpowiedziec na Wasze nurtujace pytania :-) Pozdrawiam Was wszystkie cycatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2911
Aallee teraz mam 525ml i tez wydaja mi sie za male jak juz opuchlizna schodzi. W sumie teraz to bedzie pelne d a nie c....mam nadzieje. Mierzylam stroje kapielowe i nie musze wymieniac ich na nowe czyli az tak duzej roznicy nie ma. Z 375 na 525 to jedynie 120ml ale wieksze by ni nie weszly bo nie mam na tyle skory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Goscmagda87 Mam identycznie Któraś z dziewczyn stosowała plasterki na blizny? Na ile godzin je sie nakłada? I od jakiego tygodnia po operacji można zacząć kuracje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Hej dziewczyny :* dzis doskwiera mi tylko spanie w pozycji pol lezacej :P marze o polozeniu sie na boku hihi ciesze sie tez bo mam patrnt na przytulanie swoich Skarbeczkow nie podnoszac ich, wiec podowna sila we mnie wstapila :D w kapieli wciaz pomaga mi moj nie zastapiony maz :D ale ogolnie jest 9/10 :) dodat , ze moje cacuszka zaczynaja wybladac jak milion dolcow haha , ale mam pytanie do Was moje noe ocenione skarbnice wiedzy !!! <3 1. Czasem kiedy leze mam wrazenie , jakby z prawej piersi uchodzily ,,bombelki" niewiem w sumie jak to dokladnie opisac to stwierdzenie wydaje mi sie najlepsze... 2. Po 4 dniach od op doktor pozwolil mi sciagnac gorne opatrunki ( dostawalam z nimi bialej goraczki ) i teraz martwie sie troszke czy moje zdezaczki nie pojda za bardzo do gory hmm... 3. Kobitki powiedzcie po jakim czasie od op zaczelyscie podnosic rece do gory(choc na chwile?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja plasterków jeszcze nie używam.Smaruję tylko mascia.Ehh ale dalej boli mnie po prawej stronie zeber przy ucisku i mam jeszcze delikatną opuchlizne... jak dlugovtak będzie,??? to już 3 tydz i 3dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
Mama2baby Ja podnosiłem ręce do góry jak pozwolił mi ból, wszystkie czynności rękoma robiłam do granicy bólu, czyli jak podniosłam rękę a zabolało to odpuszczałam i próbowałam to samo po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscmagda87 To chyba normalne jak ja ścianę piersi to tez odczuwam lekki dyskomfort. Sa jeszcE dość twarde i nie mów ich zbliżyć do siebie. Podobno potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda że na początku piersi bywają twarde, ale to wszystko się ureguluje, a drskomfort zniknie. Skóra się musi po prostu przyzwyczaić do nowego rozmiaru :) wiadomo że na początku troche ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Jutro o14 ja!! Trzymajcie kciuki..mały stres już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
A_nuśka Trzymaj sie:) nie martw sie bedzie pięknie :) daj znac jak bedziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, spokojnie, nie oszukujmy się, zabieg powiększania piersi nie jest jakiś lekki i nieinwazyjny... wiadomo, że organizm musi dojść do siebie i coś tam z początku ciągnie czy gdzieś skóra jest twarda, ale po czasie wszystko się wygoi i efekt będzie super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Hej dziwczyny :* dzis bylam na kontroli :D opatrunek sciagniety wszystko poeknie wyglada i od dzis moge sie ,,normalnie" kapac :D jestem 7 dni po op i naprawde czuje sie ekstra :D Wimper napisz jak twoje coreczki zareagowaly na twoj nowy biust :) moj syn jest lekko zaskoczony :P mam do was takie dosc osobiste pytanie. Po jakim czasie od op zaczelyscie wspolzyc ? A_nuśka nie stresuj sie bo niema czym mysl ze spelnia sie twoje marzenie :* bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Eloka jest prze agentka hihihi to ja sie cykam po 7dniach a tu prosze ;) wtakim razie koniec postu hihihi :) A_nuśa daj znac jak sie czujesz po op :) trzymam mocno kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduuular
nie przejmuj się, jak chyba tez tydzień męża odganiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Mama2baby cieszę sie ze jest wszystko ok u Ciebie :) u mnie tez hehe Dzieci - młodsza ma 2 lata a starsza 4, starsza wiedziała ze jadę na operacje i ze będę miała większe piersi, wiec jak mnie tylko zobaczyła to odrazu powiedziała ,, mamusi chce zobaczyć Teoje cycki,, i tak czasem przychodzi i ogłada hehe, młodsza jest malutka wiec powiedziałam jej ze musi uważać na mamusie, ze mama nie moze jej dziwigac itp, ze mam ,,ala,, powiedziała :,, obaczyc,, co znaczy ze chce zobaczyc, wiec pokazałam i teraz chodzi i co jakis czas mowi ,,mama ala,, i podchodzi i głaszcze i daje buzi. Sex- w czwartek bedzie miesiąc po mojej operacji, wiec sex jest. Ale d**y nie urywa, jest dość sztywno. Maz sie boi zeby mi nie zrobic krzywdy, ja sie boje zeby krzywd faktycznie nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
No właśnie nie wiem co powiedzieć dzieciom..(6 i 3 lata). One tak paplaja. Ale chyba nie ma co ich oszukiwać że mamę brzuszek boli czy coś innego. Najgorzej z młodszym bo on nawet obcych ludzi zagaduje w sklepie, na placu zabaw i będzie opowiadać...moja mama na nowe cycki itd... Ale najgorzej z tesciami...oni są takiej starej daty i nie skumaja po co i tyle kasy na to..mogłabym ukryć ale ja nie mieszkam w pl i 3 listopada oni przyjdą dzieci wziąć na kilka dni i mnie też pewnie będą chcieli odwiedzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka, jak mału papla to może nie mów póki co. Urośnie troszkę to się dowie. Wiesz moja koelżanka na przykład powiedziała że troszkę gorzej sie czuje i przez jakiś czas musi odpoczywać, bo jest zmęczona trochę. I dzieci nie dopytywały tylko się tuliły do mamy. A z teściową faktycznie gorzej... Tutaj to już mądrych nie ma niestety... Moja teściówka generalnie się domyślała, ale nie pytała skąd u mnie takie duże piersi. Dopiero potem wyszło, to powiedziała, że jak mój mąż, a jej syn taki głupi że na takie rzeczy pieniądze wydaje to nie jej sprawa. I był generalnie kopnic tematu, bo mi się nawet nie chciało odpowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
no wlasnei, trzeba jakiś mieć pomysł na dzieciaki:) ale myślę ze wszystko jest do wykonania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam ze swojej operacji tajemnicy, ale też nie informowałam każdego :D u mnie całe szczęście i rodzice i teściowie nie patrzyli się na operację jako jakieś chore wymysły, ale z córcią miałam tak samo, po prostu powiedziałam, że mama się gorzej czuje, a kiedyś na pewno się dowie że miałam zabieg, póki co jest za mała i nawet chyba by tego nie zrozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Moja 4 latka wszystko ładnie zrozumiała. To chyba zalezy od dziecka. Ponieważ moja 2 letnia corka tez rozumie na swoj sposób, rozumienie na rączki jej nie wezmę, ze jak chce wejść na kolana to musi sobie sama sie ,,wdrapać,, jestem z mężem na obczyźnie i musze sobie radzić sama, wiec moje córki musza być w temacie, zeby były ostrożne, pomagały mi i nie zrobiły mi niechcący krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Jestem po. Przyszłam na 14 ale op miałam dopiero o 18! Nic nie pamiętam. Cała noc się męczyłam bo żadne środki nie pomagają. Masakra. Piersi piękne duże mentor hp 380. Dren mi strasznie przeszkadza i boli zwlaszcza po jednej stronie i się leje z niego. Jestem przerażona że ból mija. Bo jedzeniu chce zwracac. 2 naturalne porody przy tym to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka, ja trochę inaczej myślę, choć poród wiadomo - więcej emocji :) musi się stamtąd sączyć, zostawili Ci lekko otrwartą rankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×