Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

moja teściowa była wściekła, ale to standard, zawsze neguje to, co ja robię, więc wiedziałam, że mnie obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
A_nuśka bol minie ;) z kazdym dniem bedziesz czula sie lepiej , ale nie ukrywam ze pierwszy tydzien jest najgorszy i wstajac masz uczucie jakby Ci ktos worek z cementem polozyl na klatce , ale drugi tydzien jest duzo lepszy ja jestem 9 dni po op i czuje tylko delikatny bol pod prawa pacha pewnie dlatego ze jestem prawo reczna i wszystko praktycznie nia robie... po opuchliznie niema sladu :D piersi sa PETARDA :D takze wniosek jest jeden - ,,chwila" cierpinia , ale efekt bezcenny :D co do dzieci moj syn ma 4,5 l wie o op i rozumie ze nie mozemy poki co szalec, ale juz nie dlugo :) moja corka 14 mc niestety pcha mi sie na raczki , ale znalazlam na to sposob :) siadam na podlodze a ona sie wspina na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama... super że masz poytywne podejście, bo to prawda, masz wyjęte kilka dni z życia, ale efekt jest wart poświęcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Lekarz chce mbie zostawić jedna dobę extra bo mam mega obrzęk i dużo leci z tych drenow krwi. Dziś miałem masaz limfatyczny...super sprawa.. obawiam się że może być coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
A_nuśka nie stresuj sie na zaps, kazdy organizm inaczej reaguje, na tak inwazyjny zabieg , odpoczywaj i ciesz sie chwila w ktorej to ktos Ciebie ,,obsluguje" a nie ty kogos ;) lez , regeneruj sie , i mysl tylko pozytywnie :) trzymamy kciuki za Ciebie i dawaj znac na bierzaco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_wawa
Dziewczyny :-) mam termin za tydzień a stres mnie zżera juz bardzo Powiedzcie mi jak po operacji? Ile bylyscie w szpitalu i czy dzieci byly w domu po Waaszym powrocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolka_wawa ja w klinice byłam jedna dobe. Dzieci nie miałam przy sobie po operacji- była z nimi moja mama i maz przez pierwsze 10 dni, po sciagnieciu szwów zobaczyłam sie z corkami ( nie mieszkamy w polsce) do 3 tygodnia pomagała mi mama w opiece nad dziecmi, a pozniej juz radziłam sobie sama bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
jestem w domu. Bardzo senna. Dreny wyjęte ale czuję się że zbiera mu się płyn w tym miejscu. Jutro idę na 9 na kontrolę bo dziś dr nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
w niedzielę kontrola? no to super że jesteś w domu - leż i wypoczywać. nabieraj sił żeby spokojnie wrócić do normalnego funkcjonowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wimpern - ja byłam 3 dni, dzieci dopiero z mężem przyjechy po mnie. Strasznie tęskniłam. Planujecie jeszcze ciążę po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
aduuular Tez tęskniłam, ale nieraz nie ma sie zbyt dużego wyboru. Pozatym w pierwszym tygodniu byłam na tyle wylaczona z zycia E nie byłabym w stanie zajmować sie 2 letnim dzieckiem. Nie planuje juz dzieci, mam dwoje i to minstarczy, ale życie bywa zaskakujące wiec nigdy nie wiadomo :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern - jak długo dr Potocki kazał Ci nosic biustonosz pooperacyjny? Ja tez mialam u niego operacje (22.09) tylko u mnie bylo powiekszenie + podniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern - mam dwójkę, chciałabym trzecie. Jak myślicie, czy po karmieniu biust się nie odkształci, a piersi nie będą wyglądały brzydko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduuular kurcze nie wiem, jak to z tym biustem po karmieniu. Miałam taka sytuacje, że po pierwszym dziecku chciałam zrobic piersi, ale rozmawiałam z wieloma chirurgami i prawie kazdy odradził operacje ( planowałam nieduzy odstep miedzy dziecmi- 2 lata) Chirurdzy twierdzili, ze po ciazy jest szansa duza ze piersi mi sie nie beda podobały i bedzie potrzebna korekta, wiec jak chce tak mała roznice miedzy dziecmi to lepiej zabieg zrobic po drugiej ciazy. Posłuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kazal nosic 6 tyg, ale planuje robic to znacznie dluzej, z tym tylko, ze chce juz kupic jakis biustonosz bezfiszbinowy, bo ten pooperacyjny w niektorych bluzkach mi przeszkadza (glownie te ramiaczka) :-( stad moje pytanie do Was dziewczyny, ktore jestescie dluzej po operacji niz ja, macie sprawdzony jakis model? Tak jak wspomnialam, jak tylko bedzie mozliwosc, bede nosic ten pooperacyjny, a ten dodatkowy ma byc tylko na specjalne okazje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaG25
I jeszcze pytanko - kiedy zaczelyscie chodzic na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Cześć dziewczyny. Jestem ponad 2 miesiące po operacji, mam pytanko po jakim czasie piersi robią się miękkie ? Moje trochę zmiekly porównując do tego co było na początku , ale dalej są twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze możesz poczekać. piersi miękną i układają sie nawet do roku...także cierpliwości <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy . Tydzień temu powiększono mi biust wkładki anatomy 330 ml przy mojej figurze 160cm i 52 kg piersi wyszły olbrzymie. Sa popuchnięte głownie od góry i pod pachami . Na symulacji wyglądały na naturalnie większy biust a efekt jest opłakany. Czy u was tez tak buło iż na początku były takie duże i miały nienaturalny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jestem przed konsultacjami , bardzo bym je chciala juz a z drugiej strony trochę sie boje, dlugo czekalyscie od konsultacji do zabiegu? Mialyscie wszczepiane na czy pod miesien piersiowy implanty? I jak u was calkowity koszt zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekalam na operacje (podniesienie + powiekszenie) u dr Potockiego 15 m-cy od konsultacji. Koszt w moim przypadku 21 tys, ale to zalezy od wielkosci (ogolnie 20-24 tys za taki zabieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekałam od konsultacji do operacji 5 miesiecy u dr Potockiego, koszt 18 tys zł, implant anatomiczny pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 miesięcy to bardzo długo mimo wszystko...tak chciałaś czy to był pierwszy wolny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dr Potockiego czeka sie tyle, ile ja czekalam, czyli kilkanascie m-cy, ale uwazam, ze warto. Wimpern sie udalo, bo ktos zrezygnowal i pisala wczesniej, ze wskoczyla na te miejsce, stad tylko 5 m-cy oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Dokładnie tak jak pisze OlkaG25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Hej dziewczyny z gory przepraszam za to , ze sie nie odzywalam, ale corcie mialam bardzo chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Gość mialam op u doktora Pabiańczyka , czekałam 2,5tyg od konsultacji , koszt op+ 1doba w klinice+biustonosz+ od op bezplatne wyzyty= 15tys. Ok. 400zł zaplacilam za badania i 150zł konsultacja :) dodam , ze mam okragle implanty , a te sa tansze od anatomicznych i osoboscie bardziej mi sie podobaja dlatego tez je wybralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×