Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość A_nuśka
Mnie przestało boleć ok 2 tygodnia dopiero...cierpliwości...opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do oczekuje: mamy prawie takie same wymiary (ja 167cm/56kg/ pod biustem 73cm) i wybrałam mentory okrągłe pod mięsień 400ml, ale lekarz przygotuje jeszcze o rozm większe już podczas ostatniej konsultacji przed operacją podejmę ostateczna decyzję. Muszę miec większe, poniewaz mam dosyc szeroka klatkę piersiową, a chcè być tą klepsydrą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Kurcze jak Was czytam to mam wrażenie że wybrałam za mały implant..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
może nie będzie tak zle. a jestes juz po operacji? może jeszcze możesz zmienić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B
Do Anuska może za bardzo panikuje ale rozmawiam tak z koleżankami i każda miała podobny ból ale po operacji i parę dni po. Mnie piersi goja się ładnie, czasem coś zaboli ale wiem, że to normalne natomiast boje się tego bólu między piersiami, najgorzej właśnie jest mi wstac z pozycji leżącej, potem parę minut siedzę na łóżku i później wstaje, nie wiem czy też nie dlatego że jestem tak scisnieta tym stanikiem czy doktor mógł coś tam naruszyć, naderwac itd bo przecież z dnia na dzień powinno być mniej bólu a nie więcej. Jutro będę ściągać szwy wiec się zapytam ale strasznie mnie to niepokoi gdyż ból naprawdę nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Gość A na kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje mam zabieg 10 kwietnia, jeśli jestem przed Tobą, to napiszę co z tego wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje: mam zabieg 10 kwietnia. Jesli masz pozniej, napiszę co z tego rozmiaru wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzelaaa prawdopodobnie i tak umrzemy na raka, piniewaz spozywamy mnostwo ptoduktow zmidyfikowanych genetycznie tudziez nafaszerowanych antybiotykami- tego obawialabym sie bardziej, a i tak się skazonej zywnosci nie ustrzezesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
No może , dużo racji masz .Piersi robie w sumie to nigdy nie można być pewnym niczego A marzenie to moje od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no bez przesady, nie ma co tak myśleć pesymistycznie...marzenia są po to żeby je realizować. i wlasnie operacja biustu taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem tego zdania- jesli nie teraz, to kiedy? :) Chcę to zrobić od kilku lat, jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, to już za 2 tyg. będę najszczęsliwszą kobietą pod sloncem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Gość ja mam 6 Maja ;) może się zalogujesz to będzie łatwiej Cię rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Dziewczynki a ja 2 maja, jak będzie wszystko ok oczywiście jeszcze usg piersi mam przed sobą i morfologie, która wyszła mi ostatnio nie bardzo ;) po tych badaniach bede pewna na 100% ze to juz niedługo :D boje się wiecie?, najbardziej chyba tego pożegnania z małym bo mama idzie do szpitala ( i chyba wróci..) wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darsianka to normalne, że się boisz :) Ja miałam tak samo, przeżywałam, myślałam jak będę się czuła po zabiegu. Ale głowa do góry, będzie dobrze. Synek będzie tęsknić niestety, ale co zrobisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziewczyny u mnie został jeszcze tydzień i o dziwo zemias się stresować chodzę mega podekscytowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez dokladnie tydzien do zabiegu. Aa te limfocyty niby ponizej normy mi wyszly ale to bez znaczenia. A tak sie stresowalam... Nie moge sie juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kryzys ze moje piersi są za małe. Jednak.dziś kupilam pierwszy wymarzony stanik i rozm to 34DD. To chyba nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka9022 to fajnie :) nie ma co się zamartwiać, bo jak masz sprawdzonego lekarza to będzie wszystko ok. On wie co robić, więc nie ma czego się bać. Powodzenia daj znac po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Wiem wiem, jednak mój Narzeczony się śmieje, że w piątek (zabieg w sobotę ) zacznę panikować :-) Ja też mam mieć 325 ale teraz nie mam nic :-) tylko że ja nie chcę dużego biustu. Pewnie, że dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2baby
Witajcie Kochane :) dawno mnie nie bylo... duzo sie dzialo i jakos brakowalo czasu by kuknac co gam u Was :* 17kwietnie minie mi juz pol roku od op :) moje piersi sa cudowne , mam wsadzony okragly implant 295ml rozmiar D a w innym sklepie E :D piersi wygladaja jak dwa miliony dolarow hihihi. Blizny pieknie bledna takze do lata nie powinno byc ich juz praktycznie widac :) kupuje biustonosze tylko koronkowe z fiszbina bo poco mi jakoes ,,gabczasete" skoro wystarczy piekna koronka :D nie czuje ze mam w sobie obce ciala- tylko jak bym sie ,,urodzila" z nimi :D serdecznie was pozdrawiam, a dla wszystkich pan przed op- nie bojcie sie ani narkozy , ani bolu to wszystko minie , a piekne piersi NIE !!! :D warto jesli tylko macie mozliwowci nie zastanawiajcie sie !!!! Moj kompleks odszedl w niepamiec <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
jak tam dziewczyny ?;) zabieg coraz blizej ;) denerwujecie się ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Eolka u mnie w przyszłą sobotę i o dziwo zero stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w czwartek....doczekac sie nie.moge a te dni teraz rak wooooolno plyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gość mi odwrotnie, bardzo szybko.. Ale też się nie moge doczekać, daj znać jak będziesz po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja zabieg za tydzień. Teraz się nie mogę doczekać, ale wiem, że dzień przed zabiegiem będzie stresik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11222
Czy któraś z dziewczyn moglaby powiedzieć po jakim czasie od operacji szła na solarium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×