Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość czikson
dziewczyny jak chcecie mogę Wam podesłać zdj jak moje piersi sie zmniejszały , naprawde ! 380 Ty sie nic nie martw! bedziesz miała piekny biust! idealny bym powiedziala.. nie chce Was straszyc absolutnie, tylko doradzam,ze jak mozecie to zawsze bierzcie wieksze,bo ja sama sie zastanawialam i w sumie juz bylam zdecydowana na 350! dzieki bogu cos mnie tknelo na te 375 ! a Ty Daria jakie masz teraz swoje? bo to tez duzo od tego zalezy. Mam kolezanke, ktora tez ma 375,a ma bardzo duzy biust po operacji,ale miala miseczke B wyjsciowo.. a ja naprawde mialam sama skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Pewnie masz racje :) W dniu zabiegu jak z chirurgiem sie zastanawialismy on powiedzial ze on by wlozyl 335 ale.....ale 380 tez sie zmiesci i nie beda za duze Mowil tez ze 99 pacjentek na 100 zaluje ze nie wzielo wiekszych potem. Wogole jak przed zabiegiem rozmawialam z pielegniarkami to wszytskie tylko radzily any wieksze brać bo dziewczyny zaluje potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson
więc glowa do góry 380!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę o zdjęcia jeśli możesz. klaudia8585@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszy biust to ładniejszy,a ból jest jeden.Dlatego wybierajcie wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Czikson moj mail monia022@tlen.pl podeslij foty, ja mam bardzo male ;/ odezwij sie to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra Czikson mnie tez podeslij bo ciekawa jestem jak to sie zmniejszalo :) anka_90ap@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
rzeczywiscie maleja ;) dobe po zabiegu na zdjeciu wygladaly strasznie takie melony a dzis jak zrobilam porównawcze zdjecie (4 dni po) sa juz duzo ładniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam się Was poradzić. W ubiegłym roku miałam operację powiększenia biustu. Mam implanty okrągłe 235. I nie jestem zadowolona z rozmiaru piersi. Obecnie mam rozmiar C. Końcem maja będę wymieniać implany na większe. I zastanawiam się jakie wybrać. Dodam tylko że mam w piersiach 87 cm a pod 72. 15 cm różnicy. Waże 50 kg i mam 166 cm wzrostu. Marzy mi się tak 95 cm w biuście. Czy to jest bardzo dużo? Jaką miseczkę macie po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
380 widzisz A każda Ci mówiła ze będzie lepiej ;) a ja zdecydowałam się jednak na 375 przypominam że myślałam jeszcze nad 400...Ale Dr. Mi poleciła 375. .przekonała mnie ze większą dłużej się goja. .. I ze mam za mało skóry i że będzie ciężko je włożyć...bo niby rozmiar jeśli chodzi o klatkę to by weszły ale ciezko wlasnie ze skora..wiec juz tak zostawimy..widzialam jej prace i miala prawie wszystko 350 i wygladaly super..wiec do nich bede miala melony; ) obym nie zalowala wyboru..operacje mam 24 kwietnia ;) to już zaraz...Ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja za tydzien mam op, powiedzcie z doswiadczenia czy wyjmowanie drenow boli? Boje sie tego bardzo. No i jak sie czulyscie, kiedy zdjeli Wam bandaz po raz pierwszy? Bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie bolało wyjmowanie drenów. Ból po operacji dość silny miałam przez tydzień, teraz jestem 6 tygodni po i piersi są cały czas delikatnie ckliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Ja jestesm 6 dni po i juz tylko na paracetamolu jade od wczoraj takze jest w maore ok. Najgorzej rano po calej nocu kluje mnie pod zebrem ale tylko po lewej stronie. Ja drenow nie mialam i nawet żadnego krwiaka ani siniakow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziewczyny czy kilka dni po operacji (5dni) ten biust u Was też był taki.. Niekształtny? Bo jestem załamana.. A co do bólu.. Ja miałam w sobotę a od wtorku nie biorę żadnych przeciwbólowych.. Brzuch się wzdął strasznie, więc stwierdziłam że ból jest tak mały że wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Mam tak samo....jak jakies 2 melony doklejone. Chociaż juz wygladaja lepiej ni dobe po ;p Czasu piersi potrzebuja nawet pare msc. Moje narazie sa dosyc wysoko i wogole momo ze mam implant anatomiczny to wygladaja jak okrągłe :p Ale czytałam, ze tkanki i miesien musi 'puścić' i wszytsko siw ladbie ulozy. Takze trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
380 Ja to takie dwa strusie jaja :-D w sumie pani dr mnie uprzedzala, że tak będzie ale mimo to wolalam zapytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hei dziewczyny, jestem 5 dni po operacji- implant okrągły pod mięsień. Mam pytanie o kształt. One teraz są jakby ułożone w stożek, wcale nie są okràgłe. Czy to się zmieni? Jestem załamana, bo są brzydkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieni to opuchlizna z dnia na dzień będą sie zmieniać . U mnie po 6 tygodniach prawa jest bardziej naturalna a lewa jeszcze dochodzi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nie może mi pomoc!? Dziewczyny czy 95 w biuście przy wzroście 166 i 50 kg wagi to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Duzo" to niestety jest pojecie wzgledne- dla jednych duzo, dla innych za malo. Raczej nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwuska31 Ja mam podobne 162, 52 kg ,75b(małe). Mam mieć okrągłe 320 ale zastanawiam się nad większymi. Termin mam na 8 maja. Póki co bije się z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila19894
Hej dziewczyny operacje mam 24.04.17 mam 164 wzrostu i 46 kg lekarz powiedział ze będę miała 75b bo teraz mam znikome A jeśli jest jakaś dziewczyna chcetna pokazać mi swoje skarby będę wdzięczna dziubus19894@wp.pl mam mniec anatomiczne boje się ze będą za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już pisałam wcześniej ja już przeszłam jedną operacje biustu. Wybrałam niestety za małe implanty (takie sama chciałam). Dlatego dobrze się zastanówcie jakie rozmiar chcecie. Obecnie mam 70 C. A chce mieć 70 F. To daje właśnie jakieś 95 cm w biuście. A pod mam 72 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Kamila ja jestem podobnych rozmiarow. 160cm/47 kg i mysle ze hak mowi ci lekarz ze bedziesz.miec miseczke 75b juz po to jest bardzo bardzo malo. Jak robic piersi to conajmniej miseczka C niech wyjdzie ale zalezy co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwuska31, przy 70c ile ml masz wlozone? Okr czy anatomy? A zeby uzyskac 70F to jaka pojemnosc to bedzie? Mam podobne wymiary, kilka cm jestem wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson
dziewczyny opuchlizna zejdzie i piersi tak naprawde dobry miesiac po operacji bedąokrągle ,wiec nic sie ne bojcie,tez przez to przeszlam ! 4 dni po moje byly stozki i bardzo mi sie nie podobaly,teraz mam okragle pileczki :D no ale wedlug mnie za małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
A ja mam jeszcze taki problem. Z początku wiadomo boli.. I dr przepisała mi ketonal ale brałam go tylko dwa dni po zabiegu bo strasznie wzdął się brzuch.. Myślicie że to od tego leku i że to wróci do normy? Bo wyglądam jak w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz mowil, ze napompowany brzuch to po narkozie i do 14 dni ustapi. A u mnie jest tak, ze prawa piers ma czucie w 100%, a w lewej nie czuje w ogole okolicy sutka, mam nadzieje, ze to minie i nic sie nie uszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson
jeżeli chodzi o wzdęcie to normalne, ja tydzien po operacji miałam bardzo duzy problem z wyproznieniem..nikomu tego nie zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×