Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Bo ja dopiero jutro wieczorem będę miała te zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
kaja333 dobrze kochana czekam , bo do jutra do 18 muszę podjąć decyzję. Super,że już po zdjęciu szwów :) a co do fotografa to najlepsze są zdjęcia w lustrze ;p więc jak coś to się nie przejmuj ,że nie masz kogo poprosić , bo te z lustra świetnie wychodzą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
dziewczyny macie z nią kontakt ??? - leeloo77 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 dobrze, to wiesz co ja powiem im jak będą dzwonili,że w poniedziałek na 100% potwierdze , bo przecież jak jutro ja do zamknięcia mam im dać znać to i tak raczej nie zamówią ich i nie przyjdą w poniedziałek. To czekam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja333 - to dobrze ze jesteś już po! ze spaniem na boku to jeszcze trochę poczekaj! No i ty też uważaj na siebie i się nie przeforsuj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koralka3 :) A powiedz... pamiętasz po jakim czasie od op mogłaś już chodzić bez stanika? Ja wczoraj zapomniałam zapytać lekarza... I jeszcze jedno - jak teraz wyglądają Twoje blizny? Masowałaś je? Używałaś kremów silikonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka.... jesteś? Poszłam za Twoją radą i zrobiłam zdjęcia swojego odbicia w lustrze, żeby móc wysłać Ci je jak najszybciej. Zaraz będziesz je miała w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam też zdjęcia, które zrobiłam w ten sposób przed operacją, więc jakieś tam porównanie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia i Monikaania - Wam też wysłałam. Madzia czekam na Twoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Kaja poprostu rewelacja:))) jejku ale ci zazdroszcze ze jestes po :) piekny masz biust:) ja mam identyczny biust jak ty oczywiscie mowie o tym przed operacja :) mam nadzieje ze po też będe miala taki efekt :) odliczam juz do 5 marca :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajka234
Dziewczynki, dziękuje za wszystkie odpowiedzi Naprawdę lekarz decyzje kiedy po zakończeniu karmienia robi op? Z jednej strony to dobrze ale z drugiej to się obawiam czy czasem nie trafię na takiego co zrobi byle dostać kasę i nie będzie patrzył na to żeby było dobrze pod względem zdrowotnym :/ Z Łodzi polecacie Rykałę albo Żukowską? Żukowska to kobieta, może lepiej się wypowie w sprawie tego czasu po karmieniu, jak myślicie? A jakie u nich ceny jak ktoś może mi napisać? No i może jeszcze kogoś mi polećcie proszę, podzwonię i dopytam co z tym karmieniem, mam nadzieję, że na telefon się dowiem a nie będe musiała płacić za wizytę, a okaze się że jeszcze musze czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Kaja, zdjecia masz juz na mailu ;) slicznie wygladasz :* Gdybym miala sie wypowiedziec to hmm... wolalabym isc do mezczyzny. Jesli chodzi o takie sprawy kobiece ( rozniez ginekologiczne) nie ufam kobietom ;p;p sa czasem niedelikatne, oschle itd. Facet to facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Madzia - masz suuuper kształty - gratuluję :) :) :) Monikaania.... niedługo też będziesz posiadaczką wymarzonych piersi - trzymam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka234 szukając dobrego lekarza sprawdź nie tylko opinie o nim, ale również zdobyte doświadczenie, certyfikaty itp. Wszystko dostępne jest w internecie. Ja np. nie zaufałabym młodemu chirurgowi plastykowi, który nie ma za sobą kilku czy kilkunastu lat czynnej praktyki w zawodzie i być może będzie dopiero ćwiczył mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 super piersi !!! i ty miałaś nie całe 300ml ? rewelacja :) dziekuję Ci :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
madzia8889 wysłałabyś mi fotki ? ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ilonka :) No te 260 ml wystarczyło u mnie :) Daj znać, jaką Ty decyzję podjęłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 no tylko ,że ty miałaś piersi przed a ja nic :( więc zobaczymy co po 330ml będzie :) a powiedz mi jak oceniasz stosunek tych sizerów do tego co masz na żywo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się podoba. W realu piersi wyglądają podobnie, jak na zdjęciach. Chociaż mam wrażenie, że na zdjęciach wychodzą ciut mniejsze niż są w rzeczywistości, ale może to tylko takie moje odczucie. Pod bluzką też fajnie się układają. Myślę, że jeśli nie zależałoby mi na tym, żeby otoczenie nie zauważyło efektu operacji, to skusiłabym się na odrobinę większy rozmiar, ale z drugiej strony - mam wąską klatkę i bałabym się, że przy większym rozmiarze wyjdą mi piersi pod pachami. Po prostu zaufałam lekarzowi i cieszę się z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajka234
A czemu kobiecie mniej ufać? Jako chirurg to chyba tak samo jak mężczyzna. A mnie dodatkowo chodziło o to że kobieta bardziej rozsądnie tzn po kobiecemu odp mi może co z tą op po karmieniu piersią tzn kiedy najbezpieczniej mozna robić A z doświadczeniem to racja, spr najpierw zanim kogoś wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 chodziło mi o te przymiarki co się robiło przed operacją , czy to mnie więcej podobnie wychodzi jeżeli chodzi o wielkość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 ty jesteś szczuplutka ile masz pod piersiami ? pewnie z 70 nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca wygląda to tak, jak na przymiarce, bo na konsultacji, kiedy lekarz włożył mi implanty do stanika, to piersi były takie sterczące do przodu i umiejscowione nieco wyżej. Teraz wyglądają naturalniej, bo implant rozłożył się jakby na całą powierzchnię piersi. Może to też kwestia tego, że mam implanty włożone pod mięsień. Ale wielkość jest mniej więcej adekwatna do tej z przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Ilonka, wyslane :) Ja na przymiarce na poczatku sie przerazilam - za duze! Doktorek chcial wieksze - nie zgodzilam sie ;p po namysle w domu napisalam,ze moze jednak sprobujemy z wiekszymi..? ale napisal,ze musialoby to byc 410ml i to moze byc juz za duzo ;) zostalam przy 360, Pod bluzka nie roznia sie duzo od stanikow z push-upem, ale kiedy sie rozbiore wydaja mi sie duuuze :O ale kocham je,nie zamienie na nic innego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Madziu wyslij mi tez plissss:)) aniamonika2222@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
madzia8889 bardzo ładne piersi ! :) a z czego startowałaś ?? masz może zdjęcia przed ? ile masz w obwodzie pod piersiami i w piersiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
madzia8889 a i jeszcze powiedz mi jaki profil miałaś ? i jaką podstawę implantu ile cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia... Twoje piersi wcale nie są za duże. Są piękne i idealnie pasują do Twojej figury :) Pewnie wydają Ci się duuuuże, bo porównujesz je w myślach do tego co było przed op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
Kaja333 ja też bardzo prosze o zdjęcia: negra@autograf.pl mi poczatkowo chirurg wybral 290ml ale chcialam wieksze i stanelo na chyba 345, ale obawiam sie czy nie przesadzilam, dlatego prosze o zdjecia jak to u ciebie wyglada. teraz to juz sama nie wiem jakie wybrac zeby nie przesadzic albo zeby nie zalowac ze za male :( a chcialam uzyskac rozmiar D z malego B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×