Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

GG no co ty, ciesz się! Chyba masz depresję po narkozową :-) Pewnie masz cudne i fajowe cycuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara masz racje odwrotnie napisałam ... dla jasności 98 -biodra.. 74 pas... 90 klatka :) Miracle oczywiście,że Ci wyśle operacja juz we wtorek i własnie sie dowiedziałam ,że musze tam musowo być 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mentory. Moze są i ładne ale takie małe. Ja miałam bardzo mała wyjściówkę może dlatego tak wyszło. Zona Kasprzyka powiedziała , że to bedzie D albo E a ja C ledwo co widzę. Mogłam co najmniej ze 350 wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Dziewczynki ratujcie jutro idę na poślóbną imprezę moich przyjaciół chciała bym kupić im jakiś prezent ale za cholerę nie wiem co doradzcie .Nie chcę zaśmiecać forum więc piszcie na e-mail gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
gg12 no to mnie zmartwiłaś bo ja mam mieć 250 i 275 i chcę jakieś C a moja wyjściówka to 0 .Koniecznie przyślij fotki jak juz dojdziesz do siebie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg moze ci sie wydaje, ja tez mam mentory 300, opuchlizna zeszla a ja nadal mam D, a ile masz pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gg:-) eee napewno sa super głowa do gory;-) ja juz nie moge sie doczekac;-)odliczam dni poprosze fotke;-)jak bedziesz wysyłac na ile zostałas w klinice.>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
gg nie przejmuj sie rozmiarem napewno sa super i lepiej wygladaja niz przed a one i tak sie troche zmienia beda lepiej wygladaly ... ja zdecydowalam sie na 375 mam nadzieje ze beda ok ale to sie okaze DIABLICA a jak sie trzymasz bo mnie ciagle ciagnie do lazienki hihi stresik mam odliczam dni..szkoda ze pomylili mi termin no ale bedziemy sie widziec tam bo ty bedziesz wychodzic w piatek badz w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
dziewczyny powiedzcie jak to jest z tym bolem po operacji (ktora mila ciecie pod pacha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG chyba nie jest az tak zle?Pomponiara dziekuje,jakie niekompetentne i niedoinformowane osoby pracuja w Luxmedzie w lubelskim to koszmar,dzwonie i pytam o badania ,a kobietka odp.,ze moga tylko dwa wykonac z osmiu:(sprawdzam na stronce ,wszystko opisane i ceny podane:(,a oni wykonuja wszystkie i wyniki tego samego dnia:)poza oznaczeniem grupy krwi,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok., badania robie w poniedzialek ,a op.w srode.SAMANTA tez chcialambym usta ,ale po dwukrotnym powiekszeniu mam uraz do jakichkolwiek zabiegow zwiazanych z ostrzykiwaniem ,ogolnie z iglami w obrebie twarzy;)Serio nie bolalo?Ale zastanawiam sie nad przedluzenie wlosow -mniej boli;)W Polsce duzo taniej( metoda microrings)moze ktoras z Was wie cos na ten temat to bardzo prosze o odp.Ten topic powinien miec naglowek\"Jestem po ......piersi i innych zabiegach,kolejne planowane\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikus
cześc dziewczyny!! ale nastukałyście stronek :) kiedy to ja nadrobie??hmm gratuluje dziewczynom, które przeszły niedawno operację :) na pewno wszystkie są śliczne :) mnie zostało 20, ale przyplatało się choróbsko i jestem na antybiotyku :O:O z tego co wiem, to chyba nie przeszkodzi mi ten lek w operacji, chyba na 2 tyg przed op nie można brać antybiotyku, tak to jest???? Co do dr Kasprzyka, to często czytam, ze dziewczyny chca większe, a i tak super wychodzą..... za dużymi rozmiarami to on nie jest, niestety :( Pozdrowionka dla wszystkich cycolionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikus
kurcze, pierwszy raz wyszło mi na pomarańczowo :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, a źle ci wyszły usta? Bo ja miałam restylanem vital dół twarzy ostrzykiwany i to bez znieczulenia i cudnie wyszło. Mam okrutna tendencję do chudnięcia i brzydko to wyglada. Na to 48 kg co mam teraz pracowałam az pół roku i boję się, że przy wiośnie znowu spadnę do 40-42kg! Wtedy to chyba cała si e ostrzykne kwasem. :-) Ale usta sobie tez zrobię, jeszcze przed piersiami. A co sobie będę załować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia nie wszystko bylo ok.zadnych nierownosci czy zgrubien, efekt super,tez robilam restylanem;)Pierwszym razem nie chcialam znieczulenia-tak mi nagadala ,ze kobitki robia w przerwie na kawe, ale po pierwszym razie sama doktor powiedziala,ze nigdy mi nic nie zrobi bez znieczulenia i dotrzymala slowa,nawet przed laserem mnie znieczulila;)ale to juz byla przesada,drugim asystentka p.doktor wysmarowala mnie kremem znieczulajacym ,mial zadzialac po ok.20 minutach i zadzialal nic nie czulam,ale niestety dr.utknela w korku;) i dotarla z takim opoznieniem,ze znowu wszystko czulam.Teraz jak bede miala zamiar sie ostrzyknac to tylko ze znieczuleniem stomatologicznym:)Ja nie jestem taka wrazliwa-chyba;)tylko uwazam,ze jak jest mozliwosc zeby nie bolalo to po co mam cierpiec i zijac sie z bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia Janess a gdzie byłyście sie ostrzykiwać? w gabinecie kosmetycznym, czy chirurga plastycznego??? bo zienola w tym temacie jestem, a jak tak czytam, to kusi mnie zrobienie górnej wargi przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten vikus to byłam ja wczoraj :) tylko, że już prawie nic na oczy nie widziałam hihi no i wyszło jak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess ja bez znieczulenia się ostrzykuje bo mam alergię na znieczulenie miejscowe. A nie że cierpieć lubię :-) Desperados ja się ostrzykuje w Kliniece dermatologii estetyczmnej u dr wyspecjalizowanego w deramtologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się świetnie, nie potrzebuję zadnych przeciwbólowych tabletek nawet rozmiar wkładek już mi odpowiada. Jadnak najbardziej wkurza mnie asymetria, która pozostała. Do wiekszej włozono mi 300 a do mniejszej 325. Teraz ta mniejsza stała sie mninimalnie wieksza. Tylko mi nie mówcie, że to sie wyrówna bo w to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG 12 za tydzien powiesz ,ze jestes super zadowolona :) Desperados 1, ale wczesnie wstajesz i to w weekend:)Ja jak Violesia u dr.dermatologii estetycznej.Violesia to po op.nie zazyjesz pewnie zadnej przeciwbolowej:)respekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) Janess, no co ty! Ja mam niski próg bólu, ale dla urody wiele wycierpieć potrafię :-) Gdyby było inaczej, to nie zastanawiałabym się nad pozostaniem w Krakowie. Ale, ze cierpiąca mogę byc, a ketonalu ze wzgledu na alergie brać nie mogę, to obawiam się że może być cięzko :-( Chociaz dr u kórego sie ostrzykuje i laseruje uważa mnie za bohaterkę :-) YEEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg zrob fotki nawet w staniku, podeslij nam zobaczymy te twoje cuda, pewnie sa super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie do poniedziałku do południa zrobić fotki. Będę miała dziecko w przedszkolu więc będzie chwila czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG Gratuluje i zazdroszcze ze juz jestes po!!! ale troche mnie zmartwilas z ta asymetria, bardzo ją widoczna mialas przed zabiegiem? bo ja tez mam miec jedna wkladke większa, a asymetri jak na moje oko to prawie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABELL -mam to samo z tą łaźienka ;) brzuch mnie boli nerwa mam mega i adrenalina mnie rozpiera :) KARIKAS miała zabieg tam gdzie my bedziemy miało no i co mam Ci powiedzieć no pod pacha boli najbardziej :( plecy jak każdy cierpną i pozycja leżąca ciągle jest ochydna z tego co widziałam ... tez jestem zła ,ze Ci terminy pomylili bo razem byśmy pomarudziły .. wczoraj dzwoniła jakaś pani powierdzić zabieg i pyatłam do soboty musze być -dolina straszna bo kiedyś tam sie leżało 2 doby :( pamietaj mnie odwiedzić dam Ci znac która sala przed operacja jesli bede wstanie hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wydawało sie ze asymetrii nie mam, do tego jedną piers miałam wyżej a drugą niżej wiec tu był dodatkowy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados 1 ja tez robilam tylko gorna warge,1 ml restylanu,koszt 1000zl.Efekt sztucznych ust mialam przez 2-3 dni zwlaszcza z rana,a pozniej przecudne :),ale niestety wszystko co piekne szybko sie konczy i po pol roku czar prysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×