Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

interwencji wczoraj nie widzialam calej,ale chyba nie bylo to nic ciekawego,miela w kolko ten sam problem,juz dawno powinni go wziasc za fraki i tyle.. dzis w rozmowach w toku bedzie o problemie malych piersi.. jeja jak mnie nosi,nie cwiczylam ostatni tydzien i wlaczyl mi sie moj problem z rwa kulszowa...takze zmaiast bolu piersi mam bol nogi..:(chcialabym cos zrobic pozytecznego w domu ale nie moge chodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C-Y-C-O-L-I-N-KA
Jejku dziewczyny, ale Wam zazdroszczę. Czytam od kilku dni Wasze wypowiedzi ... z braku czasu sporadycznie, ale dzieki Wam przestałam sie wahać i zdecydowałam sie na operację. Muszę tylko przeboleć ten rok. W najgorszym wypadku dwa lata. I będę mieć nareszcie piękne i duże cycuszki:) Zaczęłam popadać w tak wielki kompleks, że nazwałabym to obsesją. Mam mnóstwo pytań, ale mam nadzieję, że uda mi sie przewertować większość Waszych wypowiedzi i innych postów na kafeteri i sama sobie na swoje pytania odpowiem:) Nie mogę się już doczekać kiedy będę w uśmiechem na buzi wypinać pierś do przodu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, do miesiąca podobno, a czasami zdarza się że dłuzej. a te zwijane impl wkładane przez pępka to są z SOLA FIZJOLOGICZNA i mozna je do 6 mies dopompowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam to niedobrze bo ja po tygodniu juz moge przepiac stanik na drugie dziurki..:(:(nie chce wiecej stracic.. ooo to jednak mnie troche ominelo z tej interwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas się nie stosuje tych solnych (jesli już to chyba sporadycznie...) ja oglądałam tę interwencję na polsacie, tego drugiego polastu na którym jest interwencja extra nie mam, ale looknę te linki podane :) jak tylko moje oczęta po permanentnym dojdą do siebie ;) dobrze, że ona robi takie halo w tv itd. może przestaną się wrescie rzucać za każde oskarżenie (słuszne!) i czuć bezkarni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam :) jutro wrzucę na wątek o permanentnym fotki :) po prostu te solne trzeba częściej niż silikonowe wymieniać, dają znacznie większe szanse na pęknięcie i wylanie się soli (ona się wchłonie przez organizm, ale operacyjnie trzeba wyjąć otoczkę i włożyć nową) - jest to myślę nieopłacalne.. widocznie silikon jest lepszy bo i w stanach (gdzie przez lata były tylko solne) odchodzą od nich w kierunku silikonków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek-widze ze robilas piersi w Londynie-czy mozesz napisac jak dlugo czekalas na operacje i najwazniejsze w jakiej kwocie sie zamknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg Ty już pewnie po, jak dasz radę yo napisz jutro co tam u Ciebie gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula :) jeszcze 5 dni :) już dostaje na głowe sama ze soba od mysli pisz jak te Twoje cudne 400 :d jak tylko dojde do siebie wysyłam Ci swoje D od razu ;) buźiaki kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica:) chcialam wiedziec (jesli mozna) jakie masz wymiary ze bierzesz 400? bo nie wiem czy jest sens z moim doktorkiem negocjowac o wieksze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggietka,ja czekalam niecale 3tygodnie,normalnie to kosztuje w zaleznosi od tego jakie implanty wybierasz ..najlepsze to koszt 400/800 funtow.mysle ze okolo3800/4000 funtow ja placilam ponad 6000 bo mialam do tego plastyke piersi,tzn.uplift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
witajcie dziewczyny kurde jeszce tydzien mi zostal do operacji zaczynam juz chyba wariowac ze stresu bo spac nie moge i wogole...juz bym chciala byc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku cały czas będe trzymać kciuki za Ciebie i po operracji odrazu sie odezwij jak dasz rade,a moje cycunie są cudne choć mogłyby być wieksze gdybym robiła jeszcze raz to napewno minimum 450ml bym brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska78 moje wymiary to 175... 98-74-90 nawet myślałam o tych 450 jak wspomina Aniulka ale nie mam jeszcze dzieci więć zostaje przy 400 a to przy moich wymiarach i tak zginie ;) IZA -PRZECHODZIMY TO SAMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica ty nie pomylilas sie w tych wymiarach, masz wiecej w biuscie niz w biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;-) Diablica 696 mam prożbe jak bedziesz mogła wyslij mi tez po zabiegu ty masz 5 dni do zabiegu ja tez nie długo tez mam stresa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jeszcze dwa miesiące do mojego zabiegu... :D nie mogę się doczekać.. :D Black - czy to forum w stopce to jest TO forum..?? :) :) :) co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poleca jako najlepsze dostepne na rynku Mcghany zwane tutaj allergan..,podkresla ze sa naj naj,pipy sa tu najtansze ale jak wiadomo ponoc firma zbankrutowala itd... nie wiem wczoraj jak zdjelam stanik to mialam wrazenie ze nie mam takiego spadu piersi ,rownego od szyji ,tylko tak jakby mi sie dwie gorki robily,jakby ten pas to rozdzielal troche,nie wiem nie chce panikowac..oby do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara mam jedno pytanie dotyczace badan,a mianowicie o oznaczenie grupy krwi.Ma to byc tylko grupa czy jakies szegolowe oznaczenie? SAMANTA jak tam make-up;) Jeszcze tylko 19 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam milo zobaczyc twoje oczka;)bardzo naturanie to wyglada..tak to jest ze poki same nie sprawdzimy to sie nie przekonamy,ja tez chce zrobic smart lipo i tez znalazlam top lekarza ale sa panie na forum na ktore to ponoc nie podzialalo i sa niezadowolone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, ja na ten make up poszłam w ogóle do takiej babeczki z forum, któa ma tu same złe opinie - że niby jest beznadziejna, sama się reklamuje i w ogóle masakra. ja z nią z miesiąc popisałam mailowo, przekonała mnie, poszłam do niej zobaczyć co i jak i zrobiłam w końcu cały ten makijaż (nawet więcej niż planowałam, bo myślałam tylko o dolnych i malutkim kąciku górnych a jak widać na zdjęciu mam pełne kreski obie ;) ). kobietka przesympatyczna i widać, że zna się na rzeczy (widać u niej jak przygotowuje klientkę do zabiegu i w ogóle) a tu na kafe to normalnie jakby mogły to by chyba jej oczy wydrapały laski.. nie wiem o co chodzi, ja jestem zadowolona (tylko ze tu nikt nie pisze że ona komuś źle zrobiła tylko ot, tak sobie, że jest beznadziejna i zła) ja sobie jeszcze te kreseczki w kącikach pogrubię, ale to na korekcie - zeby takie duuuże oczka wyszły ;) i już za mną brwi chodzą.. :D Janess - jeśli pytasz o ból etc - to kompletnie spoko, znieczuliła mi powieki (jeszcze jak do domu wracałam to miałam takie śmieszne uczucie sztywnych powiek :D ) i było naprawdę lajtowo :) poza tym strasznie Ci fajnie kobieto, jeszcze 19 dni :) a ja całe 2 miesiące.. heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wróciłam z kliniki i czuję sie bardzo dobrze. Zero bólu, normalnie funkcjonuję. Niestety gdybym tylko mogła cofnąć czas wzięłabym wieksze wkładki. Mam teraz 300 i 325 okrągłe wysoki profil. Mam wrażenie, ze sa tak małe. Cały dzień dziś mam taką depresję z tego powodu. Jak tylko minie mi depresja { o ile w ogóle} to sie obcykam i powysyłam Wam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×