Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhhhhhh

nie potrafie sie zdecydowac

Polecane posty

Gość ehhhhhhhhh

mam potrzebe - mam w ramach prezentu kupic juz od dawna uzgodniona mikrofale dla ciotki ale ciagle nie moge sie zdecydowac: czy kupic taka bardziej z bajerami czy mniej, budzet jakos to wytrzyma (co zostanie to dla mnie :P ale jak kupie badziwe to tez zle). mysle ze albo kupie fajnie wygladajaca w innym kolorku niz bialy (sa drozsze) albo kupie biala, ale grillem i gotowanie parowym - wypatrzylam fajny model LG tej ostatniej, a czarna widzialam zemera. Co sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrztu
poszukaj na nokaucie czy ceneo czy na jakiejs podobnej stronce cos o mikrofalach tych firm i zobaczysz, ale majac do wyboru mikrofale ktora "ladnie wyglada", a taka ktora ma grilla - bralbym taka z grillem, swietna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaK3
Mikrofala to bardzo niestandardowy pomysł na prezent - bardzo dobry, w końcu nie jakieś niepotrzebne rzeczy ale konkretna przydatna rzecz. jaki model konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeeCzarna
na allegro zobacz lg z bajerami ma niższe ceny niz w esklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z możliwością dotowania na pawe może być super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
dzieki, mysle ze lepiej bedzie jak postawie na funkcje a nie na wyglad, cenowo jest ok wiec pewnie kupie lg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubahuba
opcja gotowania na parze jest świetna. Wychodzi z tego bardzo zdrowe jedzenie. Poza tym opcja grilowania, rozmrażania. I wcale nie jest taka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansssik
lubie podgrzewac w mikrofali nawet kanapki sa smaczniejsze i serek sie fajnie podtapia, to jest swietne urzadzenie jak ktos nie ma czasu, a wiadomo jak to bywa. dobra mikrofala powinna miec grilla, tak jak ta o ktorej tu wspominano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×