Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinkaa69

niechciana ciąża !! wywoływanie miesiączki !!!

Polecane posty

Gość gość
Udało się. w końcu za drugim razem trafiłam na uczciwych i rzetelnych ludzi, którzy mi pomogli. za pierwszym razem zamówiłam jakieś tabletki ale nie pomogły nic nie zadziałały, kontakt się urwał. Dlatego szukałam dalej i znalazłam numer 502-427-780, i tam znalazłam najbardziej kompetentną osobe która mi pomogła i wszystko się dobrze skonczyło bo byłam w dramatycznej sytuacji. Pisze to aby ułatwić wam znalezienie rzetelnej wiedzy na ten temat i polecic ludzi godnych zaufania ktorzy mi naprawde pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki poronne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas trwania zabiegu jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 200zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 502-427-780 . Ps. Ze wzgledu na duża ilosc sygnałow od osob ktore zostały oszukane proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolym napisem obok oraz dowód zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananasa

Proszę urodzić to dziecko, dostanie Pani 500, a po czwartym 2000 i darmowy bilet komunikacyjny.

Proszę nie słuchać tych bambrów, bo oni chcą zguby.

Jak Pani ma rozum i umie kalkulować, to proszę zrobić użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Witam potrzebuje tabletki na wywolanie okresu pomuszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Mimi napisał:

Witam potrzebuje tabletki na wywolanie okresu pomuszcie 

Kobiety w sieci, jedyne pewne źródło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×