Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinkaa69

niechciana ciąża !! wywoływanie miesiączki !!!

Polecane posty

Gość paulinkaa69
a poza tym to dużo się naczytałam o objawach i mam straszną zgagę a nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ty planujesz w wieku 14 lat, to gratuluję. Dla mnie kobieta 18 latenia może być już dobrą i dojrzałą matką, ale inna w tym wieku może mieć pstro w głowie, więc i Ty się zastanów co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
Bo jakiemuś debilowi się nudzi i tu mąci w postach ! Chyba rozróżniasz, które pisze ja a które ten kretyn/kretynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co? Zrobiłas test- wynik negatywny? Byłaś u lekarza i kazała ci jeszcze raz przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
no ja nie planuje ciązy w wieku 14 lat. napisałam tylko że 14-latki wpadają a potem mówia że zaplanowały ciążę. jaka ty pusta jestes nie rozumiesz moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
test robiłam po 13 dniach więc nie wiem czy jest wiarygodny, ginekolog powiedziała mi że nadal jestem dziewicą ale mam przejść jescze raz na usg i nie wiem dlaczego. Objawy mam jakieś dziwne, dużo sie naczytałam i boje się że sobie uroiłam może, bo bardzo nie chcę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pozostaje ci nic innego jak po prostu stawić się na tej wizycie. A co do objawów ciąży to większość z nich może być spowodowana stresem albo po prostu ( tylko się nie obraż) wymyślona. A kiedy mogło dojść do stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej
a to ciekawe jakie wnioski żeś wysnuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
Na wizytę pójdę na pewno. Wiem jestem tym faktem bardzo zestresowana. Możliwe, że sobie te obawy wmawiam podświadomie?? Do stosunku mogło dojść dwa tyg temu w sobotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie od stosunku to krótko. Ginekolog przez USG brzuszne może nic nie zobaczyć- i pewnie tak było, że nie zobaczyła nic, tzn. żadnych oznak ciąży i dlatego kazała ci przyjść za 2 tygodnie. A te objawy, które teraz masz mogą być jak napisałam wynikiem stresu, albo może zbliża się owulacja i dlatego masz wrażliwe piersi. Po prostu za jakiś czas powtórz test i idż w terminie do lekarza. A na przyszłość postaraj się kontrolować ilości wypitego alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
Tak wiem z alkoholem przegięłam pierwszy i ostatni raz w życiu. Do gina pójdę jutro na pewno. Jakiś okres miałam 5 dni temu ale taki dziwny, a może to też wynik stresu że tak skąpo i krótko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, stres ma wpływ na nasze miesiączki- zresztą jak wiele innych czynników. No cóż, 3maj się i daj znać jak się czegoś dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraduszaa
wczesniej to podszyw usg przez powloki brzuszne tak wczesnej ciazy nie pokaze !! tylko dopochwowe ktore sie robi juz od 5 tyg ale jak ejstes dziewica to nie beda ci go robic dziewczyno jak lekarka powiedziala ze ejstes nadal dziewica to pewnie ten koles ciebie wkreca ze cos bylo a ty sie schizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
Mam nadzieję że to nie ciąża... A jeżeli już to bardzo bym chciała usunąć. Co z tym wywoływaniem miesiączki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
wiem że się schizuję i to już trzecie tydzień prawie. Wszyscy mi mówią, że to nie możliwe, ale ja jakoś tak dziwnie czuję :( Koleś mi zjechał psyche nieźle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka szkoda że ciebie
nie usunęli twoi rodzice co?:-o Tak łatwo piszesz o usunięciu że mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
Nie usuneli kochana bo byli w jakies normalnej sytuacji a nie w takiej jak ja ! JA nigdy nie spałam z chłopakiem! A teraz tak wyszło dziwnie. Gdybym była to nie chcę takiego "dziecka z kosmosu", bo bym nie wiedziałą skąd ono się wzięło ! Zrozum. Znienawidziłabym je ! Juz siebie nienawidze za to że nie pamiętam czy do czegos miedzy nami doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1988
Słuchaj to do kitu nie wiesz do czego służą prezerwatywy wpiz... a sexzawsze jest ryzykiem zajścia w ciążę więc się zastanów co piszesz o usunięcu bo przeginasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pisze
ze była pijana to jak miała sie zabezpieczyc? wcześniej tez nie spała z chłopakiem. mądra izunia-pizdunia sie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnklanmjajwjiej
To niech sobie dziewczyna lepiej towarzystwo wybiera, a nie później kolega ją rucha, a ona biedna, załamana, że może być w ciąży. Sama byłabyś sobie winna, jeśli zaszłabyś w ciążę. Po co spotykać się i przebywać w towarzystwie TAKICH facetów. Dziewczyno masz 19 lat, więc czas najwyższy zastanowić się nad sobą i przyszłością, nie jesteś dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzieeee
"po co spotykać sie w takim towarzystwie"...no kurde. chłopak moze byc miły uczynny być dobrym uczniem a potem wychodzi szydło z worka. jakie tu wszystkie mądrale-świete i bez wad.pewnie za mało życia znają a innych to by krytykowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnklanmjajwjiej
W jej wieku byłam bardziej odpowiedzialna. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama_Kier hyhyhyh
A w jakim dniu cyklu mozliwe, ze "to" sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
w 15. a cykle mam 21-23-dniowe, byłam jakoś 5-6 dni po owulacji. Byłam tydzień po tym u ginki i powiedziała mi że mam błonę. A ona chyba się zna, ale czy mogła się pomylić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa69
A ten kolo nie był z mojego towarzystwa. Przypałętał się, nawet z nim nie gadałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GineklogPoloecam
Diewczyny ja moge Wam polecic dobrego ginekologa ktory wykonuje zabiegi albo jesli chcecie odpowiednie tabletki na wywołanie poronienia to tez jest możliwosc wysłania juz gotowej recepty . Gosc jest godny zaufania i napewno cos doradzi 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Zostało mi jedno opakowanie tabletek wczesnoporonych Arthrotec z mojego udanego zabiegu. Zakupiłam na wszelki wypadek dwa opakowania ale okazaly sie bardzo skuteczne wiec jedno opakowanie mi zostało i odsprzedam potrzebujacej osobie za cene jaka je zakupiłam czyli za 200zł. Odbior osobisyu w Tychach albo tez moge wyslac komus kurierem. Justyna 510-653-012 https://imagizer.imageshack.com/v2/320x240q90 /924/yXvI0K.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recepte sprzedamm
Posiadam receptę na Arthrotek wazna do 17.10.2018 i chetnie odsprzedam poniewaz nie jest juz mi potrzebna a komus moze sie przyda. Zainteresowanym moge wyslac zdjecie recepty. Cena 200zł kontakt meilowy parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×