Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zenobia z ryk

rozkochalam w sobie faceta pora zacząć wymagać ale jak to zrobić?

Polecane posty

Gość Zenobia z ryk

Stało się. Od początku byłam bardzo miła, na każde zawołanie, w sexie dziwka, w kuchni kucharka, na imprezach kumpel.No i sie zakochał, oszalał na moim punkcie. Pora teraz aby go utrzymać przy sobie na dłużej, aby nie znudził sie moją dobrocią i słodkością. Pora zacząć wymagać i zacząć troche go odpychać, ale jak? Zależy mi na nim jak to zrobić, żeby z kolei go nie stracić? To nie typ faceta latającego za kobietą która nie jest nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zenobii
Czemu go chcesz odtrącać skoro pokochał cię taka właśnie jaka jesteś? Po co grać udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to go nie odpychaj. wystarczy wymagac. zacznij od malych rzeczy ("kochanie odnies kubeczek do zlewuprosze"), a potem przechodz do wiekszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenobia z ryk
:D kubeczki i talderze po sobie wynosi w ogóle to miły z niego gość chodzi o to że jestem w zasadzie na każde jego zawołanie, ja nigdy nie proponuje spotkań jako kobieta ale nigdy sie nie zdarzyło żebym odmówiła spotkania. On ma jakieś swoje sprawy ostatnio sóźnił sie bardzo bo był gdzies z kolegami. Czasami przychodzi w zasadzie tylko na noc. Chodzi mi o takie sprawy, ale jednocześnie tęsknie za nim jak go nie ma i nie chcę przesuwać spotkań, najchętniej spotykałabym sie z nim codziennie. Doradźcie co robić aby byc bardziej wymagającą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenobia z ryk
Powracam do tematu. Nic specjalnego nie wymysliłam przez te 2 miesiące. W zasadzie to on sam z siebie zaczął dawac więcej. Naprawia mi różne sprzęty w domu, częściej i dłużej sie widujemy, częściej cos kupuje jakies soki czy alkohol. Nie zamierzam go odtrącać i wymagac dla samej zasady, skoro wszystko dobrze funkcjomuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeee
niech zacznie kupowac i cole. to bedzie znaczylo, ze przeszliscie do kolenego etapu waszego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj odpychać nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×