Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Iśka, ty chcesz pić 3x 25 kropli dziennie? Nieumywakin pisze, że maks. dawka to 3x10 kropli. Poza tym, po dojściu do tej dawki trzeba zrobić 2-3 dni przerwy i potem dalej pić po10 kropli, ale co jakiś czas trzeba 2-3 dniową robić przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Jak piłaś to srebro?? ja pije 45ml na dzień butelka starcza na tydzień i widzę już dużo efektów pozytywnych, czy to bezpieczna dawka i ile to pic kiedy jaka przerwa?? Powiedz mi również czy wodę piła 25 kropli 30% non top czy przerwy jakie tez robiłaś? Ja jestem na 15:) Pozdrawiam Cie i napisz jak się miewasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to pytanie padało tu wielokrotnie ale proszę o info gdzie można kupić H2O2 do zastosowania wewnętrznego w okolicach kujawsko-pomorskiego, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
musisz szukać sklepów chemicznych a jak ci nie sprzedadzą to przez internet jedynie kurierem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi, ale chyba trzeba 30% wodę rozcieńczyć do 3%, a picie 25 kropli 30% wody może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ czytam tu różne opinie o ilości dawkowanych kropli chcę podpowiedzieć, że mój kolega stosował sam a i mnie namawia na : 1 kropla na szklankę wody w 1 dniu, 2 krople w 2 dniu aż do 5 kropel w 5 dniu, następnie przez tydzień 5 kropli raz dziennie i przez następny tydzień 5 kropli dwa razy dziennie, potem pauza 7-10 dni i znowu tydzień 5 kropli 2 razy dziennie; jemu ta ilość wystarczyła; ja dzisiaj kupiłem na allegro książkę Nieumywakina (w formie elektronicznej (pdf) za 10 zł) ale ponieważ ma ona 100 stron więc trochę potrwa zanim ją przeczytam, jednak z wcześniejszych wypowiedzi niektórych osób również wynika, że trzeba ostrożnie podchodzić do ilości używanej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę powiedzieć jeszcze jedno: przez kilka lat miałem na skroni "pieprzyk", który wolno ale stale się powiększał, doszedł do wielkości 20 groszówki, w końcu poszedłem do chirurga onkologa, który stwierdził że nie jest to rak ale trzeba absolutnie to usunąć; zapisał mnie na operację (tak tak operację) bo stwierdził, że trzeba będzie przeszczepić kawałek skóry; ponieważ w tym czasie przenoszono u nas szpital do nowooddanego wszystko przeciągnęło się w czasie; pewnego dnia podrażniłem narośl kaskiem motocyklowym tak, że lekko zaczęła krwawić i boleć, moja żona podała mi wodę utlenioną, taką z apteki, żebym przemył i zdezynfekował;robiłem to dosłownie kilka dni nie wiedząc nic o leczeniu tym sposobem; po kilku dniach zauważyłem że narośl spłaszcza się i zasycha a podczas kąpieli połowa mi odpadła, druga połowa odpadła przy następnej kąpieli;stało się to 2 dni przed operacją; poszedłem jednak do szpitala a lekarz jak mnie zobaczył to powiedział że przez 30 lat praktyki z czymś takim się nie spotkał, na skroni pozostała mała różowa plamka, że to cud; oczywiście nie mówiłem mu że używałem wody utlenionej bo zresztą sam tego nie kojarzyłem; dopiero dzisiaj spotkałem po latach kolegę, który mi powiedział o swoim przypadku (jelita) i pozbyciu się przykrej choroby; i dopiero teraz przypomniałem sobie, że używałem wodę utlenioną i jestem pewny, że to ona mi wtedy pomogła, obeszło się bez operacji, blizn i nie wiadomo czego jeszcze a ponieważ kilka lat temu miałem zawał więc narkoza nie jest dla mnie wskazana; skoro wtedy mi pomogła zwykła woda utleniona to teraz mam zamiar oczyścić jelita i wątrobę przy pomocy perhydrolu; jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o sygnał a będę czasami informował o postępach lub ich braku(oby nie); w każdym razie jestem bardzo optymistycznie nastawiony do tej kuracji, ale najpierw mam zamiar przeczytać książkę tego rosyjskiego doktora :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
nie rozcieńczam wody 30% do 3% piję ja w kubku wody . Też czytałam książke nawet 3 razy forum polskie i zagraniczne i poważne choroby przewlekłe 3% woda nie da e z nimi rady tylko 30% stężeni, pozatym woda 3% ma za dużo groźnych stabilizatorow ja już mam metale ciężkie więc nie będe sie fazerować nimi dodatkowo, a jeśli sie boisz możesz nadtlenek rozcieńczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
zaczynam pić perhydrol 30% mam pytanie co skutecznie neutralizuje ten smak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloweusak
czy wy też mieliście silne bóle glowy po 30% perhydrolu pije obecnie 15 ohdyny posmak i zle mi nie wiem czy to tak ma byc jak czytalem czy jak co radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
z czym mam to pić bo sie pożygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi podac konkretny adres gdzie można kupić 30%? w wielu miejscach nie chcą lub nie mogą mi sprzedać, proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
można pić z sokiem z grejpfrutu albo zagryzać grejpfrutem?? Czemu nikt nie może odpisać pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ongacek
Ja robię tak: Do pół szklanki wody wkrapiam 25 kropel 30% H2O2, a w drugiej szklance przygotowuję wodę z sokiem cytrynowym (grejpfrutowym, pomarańczowym itp). Roztwór H2O2 wypijam szybko zatykając palcami nos i natychmiast zapijam wodą z sokiem. W ten sposób nie czuję zupełnie tego obrzydliwego smaku. Spróbuj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
zaczałem zagryzac grejfrutem i nie jest tak zle jak zagryzałem cytryna to bylo mi jeszcze gorzej. dzięks;/ A czy strazne silne bóle głowy i zawroty sa mozliwe po wodzie trzeba przerywać czy dalej pić? napomne ze wczesniej miałem takie objawy ale o roznym natężeniu a teraz chodzę po ścianach 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli po zażyciu nadtlenku wodoru pojawią się jakiekolwiek nieprzyjemne efekty, bóle, ociężałość i inne, to przerwijcie zażywanie na 1 -2 dni, albo też zmniejszcie dawkę do 3-5 kropel. W czasie używania nadtlenku należy zażywać witaminę C (jeden ząbek czosnku dziennie spełni to zadanie) faagment książki Nieumywakina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
biorę wit C 1000mg 3 razy dziennie przerwałem na jeden dzień ale bez efektu i pije dalej 15 kropel nie wiem czy to moja choroba czy woda czy herxy nie wiadomo co robić nie chcę sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
nawet dwa razy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbygru, ja napisałam do regionalnego POCHu i pani odpisała mi, że sprzedają klientom indywidualnym, ale musiałabym kupić na miejscu, w moim przypadku w Lublinie. Klientom indywidualnym nie wysyłają. A że mam i tak spory kawałek do Lublina, to pani podała mi adres sklepu z mojego rejonu, z którym współpracują i tam się udałam i kupiłam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
Witam was od jakiegoś czasu z róznych przyczyn zdrowotnych również piję wodę jetem na 20 kroplach i nie wiem co robić bo ten posmak wyprowadza mnie z równowagi nie dobrze mi tak ,że szkoda słów zagryzałam owocami piłam oki i nic POMOCY! Co skutecznie niweluje ten wstretny posmak albo z czym to pić i jak bo nie wyrobie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
kupiłam dziś gumę jabłkowa bo cynamonowej nigdzie nie mogę dostać i też szit;/ cały czas czuje ten posmak oszaleć można nie mam ochoty nic jeść obrzydliwe to jest a jak ja doje do 25 nie wiem ale chyba to nie realne jak nie znajdę sposobu na ten posmak to przestane pić tą wodę bo nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób przerwę i zmniejsz ilość , ja piję 15 i nie daję więcej i jest dobrze i mam się dobrze piję apteczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
może masz racje 20 kropli 30% jest nie do przeżycia dla mnie jak pomyśle ,że niedługo mam to pić znów to wykręca mnie we wszystkie strony dosłownie. Tylko boje się że przy moich schorzeniach mniejsza ilość wody nie pomoże nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×