Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość noemii76567
jakie piguły? Chyba max źle odczytujesz ,ze zrozumieniem. I proszę aby lepiej wypowiadać się na temat h202 a nie pisać tu takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Powiedz mi ty piłaś poźniej już h202 2 razy dziennie czy 25 kropel 3 razy dziennie? Ja nie wiem czy dobrze robie pijąc 2 razy dziennie póki co 23 krople chca dojść do 25 26 góra plus srebro oczywiście. Ale 3 razy po 25 kropel nie dałabym rady chyba za ciężkie to a nie wiem cy taka terapia przy bb nie jest za słaba co myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
Pytania do pijących h202 30%!!! czy przy 25 kropli h202 30% miał ktoś pieczenie palenie podniebienia?? bo ne wiem czy to od wody czy czegoś innego czy mam się martwić. Trochę się przestraszyłem i na 2 dni odstawiam wodę bo nie wiem czy coś mi grozi czy coś wypalilo;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Do Ongacek To jest normalne, że trochę piecze. Ja piję to już bez przerwy, przez pięć miesięcy. Początki też takie miałem, gdy mocno piekło po wypiciu wody, dotykałem językiem do plastra cytryny i to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Do Ongacek A do jakiej ilości wody dodajesz 25 kropli H202? Ja stosuję 25 kropli na szklankę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" noemii76567 jakie piguły? Chyba max źle odczytujesz ,ze zrozumieniem. I proszę aby lepiej wypowiadać się na temat h202 a nie pisać tu takie bzdury." Jak piszesz lepiej to próbuję poznać przyczyny dlaczego lepiej czyli taniej:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ongacek
to chyba nie woda bo nie wypiłem kolejnej dawki i boli mnie żołądek i pali w przełyku coś z żołądkiem bo juz nie 1 raz mnie boli żołądek i promieniuje kłucie silne do pleców i chyba zgaga mnie piecze. Dziwne pije wodę , która powinna leczyć zdrowo sie odżywiam itd może ta woda szkodzi?? PIje na kubek wody dzięki za posty;] pozdro;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Do Ongacek - zamieściłem posty EsJot, może Tobie pomogą resztę musisz sam doczytać EsJot Drożdżaki candida albicans żyją w każdym człowieku od momentu jego urodzenia, aż do smierci. Nie możemy się więc nimi zarazić, ponieważ one żyją wraz z nami. Drożdżaki nie są groźne jeśli ich ilość nie przekracza pewnej granicy, kontrolowanej przez bakterie kwasu mlekowego (lactobacillus acidophylus). Rozrost drożdżaków następuje w momencie kiedy maleje ilość bakterii kwasu mlekowego w jelicie grubym. Dzieje się to zawsze po kuracji antybiotykowej, ponieważ antybiotyki zabijają zarówno bakterie chorobotwórcze, jak i przyjazne nam bakterie kwasu mlekowego, lecz nie zabijają drożdżaków. Rozrostowi drożdżaków sprzyja też nieodpowiednie odżywianie. Na czym polega nieodpowiednie odżywianie? Otóż, przede wszystkim na zakwaszaniu organizmu! Kiedy zakwaszamy organizm? Spożywając to, co najwięcej lubimy, czli wszystkie rodzaje mięsa i ryb, wszystkie wyroby z mąki (bułki,chleb, makaron), wszystkie kasze, w tym ryż, wszystkie rodzaje słodyczy (ciastka,torty,cukierki,batony), a także nabiał, szczególnie sery żółte. Tłuszcze są neutralne. Co wobec tego należy robić aby nie zakwaszać organizmu? Otóż, należy spożywać produkty alkalizujące w odpowiedniej proporcji do spożywanych produktów zakwaszających, tak aby w ogólnym bilansie zjadane pożywienie dawało lekko zasadowy odczyn krwi. Niestety alkalizujące produkty, to wszystkie rodzaje warzyw i owoców, które na dodatek słabo alkalizują w porównaniu do silnie zakwaszających mięs, wyrobów mącznych i serów. Prawidłowe odżywianie to komponowanie posiłków w proporcji wagowej: 1/5 produkty zakwaszające i 4/5 alkalizujące. Widzimy więc, że nie jest łatwo prawidłowo się odżywiać, aby nie zakwaszać organizmu. Przerost drożdżaków candida i stworzenie im dogodnych warunków (zakwaszenie organizmu) doprowadza, że niegroźne dotychczas drożdżaki zamieniają się w grzyba candida. Drożdżak candida odżywiał się cukrami, a grzyb zapuścł korzenie w nasze tkanki i zmienił menu, zaczął odżywiać się aminokwasami, czyli białkiem z naszych tkanek. I w tym momencie zaczynają się nasze problemy zdrowotne. A dalej można poczytać na stonach: drożdżca, grzybica lub kandydoza. EsJot Przypomnę jeszcze raz zasdy stosowania nadtlenku wodoru przy takich chorobach jak: grzybica układu pokarmowego, chroniczne problemy z zatokami i z gardłem, refluks żołądkowy, przykry zapach z ust, świąd skóry, zespół jelita drażliwego, trądzik i innych o podłożu grzybicznym lub bakteryjnym. Wewnętrznie powinno się tylko używać nadtlenek wodoru 30% o czystości "dla przemysłu spożywczego" lub czysty do analizy (cz.d.a.). Nie można stosować H2O2 kupionego na Allegro lub w aptece, ponieważ zawierają one trujące dodatki (stabilizatory - po to aby podczs magazynowania H2O2 się nie rozkładał). 30% H2O2 jest substancją silnie żrąca i przechowujemy ją z dala od dzieci i osób postronnych. W aptece kupujemy zakraplacz. Kurację rozpoczynamy od 2 kropel, które wkraplamy do szklanki z niegazowaną wodą. Wypijamy naczczo rano, drugą w południe, trzecią przed spaniem. Zawsze na pusty żołądek (minimum trzy godziny po jedzeniu), po to aby ten roztwór nie zatrzymywał się w żołądku lecz szybko trafiał do jelit. Kolejny dzień zwiększmy dawkę do 4 kropel na szklankę wody i też trzy razy dziennie. Stopniowo zwiększamy stężenie codziennie o 2 krople, aż do 25 kropel na szklankę wody. To stężenie utrzymujemy tak długo aż znikną wszystkie objawy naszych dolegliwości. Po drodze (przy silnej grzybicy lub innym zakażeniu) możemy mieć cały szereg nieprzyjemnych ubocznych objawów (ból głowy, bóle w tych narządach, gdzie grzyby się usadowiły w dużej ilości, nasilone swędzenie skóry, wysypkę, rozwolnienie, nudności). Wszystkie te objawy należy zignorować. Są one wywołane przez gwałtowne wymieranie chorobotwórczych mikrobów i oddziaływanie produktów ich rozpadu na nasz organizm (reakcja Herxheimera). Broń Boże abyśmy się wystraszyli tych objawów i przerwali kurację. Kurację kończymy, kiedy znikną objawy naszch dolegliwości i czujemy się zdrowi. Dawkowanie to sprawdziłem na sobie jako skuteczne i bez jakichkolwiek skutków ubocznych na pdstawie: http://www.drinkh2o2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Prawie wyleczony Tak zaglądam na strony Kafeterii, choć częściej do tematu "zakwaszenie organizmu" ponieważ uważam, że zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej ma istotny wpływ na nasze zdrowie. Cieszę się, że picie roztworu H2O2 poprawiło Twój stan zdrowia. Jeśli masz problemy z refluksem spróbuj na noc pić następujący roztwór: do 1/2 szklanki z ciepłą wodą wsyp płaską łyżeczkę sody oczyszczonej. Zamieszaj aż się całkowicie rozpuści, a następnie wyciśnij do niej sok z 1/2 cytryny. Roztwór zacznie się intenywnie burzyć, jeszcze raz zamieszaj i wypij. Można dodać trochę miodu do smaku. Możesz też zapijać nim roztwór H2O2. W leczeniu grzybicy międzypalcowej skuteczna jest jodyna. Buteleczkę z jodyną dopełnij 10% octem i regularnie smaruj tym roztworem rano i wieczór przestrzeń między palcami aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Prawie wyleczony Do Ongacek - zamieściłem posty EsJot, może Tobie pomogą resztę musisz sam doczytać EsJot Drożdżaki candida albicans żyją w każdym człowieku od momentu jego urodzenia, aż do smierci. Nie możemy się więc nimi zarazić, ponieważ one żyją wraz z nami. Drożdżaki nie są groźne jeśli ich ilość nie przekracza pewnej granicy, kontrolowanej przez bakterie kwasu mlekowego (lactobacillus acidophylus). Rozrost drożdżaków następuje w momencie kiedy maleje ilość bakterii kwasu mlekowego w jelicie grubym. Dzieje się to zawsze po kuracji antybiotykowej, ponieważ antybiotyki zabijają zarówno bakterie chorobotwórcze, jak i przyjazne nam bakterie kwasu mlekowego, lecz nie zabijają drożdżaków. Rozrostowi drożdżaków sprzyja też nieodpowiednie odżywianie. Na czym polega nieodpowiednie odżywianie? Otóż, przede wszystkim na zakwaszaniu organizmu! Kiedy zakwaszamy organizm? Spożywając to, co najwięcej lubimy, czli wszystkie rodzaje mięsa i ryb, wszystkie wyroby z mąki (bułki,chleb, makaron), wszystkie kasze, w tym ryż, wszystkie rodzaje słodyczy (ciastka,torty,cukierki,batony), a także nabiał, szczególnie sery żółte. Tłuszcze są neutralne. Co wobec tego należy robić aby nie zakwaszać organizmu? Otóż, należy spożywać produkty alkalizujące w odpowiedniej proporcji do spożywanych produktów zakwaszających, tak aby w ogólnym bilansie zjadane pożywienie dawało lekko zasadowy odczyn krwi. Niestety alkalizujące produkty, to wszystkie rodzaje warzyw i owoców, które na dodatek słabo alkalizują w porównaniu do silnie zakwaszających mięs, wyrobów mącznych i serów. Prawidłowe odżywianie to komponowanie posiłków w proporcji wagowej: 1/5 produkty zakwaszające i 4/5 alkalizujące. Widzimy więc, że nie jest łatwo prawidłowo się odżywiać, aby nie zakwaszać organizmu. Przerost drożdżaków candida i stworzenie im dogodnych warunków (zakwaszenie organizmu) doprowadza, że niegroźne dotychczas drożdżaki zamieniają się w grzyba candida. Drożdżak candida odżywiał się cukrami, a grzyb zapuścł korzenie w nasze tkanki i zmienił menu, zaczął odżywiać się aminokwasami, czyli białkiem z naszych tkanek. I w tym momencie zaczynają się nasze problemy zdrowotne. A dalej można poczytać na stonach: drożdżca, grzybica lub kandydoza. EsJot Przypomnę jeszcze raz zasdy stosowania nadtlenku wodoru przy takich chorobach jak: grzybica układu pokarmowego, chroniczne problemy z zatokami i z gardłem, refluks żołądkowy, przykry zapach z ust, świąd skóry, zespół jelita drażliwego, trądzik i innych o podłożu grzybicznym lub bakteryjnym. Wewnętrznie powinno się tylko używać nadtlenek wodoru 30% o czystości "dla przemysłu spożywczego" lub czysty do analizy (cz.d.a.). Nie można stosować H2O2 kupionego na Allegro lub w aptece, ponieważ zawierają one trujące dodatki (stabilizatory - po to aby podczs magazynowania H2O2 się nie rozkładał). 30% H2O2 jest substancją silnie żrąca i przechowujemy ją z dala od dzieci i osób postronnych. W aptece kupujemy zakraplacz. Kurację rozpoczynamy od 2 kropel, które wkraplamy do szklanki z niegazowaną wodą. Wypijamy naczczo rano, drugą w południe, trzecią przed spaniem. Zawsze na pusty żołądek (minimum trzy godziny po jedzeniu), po to aby ten roztwór nie zatrzymywał się w żołądku lecz szybko trafiał do jelit. Kolejny dzień zwiększmy dawkę do 4 kropel na szklankę wody i też trzy razy dziennie. Stopniowo zwiększamy stężenie codziennie o 2 krople, aż do 25 kropel na szklankę wody. To stężenie utrzymujemy tak długo aż znikną wszystkie objawy naszych dolegliwości. Po drodze (przy silnej grzybicy lub innym zakażeniu) możemy mieć cały szereg nieprzyjemnych ubocznych objawów (ból głowy, bóle w tych narządach, gdzie grzyby się usadowiły w dużej ilości, nasilone swędzenie skóry, wysypkę, rozwolnienie, nudności). Wszystkie te objawy należy zignorować. Są one wywołane przez gwałtowne wymieranie chorobotwórczych mikrobów i oddziaływanie produktów ich rozpadu na nasz organizm (reakcja Herxheimera). Broń Boże abyśmy się wystraszyli tych objawów i przerwali kurację. Kurację kończymy, kiedy znikną objawy naszch dolegliwości i czujemy się zdrowi. Dawkowanie to sprawdziłem na sobie jako skuteczne i bez jakichkolwiek skutków ubocznych na pdstawie: http://www.drinkh2o2.com" Tylko że powinno się dodać że ostatnio bardzo wiele produktów jest skażonych antybiotykami:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
max po chu.....j ty kopiujesz innych wypowiedzi a na samym szarym koncu dopisujesz jedno zdanie swoje! przestan kopiowac innych tylko pisz co masz napisac i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Witam Serdecznie ! Jeśli ktoś z uczestników forum ma ochotę na zakupy w salonie internetowym ,,Venus'' - producent mebli tapicerowanych ,stołów, krzeseł,hokerów, bajkowych kanap dziecięcych i wielu innych to zapraszam na : http://venus-meble.eu/ PRODUCENT - NAJNIŻSZE CENY !- DUŻY WYBÓR - * MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW NA RATY * Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Do EsJot Witam serdecznie i dziękuję za odpowiedź,. Miło Cię „słyszeć na stronach Kafeterii H202. Mój problem z „refluksem trwał tylko jeden miesiąc, przez kilka dni łykałem po jednej tabletce IPP, ale później pijąc sok z ziemniaka stwierdziłem, że sok ten łagodzi objawy mojego „refluksu lepiej niż tabletki, a pieczenie znika prawie natychmiast po wypiciu soku. Napisałem o tym specjalnie, gdyż początkujący w leczeniu H202 są wystraszeni objawami pieczenia. Byłbym Tobie wdzięczny, gdybyś zechciał podzielić się Twoją wiedza w temacie „białego nalotu na języku. Chodzi mi to, żebyś podał, jeżeli pamiętasz, jaki był Twój język w momencie podjęcia decyzji o zakończeniu terapii. Mój język posiada jeszcze biały nalot, szerokości około2,5 cm - umiejscowiony przed brodawkami okolnymi. Nie pamiętam, jaki kolor miał język wcześniej, przed grzybem, ale jak sięgam pamięcią zawsze był cały biały. Jest to ważne dla mnie, gdyż nie wiem, czy kontynuować jeszcze terapię, czy ją zakończyć. Reszta dolegliwości jakie posiadałem ustąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Pisałem już na tym forum, że ja do tej pory regularnie, codziennie przy myciu zębów, płukam gardło i nos roztworem sody (pół łyżeczki sody rozpuszczam w ćwierć szklanki ciepłej wody i dodaję 2 krople H2O2). Piję też profilaktycznie (choć nieregularnie) naczczo rano szklankę wody z 25 kroplami H2O2. Pytasz o moje objawy grzybicy przed podjęciem kuracji? Aż przykro mi teraz wspominać: zaparcia na przemian z luźnymi stolcami (przy tym stale wzdęty brzuch), obłożony grubym, białym nalotem język, stały gęsty śluz w gardle, ciągle zapchany nos, zapchane śluzem oskrzela (poranne odkaszliwanie gęstej flegmy), nieprzyjemny zapach z ust (żucie gumy niewiele pomagało), a także śmierdzący wręcz pot. Ach nie chcę już wyminiać wszystkiego, bo jak pomyślę o tym to się wzdrygam. Kiedy zauważyłem, ze jestem na dobrej drodze do wyjścia z tego stanu? Bodjże po dwóch tygodniach, kiedy zacząłem szerzej oddychać, ponieważ udrożnił mi się nos. Potem (już nie pamiętam kiedy) stopniowo zmniejszała się ilość śluzu w gardle i oskrzelach i tak stopniowo, jak to szeroko wcześniej już opisałem na tych stronach, wyszedłem z tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie wyleczony
Do EsJot - dziękuję bardzo za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi o inedii czytalem tylko jedno forum... joahim werdin na nim pisze i jego dwie knigi masz na chomiku - ciekawe, na tyle ze warto kiedys sprobowac forum.niejedzenie.info do konca roku chce zrobic 80 kg ( mam 180 cm wzrostu) "czystej masy miesniowej" i zaczne powoli probowac z 1-2-3 dniowymi, pozniej 1-2-3 dniowe suche... i mysle ze do wiosny tak sie bede bawil :) na wiosne dluga, ale jak dluga? mam w planach 30-40 dni... ale jak bede widzial ze cos zle sie zaczyna dziac oczywiscie ze przerwe! chociaz nie powinno jesli bedzie oki.... to bede ciagnal dluzej.... proba inedi? wszystko zalezy od spadkow masy energii samopoczucia dobrze robic takie dlugie glodowki... maj-czerwiec, naturalnie teorie mam opanowana... opanowuje coraz bardziej :) jeszcze troche i notatki bede robil :) i rozpiski ;) na razie....sobie teoretyzuje.... co przyjdzie z praktyka... obaczymy :):) suche sa naj naj...gorsze ciezsze ale i najlepsze :) oszczedzasz na czasie ale diabelnie dobrze trzeba sie znac... i baaaardzo uwazac ... bo mozna ... nieodwracalnie sie odwodnic i juz sie nie nawodnisz ale...3-4 dni sa relatywnie bezpieczne dla kazdego :) tak jak i 30-40- na wodzie...a na urynie...to lajcik :) o msm... dee jay'a pytaj :) i jego czytaj i na necie ale na tyle mnie zachecil ze przed startem z glodowkami bede chcial sobie taka kuracje tym... zrobic :) szukaj hurtowni chemicznych .... poch (ale tez poszukaj innych) ma wiele oddzialow, poszukaj najblizej swojego miejsca zamieszkania jeden wyjazd i kilka butelek sobie kup na zapas w chlodnym i ciemnym moze dlugo lezec, zdazysz zuzyc przy kapielach sporo idzie :):) ja leje mniej wiecej 1/3 wanny moze zdziebko wiecej...tyle ze jak leze na dnie to po uszy brode jestem zanurzony.... i na tyle leje ok 150 ml 30% perhydrolu nieumywakin pisal ze tak przez dwa tygodnie co drugi dzien....taka kuracyjka :) ale... pierwsza zrob z 50 ml...pozniej ze 2-3 ze 100 ml i jak nie bedzie nic niepokojacego to lej 150 ml :) do 200 mozesz experymentowac :) tyle czytalem ze lali :) w usa...tyle ze na wanne... tylko nie wiem jak duza hehe pare dni temu kupowalem :) i sie milo zdziwilem bo 15 zl litr cz.d.a :) wysylkowo...chyba nie kupisz... gdzies jedna hurtownie widzialem... ale sama przesylka kolo 100 zl bo to chemia i specjalnie zabezpieczone ubezpieczone kurierem... bez sensu przy czyszczeniu watroby ostatnie dwa maja byc czyste! bez najmniejszych kamyszkow krysztalkow piasku czarnego i innych tego typu zanieczyszczen uryna woda utleniona znakomicie wspomagaja oczyszczanie organizmu powiedzialbym ze to gwaranty zdrowia przy wiekszosciowo oczyszczonej watrobie cwiczenie, jakies treningi fizyczne! tego tez nic ci nie zastapi, a znakomicie wspomaga wczesniej wymienione elementy.... a najlepsza forma ruchu...trening z obciazeniem najbardziej angazuje najlepiej pobudza cale cialo, zadna inna forma ruchu nie jest tak wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędrejj
witam, czy h202 leczy nerki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Nie wiem czy leczy nerki nie wyczytałam tego nigdzie choć szukałam. Np. dziś obudziłam się z silnym bólem nerek ale strasznie silnym i bolą mnie od rana pojęcia nie mam skad takie coś do tego taki silny ból głowy że wyłam z bólu myślałam ,że wylewu dostanę;ketonale forte jakos usmiezyly troche ale tylko głowę jestem od dziś na 25 kroplach h202 ale tylko 2 razy dzinnie bo wiecej nie daje rady i zastanawim sie czy to mogą być herxy??? czy przerwac picie przy tak bardzo nasilonych objawach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayxi
Witam wszystkich. Od pewnego czasu interesuję się tematem leczenia nadtlenkiem wodoru. Mam bakterie e.coli w moczu w ilości 10 do 7, które powodują nawracające zapalenia pęcherza. Trwa to od ponad roku. Wodę utlenioną 30% piję od 17 dni ale nie ma żadnych efektów, ani pozytywnych, ani skutków ubocznych. Jedyne co jest to nadal bolący pęcherz, zastanawiam się, czy komuś pomogła taka terapia na bakterie e.coli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Jeszcze raz chciałbym zwrócić uwagę na kwestię równowagi kwasowo-zasadowej, bowiem u podstaw prawie każdej choroby leży zakwaszenie organizmu. Zewnętrzne oznaki lekkiego zakwaszenia to: żółtawe lub czerwonawe zabarwienie gałek ocznych, białawy lub żółtawy nalot na języku, suche włosy bez połysku, ze skłonnością do łupieżu, łamliwe lub pogrubione paznokcie, zapach z ust, migreny, ciągłe powracające przeziębienia. Natomiast zakwaszenie w stadium przewlekłym oznacza choroby chroniczne, czyli takie, z którymi organizm nie jest w stanie się sam uporać. Zły stan zdrowia, obojętnie z jaką chorobą nie byłby związany, wymaga odkwaszania organizmu, a podstawą jest odpowiednie odżywianie. Do produktów zakwaszających należą produkty wysokobiałkowe: mięso, wędliny, ryby, sery i przetwory mleczne, a także słodycze i przetwory zbożowe. Jeśli dominują one w naszym codziennym jadłospisie, to prawdopodobnie organizm jest zakwaszony. Aby odkwasić organizm, trzeba zdecydowanie ograniczyć ich spożycie, a zwiększyć zdecydowanie spożycie warzyw - one neutralizują nadmiar kwaśnych produktów przemiany materii. Dodatkowym bardzo skutecznym środkiem przyspieszającym odkwaszanie organizmu będzie spożywanie sody oczyszczonej. Płaską łyżeczkę sody rozpuścić w 1/2 szklanki ciepłej wody dodać sok z wyciśniętej cytryny (ostrożnie pieni się dość gwałtownie) i pić dwa trzy razy dziennie. Tym sposobem efektywność kuracji H2O2 znacznie zwiększy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Esjot a co jeśli ja staram się zachowywać równowagę kwasowo zasadową staram też mierzyć paskami ph dziś mialam 7 np, więc nie jest źle nie zawsze mam tyle ale staram się. Więc jak wytłumaczyć bóle nerek pleców żołądka głowy to nie wspomnę bo mialam wcześniej ale nie takie silne. Teraz na 25 kroplach boli mnie żołądek piecze kłuje nerki bolą ciagle sikam w nocy min,. 3 razy wstaje pobolewa lewy i prawy bok idę do gastyrologa niedługo. Piję wdoę nadal 2 razy dziennie ale mam obawy niewiem jak to wytłumaczyc. Dzięki za wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędrejj
ta miksture z sokiem z cytrny i sodą pić pol szklanki w ciagu dnia ( 2, 3 razy) czy pic dwie trzy takie mikstury na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Noemi, we wcześniejszych wpisach wspominasz o boreliozie. Jeśli w Twoim organizmie żyją krętki borelii, to prawdopodobnie reakcja Herxmeiera występuje ze zdwojoną siłą. Ale to jest tylko moje przypuszczenie. Inaczej trudno mi wytłumaczyć dlaczego masz takie intensywne bóle. Jędrej, odkwaszanie za pomocą sody oczyszczonej traktuj indywidualnie. Możesz pić raz dziennie łyżeczkę sody rozpuszczoną w wodzie z dodatkiem soku cytrynowego, dwa lub trzy razy dziennie taki sam roztwór. Picie roztworów sody oczyszczonej nie ma negatywnego wpływu na nasz organizm, a wręcz przeciwnie, tylko pozytywny. W internecie jest dużo informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler dzięki za odpowiedź chyba jestem po oczsyszczaniu - zero kamieni i piasku, jeszczę sprawdzę za miesiąc, biorę od 3 tygodni po tabsie 1,5 mg MSM i żadnych wymiernych efektów (chociaż niewiem jak w tym przypadku je mierzyć), od miesiąca staram się jeść rozdzielnie (i rzeczywiści są efekty - narazie takie: czuję się syty, ale nie na "pchany" i głodny) chociaż częstotliwość jedzenia większ - chyba to normalne? urynkę zarzywam (od 2 tygodni profilaktycznieI i też nie widzę rzadnych zmian (ostatnio uryną poranną płuczę gardł bo mi coś chyba siadło na migdały- przepis za małachowem),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) to jest tak ze... im jestes czysciejszy i bardziej pilnujesz... stylu zycia zywienia... tym dostrzegalne pozytywne zmiany sa mniej dostrzegalne jednak zmiany pozytywne rosna... narastaja... wewnetrznie :) niedostrzegalnie dla nas, ale zachodza caly czas caly czas jestes zdrowy, sprawny, pelen sil, energii, witalnosci :) to sa dostrzegalne zewnetrzne objawy wewnetrznie glebokie oczyszczanie komorkowe, godlebne oczyszczanie tkanek miekkich, stawow... wymiatanie resztek zanieczyszczen ktore jeszcze nie powoduja zmian chorobowych czy dolegliwosci ale... po jakims czasie mogly by jak czytalem ze po oczyszczeniu i rozpoczeciu bardzo prawidlowego stylu zywienia cala nasza flora jelitowa uklad hormonalny... nasza psychika ktora tez ma wplyw na zywienie i ... ciagoty :) to niezbyt zdrowych starych zywieniowych odchylen... to wszystko nawet do 2-3 lat potrafi sie zmieniac wiec... sam widzisz jak dluga droga przed nami :) urynoterapia... moja skora cera pozytywnie to odbiera :) obmycie natarcie twarzy skory glowy...to jak najlepszy balsam i z tego nie zrezygnuje popijac popijam :) z rana... zapobiegawczo suplementy... typu tauryna glutamina arginina msm i inne... bajery... chwilowo mozna pobrac.... do pewnej poprawy dzialania ciala.... ale nie nalezy oczekiwac cudow i nie wolno zapominac ze przemyslany styl zywienia jest od tego aby dobrze nas odzywic i wszystko zapewnic suplementy...sa sztucznym tworem i to nie jest obojetne przestawianie troche bedzie trwac :) trzeba sie starac czuc cialo i jego potrzeby co do ilosci i sytosci - objetosci posilkow tez :) mi nawet 2 posilki starczaja... + troche owockow czy surowka pamietaj ze energie masz z weglowodanow i tluszczu wiec odpowiednio syto kalorycznie nalezy sie zywic :) bo bez tego sie slabnie i waga leci ( jak tluszcz zalegajacy to dobrze...wewnetrzny tez, ale jak juz miesnie wiotczeja to trzeba sie bardziej postarac i jesc i cwiczyc :) ) esjot dobrze pisze... trzeba pilnowac wszystkiego ( tu juz bardziej do naomi) a najbardziej zywienia... i jeszcze bym dodal oczyszczania ciala... narzadow... bo to z tego wynikaja choroby dolegliwosci zakwaszenie ciala w wyniku zanieczyszczenia, a czy poprawnym zywieniem nie laduje sie dodatkowych zanieczyszczen i nie zakwasza i tak juz zakwaszonego ciala... proszki zasadowe woda utl soda... to jest zaleczanie! dorazna metoda a trzeba uderzyc w sedno - oczyszczanie ciala i zywienie... cwiczenie trenowanie czegos... regularny wysilek znakomicie wszystko wspomaga nasze cialo to jedna wielka calosc... a nie tylko te... kwaleczki ktore nam akurat dolegaja hehe tak podchodzac do sprawy...to sie nic na dluzsza mete nie zalatwi chwilowe zaleczanie narka :) bo sama woda utl i jej wysokie dawki nie zalatwia wielu chorobowych nalecialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
stosuje tą dietę włączyłam owoce dużo warzyw soki świeżo robione naturalne probiotyki pije h202 25kropel 30% 2*1 i nie mogę pozbyć się grzybicy ciągle mam upławy włączyłam od miesiąca ponad również srebro z uwagi iż mam boreliozę. Nie wiem co można jeszcze kiedyś stosowałam lewatywy z kawy ale nie chciałabym już tego powtarzać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi dzialasz dobrze, ale w gruncie rzeczy po lebkach niestety... oczyszczanie jelita grubego lewatywami wg tombaka (miesiac), pozniej oczyszczanie watroby wg clark moritza ( do 2 ostatnich oczyszczan czystych, mi to zajelo 8x, w sumie jedno i drugie prawie rok), pozniej nerki, w miedzyczasie jakies tam kuracje ziolowe czy zapper na pasozyty caly czas pilnujac zdrowego :):) odzywiania, wspomagac sie h2o2, odkwaszac sie dodatkowo czy to proszkiem alkalizuajcym czy tez/i zmielona skorupka jajka, najpierw trzeba sie oczyscic z nalecialosci zasyfienia powstalego od urodzenia do danej chwili od rozpoczescia oczyszczania zaczac jak najzdrowiej sie odzywiac wskazane wlaczac rozne terapie antynowotworowe ( w ksiazce moritza rak nie jest choroba) bo sa one znakomitymi oczyszczaczami ciala bo tylko w zanieczyszczonym i zakwaszonym i niedotlenionym ciele/organizmie moga powstac chorobliwe w skutkach przerosty danych bakterii czy innych pasozytow ( bardzo ogolnie rzecz biorac) i w takich warunkach wspaniale rozwijaja sie przerozne choroby i dolegliwosci to jest bardzo proste :) ale wymaga...czasu sumiennosci i zaangazowania droga na skroty nie istnieje regularny wysilek fizyczny sprawia ze skomplikowana maszyna jaka jest nasze cialo zaczyna pracowac znacznie lepiej i procesy samooczyszczania wzmagaja sie, kazdy miesien, kazda komorka pracuje lepiej sie dotlenia lepiej odzywia lepiej oczyszcza tylko takim dzialaniem mozna zapewnic sobie pelnie zdrowia i zaden lekarz zadna pigulka czy antybiotykiem nie "zalatwi" tych.... naszych problemow.... bezproblemowo powodzenia :) w realizacji ps a o jakosci wody, spozywanych produktow zywnosciowych, samym sposobie przygotowywania produktow posilkow, ich obrobce, chemii z kosmetykow ladowanych na skore, stresie i jego negatywnych skutkach, jakosci posilkow, odpowiednim piciu podczas posilkow ( a raczej unikania go) dokladnym rozgryzaniu przed polknieciem, ilosci owocow i warzyw, unikania tabletek i antybiotykow, unikania zarcia smieciowego, produktow rafinowanych, przetworzonych, konserwowanych, wzbogacanych chemicznymi dodatkami, ........... ani nie chce wspominac sama widzisz... temat rzeka i ile czynnikow majacych ogromny wplyw na nasze zdrowie a trzeba spelniac wiekszosc zeby byc zdrowym ciagla nauka i myslenie nad tym co sie wklada do ust celem spozycia i budowania zdrowego ciala i w konsekwencji zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka(9)
makler czy twoje rady nie są (skądinąd słuszne) podyktowane fobiami, które posiadasz (-a tak naprawdę fobią zdrowego życia) (nie ma oczywiści wtym nic złego) a jak się zdaży coś co cie zaskoczy i czego nie byłeś wstanie przewidzieć pomimo skrupulatnego stosowania przyjętych zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka(9) Możesz napisać co rozumiesz pod pojęciem "coś co cie zaskoczy i czego nie byłeś wstanie przewidzieć" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×