Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

suchy grzyb ale tombak i wielu... nie bez przyczyny zalecaja okreslona kolejnosc oczyszczania kafe kafe...proponujesz podejscie medycyny konwencjonalnej ktora sobie widocznie nie poradzila....zaleczyc objawy...choroby....zabic grzyba kwestia aby dojsc do zrodla...dlaczego sie tak rozplenil... jesli zlikwidujesie zrodlo choroby...choroba sama zniknie dlatego ja ...czyszcze to co czyszcze w okreslonej kolejnosci i najlepszymi metodami zebow nie umyjesz dobrze plukankami...tylko fizycznie szczoteczka a na czyszczenie jelita...najlepsze sa lewatywy....ew jak ktos ma wiecej kasy...hydrokolonoterapia fizyczne oczyszczenie watroby przez wywalenie calych kamieni...moritzem clark'owa metoda w niedotlenionym zakwaszonym zanieczyszczonym organizmie choroby wirusy pasozyty maja idealne srodowisko do rozpanoszenia sie a wy byscie chcieli bez elementow w/w zabic bakterie...czy grzyby...ktore to lada moment powroca bo cialo zanieczyszczone...niedotlenione... i zle zywione.. - rownowaga kwasowo zasadowa wszystkie elementy dopasowac...i bedzie zdrowie bdb :) jezyk mam czysty rozowy...rano oddech czysty neutralny taki ze myc zebow nie musze... zero sluzu...kataru itp to sa moje wyznaczniki jeszcze musze dopracowac uklad pokarmowy jelitowy (gest muszli i symbiotyki zeby same dobre bakterie byly...to stolec bedzie bezzapachowy i to bedzie kolejny stopien...zdrowia idealnego - ) pozdr ale...kazdy ma dostep do wiedzy....i do wyboru optymalnych wg swojej oceny metod oczyszczania zdrowienia moje mi odpowiadaja :) i widze efekty moich dzialan... a te ostre kryzysy ozdrowiencze...oczyszczajace...herxy....skad to sie bierze? bo pomija sie ktorys z waznych elementow ktore powinny byc "odbębnione " ;) :) przed droga na skroty nie jest wskazana, zwlaszcza gdy sie cierpi na ciezkie choroby...nalezy zaczac od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria i tu nie bierz do siebie tego co pisze pisze to tylko ze wzgledy na inne osoby ktore moga to czytac.... i w skutek twoich wypowiedzi zrezygnowac z lewatywy w jednym poscie piszesz Odradzam laikom lewatywy można sobie krzywdę zrobić, jak się ktoś nie zna na rzeczy, lepiej już stosować hydrokolonoterapię jeśli kogoś stać na to. nie rozumiem jak mozesz odradzac lewatywy...gdy w tym samym zdaniu polecasz hydrokolonoterapie ktora to jest lewatywa tylko pod wiekszym cisnieniem - jak woda z weza....z sila wyplukuje odrywa resztki od jelit....duza ilosc plynu pod cisnieniem i dodatkowo zabieg kosztuje srednio 150 zl....zeby wyczyscic jelito zabiegow nalezy przeprowadzic 5-6 lewatywa...litr poltora swobodnie w ciebie wplywa....w kazdym momencie mozesz przerwac.... pomijam koszty hydrokolonoterapii....w nie kazdym miescie mozesz to zrobic....pomijam temat obslugi...jak w kazdej innej profesji mozesz trafic na partaczy waznym aspektem jest to... ze nie kazdy ma ochote na przeprowadzenie tak intymnego zabiegu przy obcych ludzaich i takim oto sposobem mozesz odstraszyc osoby bardzo potrzebujace...a wachajace sie i na moj przytyk! ty.... piszesz... nadżerki jelita grubego, (a skąd ma o tym niby wiedzieć) to drażni jelito występuje ból i stolce z krwią: w mojej rodzinie ciotka chciała tak leczyć przeziębienie i się jej przygoda skończyła w szpitalu czyli...przeprowadzenie lewatywy odradzasz bo jesli ktos ma nadzerki jelita...to moze w skutek lewatyw wyladowac w szpitalu ale...twoim tokiem myslenia hydrokolonoterapie dalej popierasz...co zaznaczam jest zabiegiem pod cisnieniem z duza iloscia plynu i duzo bardziej inwazyjna dla jelita! sory ale ja tu logiki nie widze to tak jakbys mowila ludziom...nie myjcie zebow szczoteczka i pasta... bo majac fistule czy afty..jakos tam sieto nazywa...zapalenie dziasel...mozecie sie nabawic krwawienia...i bedziecie pluc krwia a skad nadzerka? bo jelito zasyfione... jak i caly organizm cialo niedotlenione i zakwaszone bo w innych warunkach takie stany chorobowe nie zaistnieja walczysz z grzybami jesli nie oczyscisz ciala nie dotlenisz i nie bedziesz pilnowala rownowagi kwasowo zasadowej, twoje proby leczenia wybijania nadmiaru okreslonego grzyba spelzna na niczym bo wszelkimi metodami bedziesz tylko chwilowo zaleczac objaw choroby, jak czyni nasza kochana ;) medycyna konwencjonalna a nie trafisz do przyczyny...zrodla...czyli podstaw...niedotlenienie zanieczyszczenie i zakwaszenie organizmu i inne miekkie sposoby czyszczenia jelita nie sa i nie beda tak skuteczne jak lewatywa a majac jakies "dziury" nadzerki nalezy je wyleczyc zaleczyc i czyscic jelito lewatywami...a nie pomijac temat....stosowac miekkie metody...czy wogole nie czyscic jelita... bo mam dziurawe jelito czy nadzerke tym bardziej taka sytuacja wymaga podjecia szybkich krokow bo sie bedzie rozwijac w jeszcze gorszy stan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] suchy grzyb kafeteriakafeteria pisz na maila : monal1@wp.pl co do lewatywywy-sprobowalam tylko raz,dawno temu i podziekowalam-impreza nie dla mnie :{" Bo jesteś księżniczką na ziarnku grochu:P.Zapewniam że są o wiele gorsze rzeczy np. wiercenie dziury wiertłem w kolanku:P.A czyu ktoś wie czy ten nadtlenek wodoru może pomóc na cos innego niz na mikroby i ewentualnie czy z mikrobów usuwa też pasożyty:O?No i czy można tym słuch albo wzrok poprawić:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczesniej pisałam że po zażywaniu wody mialam krew w nosie i dużo flegmy i wszystko minęło , przez kilka dni bolała mnie szyja az do barku, kurcze nawet było dokuczliwe i potem wysypały się jakieś plamki na karku , plamki znikły i ból też, nawet myślałam że to może półpasiec ale inaczej wyglądało a na dodatek dostałam dużo pozytywnej energii, ciągle zastanawiam się dokąd tak się spieszę Czyżby to była sprawka wody utlenionej? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"24 [zgłoś do usunięcia] danke Jak wczesniej pisałam że po zażywaniu wody mialam krew w nosie i dużo flegmy i wszystko minęło , przez kilka dni bolała mnie szyja az do barku, kurcze nawet było dokuczliwe i potem wysypały się jakieś plamki na karku , plamki znikły i ból też, nawet myślałam że to może półpasiec ale inaczej wyglądało a na dodatek dostałam dużo pozytywnej energii, ciągle zastanawiam się dokąd tak się spieszę Czyżby to była sprawka wody utlenionej? " Być może to przez to że pasożyty próbowały uciekać ale nie dam gwarancji:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie,że się wtrącę... Kończę czytanie Nieumywakinów,,Endoekologię zdrowia", wkrótce dostanę ,,Wodę utlenioną", więc niejako mam prawo zabrać tu głos...hihi Sprowokowała mnie do tego dyskusja o lewatywach...otóż wg autorów nawet przy głodówkach lewatywy są koniecznością, przestrzegają o tym. Lewatywa lewatywie nie równa. Musimy tak ją zrobić, aby oczyścić odcinek wstępujący jelita, gdzie znajduje się główna gnijąca masa osadów kałowych. A więc pozycja ,,świeca" i poleżenie chwili na prawym boku- obowiązkowe. Dodają też,że po pierwszym wlewie należy koniecznie zrobić drugą lewatywę, a można również trzecią. taki sposób ma zapewnić lepsze odchodzenie gnilno-białkowych błonek, przyklejonych do śluzówki jelita grubego i ich wyprowadzenie. Można robić wiele lewatyw, ale nie oczyściwszy powyższego odcinka(,,węzeł gordyjski"), nie przerwiecie procesu samozatruwania organizmu. Ponadto autorzy nie są sympatykami grafiku oczyszczania np.wg Tombaka. Nie tak sztywno...Po 2-3 dniach lewatyw przystępuję do oczyszczania wątroby. W swoim ośrodku robią hydrokolonoterapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie weszło? Spróbuję jeszcze raz. Pozwolicie,że się wtrącę... Kończę czytanie Nieumywakinów,,Endoekologię zdrowia", wkrótce dostanę ,,Wodę utlenioną", więc niejako mam prawo zabrać tu głos...hihi Sprowokowała mnie do tego dyskusja o lewatywach...otóż wg autorów nawet przy głodówkach lewatywy są koniecznością, przestrzegają o tym. Lewatywa lewatywie nie równa. Musimy tak ją zrobić, aby oczyścić odcinek wstępujący jelita, gdzie znajduje się główna gnijąca masa osadów kałowych. A więc pozycja ,,świeca" i poleżenie chwili na prawym boku- obowiązkowe. Dodają też,że po pierwszym wlewie należy koniecznie zrobić drugą lewatywę, a można również trzecią. taki sposób ma zapewnić lepsze odchodzenie gnilno-białkowych błonek, przyklejonych do śluzówki jelita grubego i ich wyprowadzenie. Można robić wiele lewatyw, ale nie oczyściwszy powyższego odcinka(,,węzeł gordyjski"), nie przerwiecie procesu samozatruwania organizmu. Ponadto autorzy nie są sympatykami grafiku oczyszczania np.wg Tombaka. Nie tak sztywno...Po 2-3 dniach lewatyw przystępuję do oczyszczania wątroby. W swoim ośrodku robią hydrokolonoterapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max moje robale juuuż dawno u mnie nie mieszkają :O wyprowadziły się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :) mowisz ze...czas na H2O2 :) zgadzamm sie ze grafik tombaka na oczyszczenie jelita jest...meczacy... ale takie cos...to tylko raz sie robi... zreszta czytajac jego i...zaczynajac ta cala przygode...nie czytalem malachowa nieumywakina aby przeczyscic ten wstepujacy fragment jelita grubego...faktycznie lepiej troche "poczarowac" :):) z lezeniem swiecami wstawaniem...masowaniem... max po mojemu :) jesli sa zawalone zatoki to siada wzrok i sluch jesli jest zawalona watroba to tez siada wzrok moja zoneczka jak miala...szumy w uchu...lekkie zapalenie....cos ja draznilo... zakropila ucho H2O2 1:6 H2O - H2O2 ...cala pipetke do ucha w lezeniu na boku...zeby nie wyplynelo...przed spaniem...i wacik w ucho - pomoglo jesli gorsze stany...to kilka dni dzien po dniu...mozna nawet kilka razy dziennie...tylko ucho przytkac wacikiem parówki inhalacje wygrzanie solidnecalej glowy tez powinno pomoc na zatoki... plukanie nosogardzieli - jala neti :) mozna cos podobnego samemu sobie wykombinowac domowym sposobem wrazenia ... zabiegowe hehe niezbyt korzystne i zachecajace do powtorki hiehie ale zapewne duzo korzystniejsze niz wiercenie kolana ;) na uszy...dobre jest tez świecowanie - swiecami indian hopi...mozna kupic na allegro...filmiki na youtubie sa...proscizna...ale musi byc druga osoba a na oczy... za wszystkie klopoty zwiazane ze wzrokiem odpowiedzialne sa glownie miesnie... mikro miesnie sterujace "przeslona" i ostroscia w oczach od sprawnosci tych miesni zalezy czy dobrze widzimy oczywiscie stan naczyn krwionosnych tez jest bardzo wazne a na to tez ma wplyw i trening miesni oczu i zapewnienie im tlenu i oczyszczenie krwi i dotlenienie H2O2 PEŁNY SYSTEM SAMOLECZENIA Wewnętrzne ćwiczenia taoistyczne Dr Stephen T. Chang w tej ksiazce troche fajnych cwiczen jest opisanych na poprawe wzroku przemawiaja do mnie sam je robilem... instynktownie intuicyjnie :) ..dopero przeczytawsze ta pozycje... odkrylem ze...dobrze robilem moim oczom hehe sam na jedno oko troche gorzej widzialem i...sam je troche trenowalem jak siedzisz przed tv....pomeczyc troche dane oko... patrzec tylko przez to gorzej widzace.... seriami do zmeczenia...lapac ostrosc... takie treningi cwicza te miesnie odpowiedzialne za przeslone i ostrosc widzenia i tylko to moze poprawic stan oka i widzenia noszenie okularow niestety nie polepsza sytuacji...bo miesnie rozleniwione...rozleniwiaja sie jeszcze bardziej i adaptuja do okreslonych warunkow - majac noszac okulary...miesnie moga sie jeszcze bardziej opieprzac :) i wada wzroku sie poglebia tylko trenowanie miesni moze poprawic sytuacje kiedys widzialem w tv wywiad z jakims mlodym lekarzem okulista ktory wlasnie byl przeciwny noszeniu zapisywaniu okularow...tylko wlasnie praca nad oczami miesniami...i zmuszanie ich do wiekszej wytezonej pracy organ - miesien nieuzywany zanika :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hydrokolonoterapię, robią ludzie, którzy z tego co wiem przeprowadzają najpierw wywiad w calu wyeliminowania chorób dyskwalifikujących wykonie zabiegu oczyszczania jelita, wiedzą jak przeprowadzić właściwie proces oczyszczania np. po zabiegu płukania dokonują podania tą sama drogą probiotyków to miałam na myśli mówiąc - lepiej iść do prefesjonalisty, niż robić coś samemu w domu. Zresztą nie chodziło mi wcale o strasznie tylko uprzedzenie, że jak ktoś zrobi to zbyt ciepłą wodą, albo roztworem o zbyt wysokim stężeniu H2o2 to może uszkodzić jelita! Temat lewatyw uważam za zamknięty, bo jak ktoś sobie życzy niech stosuje, ale z głową i zanim zacznie dużo czyta i stosuje się do absolutnie wszystkich zasad typu woda w temp. ciała, nie więcej niż litr, parzyć zawsze po użyciu sprzęt itp. Suchy Grzybie, jak szybko minęła u Ciebie senność? Ja stosuje ten preparat tydzień dopiero i mam wrażenie że ustąpiła. Wprost nie mogę w to uwierzyć. Może jeszcze wróci - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
a te ostre kryzysy ozdrowiencze...oczyszczajace...herxy....skad to sie bierze? Stąd, że mechanizmy np. szlak kwasu glukuronowego nie wyrabiają swoja drogą kwas glukuronowy (Glukuronolakton) polecam :) ect problemy Oczy -mięśnie -niedotlenienie -niewyrabiająca wątroba z ATP (podtruwana tym i owym) :) A wszystko proste do zrealizowania białko tyle, aby na regeneracje/odbudowe starczyło tłuszczy/węglowodanów, aby energii nie zabrakło nie przesadzać z błonnikiem (co za dużo warzyw to niezdrowo :P ) i jadać maślanki, śmietanki, śmietany, kwasiory, sery ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwy :) ja wiem ze ty dokladnie...az do podszewki wiesz ... mnie az tak dokladnie nie interesi :) ...bo nie jestem i nie bylem zmuszony tak doglebnie i dokladnie tego...przegryzc wiem ze moja pakerska kreatyna dobra na mase jest wazna przy produkcji ATP :) i masa i sila i wytrzymalosc rosnie :) ty to nazwales fachowo :) a ja ...na chlopski rozum ;) :) jelito brudne i watroba brudna...to nima szans pozbyc sie bez ostrych dolegliwosci toksyn trucizn szlamow :) ja mam czyste...wiec dolegliwosci nie mialem :) pozdrawiam :) wazne ze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] danke Max moje robale juuuż dawno u mnie nie mieszkają wyprowadziły się " Tylko ciekawe od czego to mogło być:O? " [zgłoś do usunięcia] makler001 papaja mowisz ze...czas na H2O2 zgadzamm sie ze grafik tombaka na oczyszczenie jelita jest...meczacy... ale takie cos...to tylko raz sie robi... zreszta czytajac jego i...zaczynajac ta cala przygode...nie czytalem malachowa nieumywakina aby przeczyscic ten wstepujacy fragment jelita grubego...faktycznie lepiej troche "poczarowac" z lezeniem swiecami wstawaniem...masowaniem... max po mojemu jesli sa zawalone zatoki to siada wzrok i sluch jesli jest zawalona watroba to tez siada wzrok moja zoneczka jak miala...szumy w uchu...lekkie zapalenie....cos ja draznilo... zakropila ucho H2O2 1:6 H2O - H2O2 ...cala pipetke do ucha w lezeniu na boku...zeby nie wyplynelo...przed spaniem...i wacik w ucho - pomoglo jesli gorsze stany...to kilka dni dzien po dniu...mozna nawet kilka razy dziennie...tylko ucho przytkac wacikiem parówki inhalacje wygrzanie solidnecalej glowy tez powinno pomoc na zatoki... plukanie nosogardzieli - jala neti mozna cos podobnego samemu sobie wykombinowac domowym sposobem wrazenia ... zabiegowe hehe niezbyt korzystne i zachecajace do powtorki hiehie ale zapewne duzo korzystniejsze niz wiercenie kolana na uszy...dobre jest tez świecowanie - swiecami indian hopi...mozna kupic na allegro...filmiki na youtubie sa...proscizna...ale musi byc druga osoba a na oczy... za wszystkie klopoty zwiazane ze wzrokiem odpowiedzialne sa glownie miesnie... mikro miesnie sterujace "przeslona" i ostroscia w oczach od sprawnosci tych miesni zalezy czy dobrze widzimy oczywiscie stan naczyn krwionosnych tez jest bardzo wazne a na to tez ma wplyw i trening miesni oczu i zapewnienie im tlenu i oczyszczenie krwi i dotlenienie H2O2 PEŁNY SYSTEM SAMOLECZENIA Wewnętrzne ćwiczenia taoistyczne Dr Stephen T. Chang w tej ksiazce troche fajnych cwiczen jest opisanych na poprawe wzroku przemawiaja do mnie sam je robilem... instynktownie intuicyjnie ..dopero przeczytawsze ta pozycje... odkrylem ze...dobrze robilem moim oczom hehe sam na jedno oko troche gorzej widzialem i...sam je troche trenowalem jak siedzisz przed tv....pomeczyc troche dane oko... patrzec tylko przez to gorzej widzace.... seriami do zmeczenia...lapac ostrosc... takie treningi cwicza te miesnie odpowiedzialne za przeslone i ostrosc widzenia i tylko to moze poprawic stan oka i widzenia noszenie okularow niestety nie polepsza sytuacji...bo miesnie rozleniwione...rozleniwiaja sie jeszcze bardziej i adaptuja do okreslonych warunkow - majac noszac okulary...miesnie moga sie jeszcze bardziej opieprzac i wada wzroku sie poglebia" Ja wlewałem do uszu nadtlenek wodoru wielokrotnie i nic nie pomogło:O.Do tego mnie boli ucho czasami w środku:O.Chyba to otoskleroza i rożne złogi naciskają mi te kowadełko itd. w uchu:O.Teraz próbuję się tego pozbyć głodówkami ale odnosze niemiłe wrażenie ze będę musiał nabawić się solidnej niedowagi i nie wiem czy to pomoże:O.Co gorsze napisali w książce chiromantycznej że grozi mi głuchota:O.A resztę tez widziałem:O.Mnie interesują zupełnie inne sposoby-poza dietą:O.Np. konkretne preparaty o potwierdzonym działaniu leczniczym:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
kafeteriakafeteria sennosc i oslabienie(jeszcze bardziej nasilone) trwalo u mnie pierwsze 2 miechy,pisalam o tym wczesniej.Za to przez pierwsze dni(ok tygodnia)mialam wzmozone oczyszczanie jelit ,wyproznialam sie kilka razy dziennie,nawet w nocy musialam wstawac po 2 razy.Obserwuj organizm,oslabienie moze udezyc ale nie przejmuj sie,sama widzisz ze cos zaczyna sie dziac.moze zacznij juz brac 2xdziennie caprylicacid. Zycze wszystkim zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max no to nie lekko masz... a probowales zakrapiac olejkiem rycynowym? - nic wiecej nie przychodzi mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" makler001 max no to nie lekko masz... a probowales zakrapiac olejkiem rycynowym? - nic wiecej nie przychodzi mi do glowy" Tego nie próbowałem i do tego to nie jest tanie:O.Natomiast mam pytanko-czy mogłaby pomóc ciekła parafina albo nafta lecznicza:O?A co do nadtlenku wodoru-to on raczej na mikroby jest i ewentualnie nowotwory bo raczej na nic innego nie pomoże:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max to ty widocznie moze o jakims innym olejku myslisz... olej rycynowy kupujesz w aptece... cos kolo 200ml chyba ze 6 zeta a gdzieniegdzie poczytalem...to ...prawie cuda dziala... tylko tego nie pij :) bo przeczysci solidnie :) oklady ogrzewane i wkrapianie... tu sie jego zbawienna moc ukazuje jak znajde takie jedno forum...to ci linka podrzuce....chyba ze sam znajdziesz temat ciekawy ...zachecam do powertowania sam w tygodniu poprzedzajacym oczyszczanie watroby robilem 1.5-2 godzinne oklady na watrobe ogrzewane poduszka elektryczna - codziennie oczyszczanie przechodzilem ...niepostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przecież pisze o tym samym:O.6 złotych to jest sporo-zwłaszcza jakbym miał to wydawać co miesiąc:O.Właściwie to mam jego trochę tylko nie wiem kiedy by miały być efekty:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy ktoś z was zaczął pić wodę utlenioną, bez uprzedniego oczyszczania jelit i wątroby? Czym to grozi? Nie dostałam jeszcze książki, a chora znajoma, ma parkinsona, koniecznie chce zacząć, bo ponoć to pomaga, ...Ale jakże ją oczyścić, skoro ona ledwo dycha,... ale mam problem, eh...A gdyby tak zaczęła bez oczyszczania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja mam dwie znajome panie... jedna po 50 z nowotworem...zaczela brac - spoko druga....chyba przed 60...tez zanieczyszczona ...tez odczula wyrazna poprawe bez zadnych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :) nima sprawy hiehie jak wiem... to czemu sie nie podzielic chociaz lekarze...za te nasze eksperymenty :):):) to by sie przezegnali i nas wykleli haha za kratki tyle ze...sami wiele razy eksperymentuja ... tylko...ze im niby wolno...bo maja tytul... a jak im nie wyjdzie albo lek nie zadziala... pacjent byl oporny/odporny hehe to...przepiszemy inny lek .... i tak w kolo macieju a w koncu i tak organizm sam sobie musi poradzic...z dodatkowym balastem i obciazeniami a te obie panie...siostry byly z moja zoneczka na takim szkoleniu...pani co je prowadzila po indiach sporo jezdzila...niby nieumywakina znala i to ona zalecala branie h2o2... co prawda raz dziennie d 10 i po 10 kropelek...ale wlasnie bez zadnego wstepnego oczyszczania co te panie zaczely robic mnie az ciarki przeszly co to sie moze dziac z nimi ale...nic :) odczuly poprawe...swobodnie im sie na 3 pietro w bloku wchodzilo lepiej razniej sie czuly... wiec...nie taka ta woda straszna chociaz ja bym tak nie szalal :):) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka lepszy mms
jeszcze lepszy jest mms czyli miracle mineral supplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, wiesz, ściągnęłam sobie Wodę Utlenioną..., wersję zdatną do czytania, straciłam 2 zł za sms-a, hihi, i porównałam te dwie książki. W tej dużej, Endoekologii, jest zawarta ta druga, czyli Woda utleniona, nawet listy od pacjentów te same. No i trochę ludowych przepisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lepszy mms zazywales ? kupiles? robiles? mam ksiazke gostka od mms'a...do polowy przeczytalem wieksze zaufanie budzi u mnie tak h2o2 jak i prof nieumywakin, i jednak nad woda utl duzo wiecej badan robili a nie jestem tak chory i w sytuacji bez wyjscia zeby...tak sie rzucac... na relatywnie malo potwierdzona substancje... masz wieksze dosw odnosnie mms...podziel sie wrazeniami :) max poczytaj to forum http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=382 albo poszukaj wiecej na temat leczniczych wlasciwosci olejku ja specjalnie nie mialem zadnych dolegliwosci zeby sprawdzic jego lecznicze wlasciwosci poza...wspomaganiem oczyszczania watroby - co nie daje jednoznacznych wnioskow ale na stluczenia bole stawow...podobno pomaga na dolegliwosci uszu tez warto zakraplac - tyle ja wyczytalem rozcienczony innym olejem na cere podobno super efekty czytaj szukaj :) my tu rzucamy pomyslami jesli twoje dolegliwosci sluchu wynikaja ze zmian...strukturalnych - budowy ucha... to chyba nic poza interwencja chirurgiczna nie pomoze... ciezko gdybac... h2o2 UT ...mms... olej rycynowy... sam powinienes juz wiedziec ze to...prawie szamanskie ;) :) praktyki i jakich ty tu oczekujesz potwierdzen nic poza tym co na forum...jednym drugim...pomijajac trole i zartownisiow i zwyczajnych zlosliwcow ktorzy wprowadzaja w blad innych czytajacych chyba nieumywakin i jego woda na strazy...to chyba jedyny najlepiej potwierdzony taki "suplement" chociaz ktos juz puszczal jakis text...ze ksiazke to kazdy moze wydac....ze instytutu nie ma czy zamkniety....itp itd im dluzej jakis problem narastal...tyle czasu potrzeba na jego...naprawe tak jestes za glodowkami zrob reset organizmu 40 dniowa na ut ...nic lepszego nie ma to moj cel.. na sam koniec :) ...moze za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler001 pomyślę o tym olejku :O.A w ogóle czy dobrze widzisz i słyszysz:O?No i niestety nie pisali o jakie dolegliwości pomaga a to mogą być zupełnie inne niż ja mam:O.Może podałbyś jaką masz dietę i w ogóle-może wtedy by mi się poprawiło:classic_cool:. A nadtlenek wodoru to nie jest suplement:P.To co najwyżej alternatywny odpowiednik ale bardziej uniwersalny antybiotyków :P.I nie przesadzaj z tym czasem- po wieloletnim truciu niektórymi substancjami o ile nie nastąpiły groźne nastepstwa wystarczy parę dni odtruwania:classic_cool:.Niestety ale nie jest tak w przypadku zatrucia związkami rtęci które sie do mnie dobrały i obawiam się ze mogłem doznać nieuleczalnych uszkodzeń:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max :) kazdy dodatek do sposobu odzywiania a wplywajacy pozytywnie traktuje jako suplement :D wg mnie ...po lekturze nieumywakina...nadtlenek wodoru ma duzo wieksze oddzialywanie i szersze pole dzialania nie tylko "dezynfekuje" nas od srodka... pobudza system immunologiczny i dotlenia komorki nieumywakin glownie zajmowal sie oddychaniem i procesami z tym zwiazanymi a oddychanie...tlen....to dla nas...najwazniejsza sprawa i o najwiekszym polu oddzialywania dotlenione komorki lepiej sie oczyszczaja i wszystkie procesy metaboliczne lepiej przebiegaja - dlatego tez od treningu fizycznego silowego jestem hehe uzalezniony ;) :) dla mnie tez bardzo wazna jest czystosc wody ktora to nawadnia nas nasze komorki i czysta! wyplukuje wiekszosc syfu szlamu z tego co dostarczamy a zbyt dobrze nie zostalo wydalone ja od 2 lat pije tylko wode z osmotycznego systemu uzdatniania wody dlugo cwicze....dlugo tez kapiele "saunowe" sobie serwowalem...dlatego tez widze ze jestem czysty i przy wielu roznych oczyszczaniach....nie mam jakichs ostrych kryzysow...oczyszczajacych ozdrowienczych ja ...w zasadzie jestem okazem zdrowia...a robie to w celu....dojscia do zdrowia...doskonalego? powiedzmy... jesli mozna wogole przy obecnym stanie trucia nas i zatrucia wszystkiego mowic powiedzmy ze chce dojsc do 120-140 lat w pelni zdrowia akurat moja zonka jednak jest troche zanieczyszczona...wiec na niej sie skupiam... i ja przymuszam hehe od pol roku jestem na systemie zywienia rozdzielnego...tombak o tym pisze... sluzy mi to bialej maki wogole nie uzywam, wypiekow na drozdzach tez, cukier odstawiony, sol tylko morska, pije tylko wode + soki owocowo warzywne, rzadko lampke wina dwie, sporo olejow...lniany z pestek dyni z pestek winogrron, slonecznikowy... oliwa z oliwek...wszystko nierafinowane na zimno tloczone, chleb tylko swoj robiony na zakwasie na sniadanko z pasta dr budwig z mlecznych... maslanka sporadycznie... czasem jajka jak mi sie przypomni z mies...glownie ryby...pstragi swieze...pieczone albo na parze...1-2 razy w tygodniu ziemniaki z raz w tygodniu w skorce na parze lub pieczone glownie duzo warzyw owocow i ryze kasze - i coraz bardziej mi to smakuje i coraz bardziej sie na to nastawiam ze tak bede sie tylko zywil oczywiscie i siemie lniane i slonecznik - do chlebka ...ale samo tez ...i pestki dyni i migdaly i orzechy... troche dabrowskiej poczytalem gornickiej....jedzeniem opartym na "zielsku" naprawde mozna sie szybko uzdrowic bardzo polubilem kasze jaglana...chyba najzdrowsza z kasz do slodzenia kasz uzywam miodu :) + pare lyzek olejow syte i pozywne wiesz...niektore substancje trujace....gleboko wnikaja...w mozg kosci szpik...i tego w pare dni nie wywalisz z siebie "glupie" oczyszczanie watroby trwa minimum 6 miesiecy kazde oczyszczanie co miesiac....kazdy z 4 platow za kazdym razem + dla pewnosci dwa dodatkowe....jak sa czyste bez kamieni to masz czysta watrobe jelito grube.....jechalem tombakiem - miesiac za tydzien piate czyszczenie watroby przy okazji tego sol gorzka solidnie przeczyszcza caly uklad pokarmowy... ale mysle ze po 6 oczyszcz watr....zafunduje sobie gest muszli.... zeby dokumentnie wyczyscic takze jelito cienkie...+ dobry synbiotyk po...i naprawde zdrowa dieta bez zadnych wyjatkow, zeby miec uklad pokarmowy jak nowy z poprawna flora bakteryjna jelitowa nie mam problemow ani z oczami ani ze sluchem... czasem lekkie szumy ale robilismy sobie z zonka swiecowanie uszu...troche tego tam wyszlo...i juz spokoj przed ta zabawa z oczyszczaniami (ogolnie to ja kataru nie mialem) to tak na koniec dnia przed spaniem to bylo co wysmarkac ...rano po przebudzeniu tez.... teraz nosek czysciutki jezyk tez mam czysty....z paszczy nie wali rano jak koniowi z du....py :) praktycznie zebow nie musze myc :) ...a juz na pewno nie po to zeby odswiezyc oddech :) kremow zadnych nie stosuje do twarzy! nawet zima jak sa mrozy ze skora na glowie tez mialem drobne ;) utarczki...bo przesuszona ...sciagnieta...skora do podraznien.... od czasu stosowania UT zeo problemow zero problemow z cera skora twarzy takze zawdzieczam tylko i wylacznie UT zewnetrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×