Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Zauważyłem pewną rzeczy. Otóż niedawno było mi niedobrze, gdy wypiłem 5 kropel H2O2 30% ze szklanką wody. Dopiero teraz udało mi się to dostrzec. Okazało się, że woda utleniona pieni się w żołądku powodują pewne nieprzyjemne odczucie, które u mnie powodowało delikatny dyskomfort. Jednak to nic wielkiego, bo po paru dniach człowiek już nie zwraca zupełnie na to uwagi, przyzwyczaja się a w żołądku już nie ma dyskomfortu. Zamierzam zwiększyć dawki. Tak samo z kąpielą w H2O2. Pierwsze w pewien sposób powodowały minimalne zawroty głowy, bardzo minimalne. Wtedy dolewałem do kąpieli 3 buteleczki H2O2 3% z apteki. Teraz dolewam 10 takich buteleczek i naprawdę jest extra. Ostatnio przebywałem sporo na słońcu i opaliłem sobie skórę i w tym samym dniu wziąłem kąpiel z dodatkiem H2O2 3% i pojawił się naprawdę efekt, bo pomimo dużego zaczerwienienia skóry nie czułem ani bólu, ani pieczenia. Po prostu nic. Skóra mnie nie bolała. Ja np., nie lubie się opalać i tego nie robie, ale dla dziewczyn, które to uwielbiają, a takich nie brakuje polecam kąpiel w wannie około 30-40 minut z dodatkiem H2O2 3% w ilości 2-3 buteleczek takich z apteki 100 ml. Efekt jest bardzo fajny. Opalenizna nie boli, a co więcej zmienia się szybciej na złoty brąz. A jeśli dodatkowo jeśli posmaruje się tą opaleniznę mleczkiem kokosowym, to jeszcze zwielokrotniamy wszystko. Ja używam takiego mleczka, które polecił mi pewien expert od zdrowego żywienia: http://www.kmdelikatesy.pl/files/zdjecia_produktow/08010177_0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menyk
Do Moemii(lub inaczej! Wyrzuć propranolol, weź inne leki - o tym wszystkim poczytaj moje posty na forum Igya "jak stosowaLem wodę utlenioną" -Menyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
bisocard też jest na recepte....tera od 2 dni mam puls 60 do 75 w nocy miałam nawt 58;/ nie brałam tabletek zadnych . Tauryne polecasz na trzustkę>?balabym sie o skok ciśnienia i pulsu przy tym;/ PIje nadal 2 krople h202 w piatek na noc chcę dołączyc 3.. bardzo powoli mi to idze ze względu na moj zainfekowany organizm , objawy i herxy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemii76567 głowa do góry. Wszystko będzie dobrze. Małymi kroczkami osiągniesz bardzo wiele. Nie ma co przeciążać organizmu. Pij sobie powolutku, bez pośpiechu, a efekty będą zdumiewające. Organizm poradzi sobie ze wszystkim. Przekonasz się sama :) Ufam, że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Troszkę mnie nie było. Od tamtego tygodnia bardzo bolał mnie brzuch, w końcu trafiłam na ostry dyżur, tam porobiono mi badania, które były w normach, aż w końcu trafiłam wczoraj na badanie gastroskopii i kolonoskopii i mam wynik; refluks żółciowy i przełykowy, do tego co do jelita kolopatia spastyczna. Więc teraz moje pytanie brzmi, czy pomimo tych dolegliwości mogę rozpocząc zażywanie wody utlenionej? Czy równocześnie można brac tabletki, albo lepiej się podleczyc a troszkę później zacząc wodę? sama już nie wiem co robic, do jakiego lekarza się udac. Dodam tylko, że w sumie oczyszczanie jelit mam już po części za sobą, fakt, że trochę nie naturalnie ale jednak. Bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Aharta i reszcie dziękuje wam:) Póki co jest ogromnie ciężko....wierzę ,że trzeba czasu i woda pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiunia29 współczuję Ci, naprawde. Że też człowiek musi tak się ucmęczyć i ucierpieć. I po co to wszystko? Ja nic nie doradze niestety. Jest bardzo ciekawa książka, a raczej jej część najważniejsza dla Ciebie do pobrania: http://chomikuj.pl/dukat07/e-booki/Louise+Hay/Louise+L.+Hay+Mozesz+uzdrowic+swoje+zycie,189283504.pdf Jej tytuł: Louise L. Hay - Możesz uzdrowić swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemii, szykuj się do oczyszczania wątroby sposobem najlepiej Huldy Clark, bo chyba nie robiłaś tego? Zajrzyj na nasz wątek. Trzustka ładnie się oczyszcza przy okazji tego czyszczenia. Po oczyszczaniu wątroby człowiek odradza się na nowo, wiem, co mówię, bo robiłam to już 6 razy, i zamierzam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aharata za odp. woda utleniona leczy różnego rodzaju choroby, ale nigdzie nie jest napisane, że można łączyc ją z tabletkami, więc chyba lepiej, jak się od tego powstrzymam i jednak zwrócę się do jakiegoś dobrego gastrologa. Dowiedziałam się od lekarza dzisiaj, że podłożem kolopatii jelita są moje nerwy nie do opanowania. Wiem, co mi doradzałeś, ale na chwilę obecną nie mam w ogóle ochoty na wyjazdy, ciągłe bóle brzucha i brak apetytu to już normalka. Martwi mnie tylko jedno, czy to, co mi się "popsuło" czyli odźwiernik można jakoś naprawic. Także nic dodac nic ując. Dzięki za słowa pociechy, link już sobie sciągnęłam i poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Witam, Czy ktoś z was miał jakieś ataki po wypiciu h202 godzinę? Ja znów wypiłam dziś 2 krople i nagle za godzinę drgawki...gorąco..czuje ,że serce mi wali strasznie mierze ciśnienie słabo mi 153/137 puls 130:( za 10 minut przeszło ale wzięłam 20mg propranolol poniedziałek pójde do lekarza bo jakiś mniej groźny lek.. zauważałam ,że po odzie mam takie jazdy. Nie wiem czy ktoś tak miał straszne to jest tak nagle sie dzieje chwila moment. Juz nie wiem czy picie tej ody jest bezpieczne czy nie..czy ja mam takie jazdy aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
mogę jeść magnez chelat aminokwasowy bo już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiunia29 straszne masz te objawy. Szok! Ja to bym chyba nie łączył z tabletkami, przynajmniej nie w tej samej chwili. Może po paru godzinach. Ale sam nie wiem, co bym zrobił. noemii76567 może od łączenia H2O2 z czymś masz takie jazdy. Ja tak nigdy nie miałem. Łącze H2O2 jedynie z wodą (mlekiem) kokosową. Oczywiście w zupełnie innych porach, czyli H2O2 rano na czczo, a kokos jakoś później, jak mi się zachce pić. Pije też sok z NONI. Więcej niczego nie stosuje. Może potestuj sobie, odstaw jakiś lek i pij H2O2, potem zmieszaj H2O2 z tym lekiem. No sam nie wiem. Masz bardzo dziwne objawy. Pewnie od leków. Leki, to straszne świństwo. Nawet mleko, które jest tak namiętnie z uporem maniaka reklamowane jest szkodliwe. Na tej stronie http://prawda.xlx.pl/ w dziale Leczenie/zdrowie/Szkodliwe dla zdrowia, jest artykuł "Mleko biały morderca" albo "Fluor szkodzi!". Potestuj sobie, ale z rozwagą. Ja zawsze sprawdzam na sobie, ale bardzo ostrożnie, aby sobie nie zrobić krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aharata! W sumie to już lekko się przyzwyczaiłam do tego, co mi dolega, staram się zwalczac stres, tabletki w miarę skutkują, tak przynajmniej myślę. Najgorsze jest teraz to, że po tym całym znieczuleniu pojawiły sie u mnie bóle głowy z zawrotami i brakiem równowagi, cos jakby krótka migrena, trwająca tyle samo, co narkoza, nie wiem co o tym myślec, czy to skutek uboczny i kiedy to minie. Nie wiem czy mam jakiegoś pecha, że wszystko się zwala w jednym czasie. Ale mam nadzieję, że jak się podleczę pod okiem specjalisty, to będę mogła zacząc kurację wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Dostałam bisocard ale jeszcze nie używałam i obym nie musiała...mam strasznie niedociśnienie teraz... a puls 56-66 raz za wysoki na maxa raz za niskie...kawy się boje napić bo zaraz mi serce zacznie walić;/ pije obecnie 4 krople wody pije srebro.Jestem cały czas senna ciagle spac mi sie chce może to prez moja chorobę. Mam pytanie czy ktoś leczyl sie woda w związku z problemami z sercem kardiologicznymi?>>albo neurologicznymi ( moje zawroty wykraczają poza wszelkie granice) Jak sie ma woda to bisocardu np. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadi82
Witam, od jakiś 10 dni piję wodę utlenioną. A dokładnie zaczynałem od 2 kropili 30% nadtlenku wodoru czda i zwiększałem codziennie o 2 krople. Zatrzymałem się na 12 kroplach czasami pije 2 czasami 3 razy dziennie.W sumie kuracja trwa około 10-12 dni. Najgorsze jest to że po porannym wypiciu h2o2 (rozcieńczam z wodą destylowaną) mdli mnie, mam zgagę. Przez przynajmniej godzinę po wypiciu dopóki czegoś nie zjem. Ponadto jestem strasznie zmęczony i śpiący. To zmęczenie tłumacze sobie oczywiście oczyszczaniem ale te dolegliwości żołądkowe troszkę mnie martwią. Jak długo te dolegliwości mogą trwać. CZy można rozcienczac h2o2 czym uinnym niz woda destylowana czy niskomineralizowany aby pozbyć się tego ohydnego posmaku perhydrolu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadi82 ja na Twoim miejscu nie stosował bym wody destylowanej. To musi być woda oczyszczona po przez zamrażanie lub ewentualnie woda niskozmineralizowana. Inna wchodzi w różne reakcje chemiczne i może być nawet szkodliwa. Ta senność może wynikać z detoksyzacji lub tego, że organizm przyzwyczaja się do H2O2, bo przecież nigdy nie miał z niczym takim do czynienia, a tu nagle takie duże ilości. Ja też pijam H2O2 30% na czczo i nie mam mdłości, nie czuje zmęczenia i innego dyskomfortu. Pijam po 4-5 kropel na szklankę wody mineralnej niskozmineralizowanej. Może być też innym powód zmęczenia, zgagi, czy mdłości. Otóż, jeśli Twój styl odżywiania się w jakiś sposób naruszył błonę śluzową żołądka, to taka woda może to podrażniać na początku. Jednak wszystko może niebawem minąć. Jedynie na początek, to ja bym radził zmniejszyć dawki, bo mogą być za duże na dziś dzień i nie spiesząc się, powoli dodawałbym po jednej kropli. Trzeba wyczuć swój organizm. Mnie wystarczy 5 kropel i to dla mnie jest max, a ktoś inny mije nawet 25 H2O2 30% i jest dla niego idealnie. Każde ciało jest inne. Zbadaj swoje potrzeby po przez odpowiedzialne testowanie. Małymi kroczkami, a do przodu. Zbyt dużo naraz może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadi82
Jeżli chodzi o wodę to właśnie chyba ta destylowana jest "najczystsza", zresztą często ją mieszam z wodą oczyszczaną poprzez ozonator który posiadam. Toteż najczęściej mieszam wodę ozonowaną z destylowaną i w taki sposób uzyskuję wodę nisko mineralizowaną :). Zauważyłem że moje dolegliwości pojawiają się zazwyczaj rano po spożyciu h2o2, gdy pije taki sam roztwór popołudniu oprócz przykrego posmaku, który pozostaje kilkanaście minut jest ok. Co do mojej diety to faktycznie muszę nad nią solidnie popracować. Woda destylowana ma około 0,01 ppm. Więc jest "dość" czysta i h2o2 nie bardzo ma z czym w reakcje chemiczne wchodzić, ale własnie wpadłem na pomysł by ją dodatkowo potraktować ozonem aby pozbyć się ewentualnych zanieczyszczeń z którymi destylacja nie dałą sobie rady. Co do wody jeszcze to taka kupiona w plastikowych buteleczkach na półce w sklepie może posiadać sporą domieszkę chemiczną właśnie z plastyku w którym nie wiadomo ile czasu jest zamknięta. PS co myślicie w piciu na raz w sesnie tego samego dnia nie czasu wody utlenionej i ze srebrem koloidalnym (oczywiście własnej roboty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaa
ja mam pytanie. Czy woda utleniona zabija bakterie kwasu mlekowego? tzn ja wiem ze one wytwarzaja h2o2, ale bakterie to bakterie. jesli ktos pluche sobie pochwe h2o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zaczelam pic wode utleniona od kilku dni , jak na razie po jednej kropli,podaje je rowniez moim chlopcom.Nie czujemy zadnych zmian...Mlodszemu synowi zakraplam nos roztworem , w stosunku :na jedną lyzkę zwyklej wody , 6 kropel H202.( syn ma zdiagnozowane poraz czwarty polipy nosa i (chyba)zatok.Ma skierowanie na kolejny zabieg,na ktory jak na razie nie wyrazilam zgody...Mial zatkaną calkiem dziurke,gdzie sa zdiagnozowane polipy, a od kiedy zaczelam mu zakraplac woda utleniona, dziurka sie calkiem odetkala i oddycha normalnie - co bardziej utwierdzilo mnie w slusznej decyzji o tym, by nie wykonywac kolejnego zabiegu...) Mam ogromna nadzieje,ze woda pomoze...Przyznam,ze stosujemy tez od kilku miesiecy ANRY... Coraz bardziej wierze metodom "zasłyszanym" , niz lekarzom, ktorzy niestety nie chcą nam pomagać...-mam przykre z nimi doświadczenia, z co za tym idzie BRAK ZAUFANIA...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
Kup sodę oczyszczoną (w sklepach na półce obok proszków do pieczenia i budyniów). Pół łyżeczki sody rozpuść w 1/4 szklanki ciepłej wody, dodaj 15 kropel 3% wody utlenionej, a następnie zakraplaczem (do kupienia w aptece) przemywaj nos dziecku kilka razy dziennie. Roztwór wkrapiaj do nosa tak aby wypływał w gardle. Spokojnie, dziecko wytrzyma, ponieważ roztwór jest łagodny i nie drażni śluzówki ale ma działanie przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Efekt będzie widoczny przy regularnym stosowaniu. Ważne też aby roztwór przygotowywać codziennie świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, bardzo dziekuje za odpowiedz.Dzis zrobie nową "miksturę" i zgodnie z zaleceniami bede stosowac.Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie... Mam jeszcze jedno zagadnienie do umowienia, otoz od jakis pol roku starszemu synowi zluszcza sie znamie (nieduze) na glowie , robi sie strupek i odpada, zostawiajac malutki slad-zrobilo sie juz tak czterokrotnie.Myslalam,ze to z powodu zastosowanie ANRY, jednak nie umiem sie doczekac calkowitego wchlonięcia i obawiam sie nieco...Bylam z tym w lutym u laryngologa, obejrzal i stwierdzil,ze OK...Mnie to jednak niepokoi.Od jakis 2 tyg. smaruje dodatkowo olejem rycynowym , bo slyszalam,ze ma dobre rezultaty w leczeniu... Czy mozecie mi poradzic,czy to znamie moglabym smartowac nierozcienczona woda utleniona?Czy to cos da? Pozdrawiam i dziekiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za blad w tersci: oczywiscie,ze bylam u dermatologa , nie u laryngologa,jak omyłkowo napisalam...:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaaaaaa
Ja od miesiąca stosuja apteczną H2O2, ale nidługo mam zamiar przerzucic sie na czystą. Chciałabym zapytac doświadczone osoby czy można łączyć nadtlenek wodoru z citroseptem i tabletkami anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaaaaaa
Ja od miesiąca stosuja apteczną H2O2, ale nidługo mam zamiar przerzucic sie na czystą. Chciałabym zapytac doświadczone osoby czy można łączyć nadtlenek wodoru z citroseptem i tabletkami anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa7712
ten serwis moze pomoc wam rozwiazac nie jeden problem z lekami to jest: www.medycznynotes.pl jest bardzo ok, okazalo sie ze niepotrzebie zazywałam kilka lekow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa7712
Dajcie spokój z tą woda utlenioną. Jej skuteczność jest niewielka nawet w oczyszczaniu ran. Picie jej to już całkowita porażka. Mysle ze bardziej mozna sobie zaszkodzic. Przeciez woda utleniona rosklada komórki krwi. ludzie opanujcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAREKWER
jak to nie pomaga? a ty co napisałaś książkę na ten temat piłaś h202 30% kilka miesięcy,, chorujesz na coś? czy jesteś przedstawicielką oszustw czarodziei lub firm farmaceutycznych zanim coś napiszesz lepiej dobrze to uzasadnij i poprzyj faktami i odpowiednimi wiarygodnymi dokumentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAREKWER
Co ty za bzdury wypisujesz chyba też należysz do tej ekipki konowałów.. ja dzięki im i ich specjalistycznej wiedzy dziś już wąchałbym kwiatki tacy specjaliści od 7 boleści i ich wiedza nadają się tylko do diagnozowania nerwic i wypisywania recept ze ketanolem więc nie opowiadaj mi tu głupot bo dla mnie są głupi ci co wierzą bezmyślnie tym konowałom idą po receptę kupią wysłuchają tych bzdur i są w 7 niebie BO TO LEKARZ przecież to specjalista, więc prosze nie rozśmieszaj mnie. Znam dużo osób co pije h202 i wyszli z poważnych chorób było to stosowane od lat więc zacznij się udzielać na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAREKWER
niech sie inni wypowiedzą na ten temat... tylko nie zmieniaj nicku i nie pisz jak napalona anty h202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×