Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potycolka

Jak postępować z męczącą koleżanką?

Polecane posty

Gość potycolka

Cześć, Mam mały problem z tzw. dobrą koleżanką, znamy się od 20 lat, więc nie mówcie mi, że wystarczy ją spławić, nie odzywać się, bo tak się nie da, zresztą nic mi nie zrobiła. Ale do rzeczy. Od jakiś 2 lat ona pracuje w korporacji i teraz jej świat kręci się wokół tej pracy, ciągle słyszę jak tam jest super, a że ja nie pracuję w korporacji, to jestem na pewno niespełniona zawodowo, szczyci się tym, że zostaje po godzinach i pracuje tak na prawde za dwie osoby, a pensję ma za jedną. Na początku staram się jej poważnie i czasem w żartach mówić, że ją wykorzystują, że to dobre nie jest, no ale ile można na pewno by uznała i pewnie już uznała, że jej zazdroszczę skoro tak mówię. A ja absolutnie nie chciałabym mieć takiej pracy, że szefowa dzwoni do mnie o godzinie 22 i coś chce żeby coś zrobić, a ona się tym szczyci, coś okropnego. Dlatego nie mam ochoty się z nią spotykać, ale jak pisał wyżej, to nie jest jakaś znajomość luźna ze studiów np. czy z pracy, tylko ona kiedyś była na prawdę moją dobrą koleżanką. Jak myślicie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriofeczkaa
powiedz jej ze jak sie spotykacie to nie masz ochoty gadac o pracy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
do worka i do rzeki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potycolka
No niby mogę jej powiedzieć, ze nie chce rozmawiać o pracy, no ale nie za każdym razem, bo po prostu nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu szczerze z nią pogadaj, powiedz jej, co Cię denerwuje i dlaczego. Jeśli się obrazi, to trudno, ale najprawdopodobniej przemyśli wtedy swoje zachowanie i może wasza relacja się naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potycolka
Dzięki, no tak chyba będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potycolka
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×