Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość wanilliowa444
Olekmanolek co ty pierdolisz!!!!!!!!!!!!!!! Jakie frustracje?? Dla mnie to zupełnie normalne że mam młodszego i nawet sie nad tym nie zastanawiam. Lepiej sie rozumiem z kims młodszym i nie odczuwam żadnej róznicy. Na pewno nie mam stresu że mnie rzuci czy zdradzi to ja prędzej się nim znudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Jeśli dla kobiety nie ważne z kim ważne byle miec spodnie w domu i to może owszem taka kobieta będzie znerwicowana i bedzie sie trzęsła żeby jej nie rzucił, ale przy równolatku tez by się bała - to juz taki charakter kobiety. Ja szybciutko bym sie pocieszyła (oczywiscie tez młodszym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam musztarda no i tutaj wychodzi z Ciebie brak humoryu,luzackiego podejscia do zycia a to ejst objaw starzenia sie niestety Bo nie ma to jak mlodym byc Ja naprawdę Ciebie nie rozumiem. :) Podkreślasz cały czas jaka to Ty Jesteś "młoda, ładna i powabna". Jakbyś chciała na siłę coś komuś wcisnąć. Z Twoich wypowiedzi zupełnie co innego wynoszę. Ale cóż... bo nie ma to, jak młodym być. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek musztarda - no tak wichry losu rzucily ze KoMisiowi akurat robie I dobry Jesteś w te klocki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalila sie i zgasla
Moja kolezanka poznala mlodszego......ona 37 on 23 zaszla w ciaze, urodzila ....on zostawil zone ...ona meza. i teraz ona popelnila samobojstwo..:( nikt nie wie czemu..dziecko ma 1,5 roku..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 40stka
do olek.... Dbanie o siebie nie jest frustrujące,to raczej przyjemność niz obowiązek,a partner równie dobrze moze odejsc od równolatki,co zresztą czesto sie zdarza;) Kobiety pozniej sie starzeją i do tego znacznie przyjemniej. Około 40stki wzrasta u meżczyzn liczba zgonów-nie dbaja o siebie,biegają po lekarzach,ale nie stosują sie do wskazań:P,nadal palą ,piją częsciej niż kobiety i niezdrowo sie odżywiają,takie ogólne posumowanie. Ci dbajacy z kolei zaczynają przesadzac w siłowni,próbują sie koksować,najcześciej przesadzają,stosują viagrę,a ta też nie jest obojętna dla układu krązenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Najważniejsze to nie traktować wszystkiego śmiertelnie poważnie (faceta też) nie zastanawiać sie co będzie kiedyś, nie przejmowac sie głupimi docinkami jak psychocośtam i po prostu cieszyć sie życiem. Kazdy niech robi tak aby mu było dobrze a osobom postronnymi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olek
to chyba dobrze że kobieta bardziej o siebie dba powinna mieć to we krwi i dbać dla siebie a nie dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Śmieszą mnie kobiety na siłę starające sie odmłodzić i trzymające się kurczowo faceta, szczególnie młodzego a wiem że takie są. Ja to natomiast przyjmuje naturalnie a wszystko co robie robie dla siebie, tak aby mi było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"I dobry Jesteś w te klocki? \" jestem baaaardzo dobry w te klocki ale w strone do kobiety ma sie rozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Najważniejsze to nie traktować wszystkiego śmiertelnie poważnie (faceta też) nie zastanawiać sie co będzie kiedyś, Wiśta wio, łatwo powiedzieć. :) Ja niby nie sprawiam takiego wrażenia, ale w głębi duszy "to dzisiaj zastanawiam się nad tym, czym będę martwiła się jutro". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek "I dobry Jesteś w te klocki? " jestem baaaardzo dobry w te klocki ale w strone do kobiety ma sie rozumiec Kwiatek, Ty już się nie tłumacz. Wszystkie fakty świadczą przeciwko Tobie, sam napisałeś, że laskę, to Ty robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Oczywiście nie chodzi mi o to żeby faceta kompletnie olewać albo żeby być w związku bez uczuć, bez emocji. Zależy mi bardzo na moim facecie (na dzień dzisiejszy) ale znam siebie i wiem, że w razie rozstania szybko się pocieszę. Poza tym z czasem emocje opadają, człowiek sie troche nudzi związkiem i juz się nie przezywa wszystkiego tak mocno. Nie traktuje rozstań w kategorii tragedii zyciowych. Jak nie ten to będzie nastepny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo, ja sie nie musze tłumaczyć, ja tylko przedstawiam swoje szerokie umiejętnoœci na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
W pewnym wieku chyba po prostu już nie można sie zakochać tak naprawdę stad takie rozsądne podejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilliowa444 W pewnym wieku chyba po prostu już nie można sie zakochać tak naprawdę stad takie rozsądne podejście Eeeeee.... zwariować zawsze można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Ja nie jestem chyba zdolna do prawdziwej miłości. Pociąg fizyczny, przyjaźń tak ale miłóść to cos zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawdziwa miłość, to jaka jest Twoim zdaniem? :D Może potrafisz, tylko o tym nie wiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Prawdziwa miłośc to na pewno nie podejście że jak nie ten to bedzie inny. To myslenie tez o drugiej osobie a nie tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Zauroczenie tak to potrafie i to jest cudowne uczucie ale miłość to co innego. Może w końcu mi sie przytrafi tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnymm zdaniem
to kobieta korzysta na takim związku. kobieta jak ktoś tu napisał rozkwita, młodo się czuje przy młodszym partnerze, czerpie z niego wszystko co najlepsze jak modliszka po czym często porzuca, tak tak to starsze kobiety często chcą się tylko zabawić młodymi facetami a taki młody jesli sie zakochał zostaje psychicznym wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotnie teżż
jak facet sporo starszy to jest to potępiane uwierz sama jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dojrzała
dla niektórych tu na forum jestem już pewnie staruszką a ja sie czuje świetnie, to moje najlepsze lata. Stuknęło mi 46 lat ale trzymam się nieźle, ubieram młodziezowo, nikt mi nie daje więcej niż 40 i po 20 latach beznadziejnego małżeństwa a potem kilku romansach (bardzo młodych kochankach) 2 lata temu związałam się na stałe z 14 lat młodszym facetem i nikt z mojego otoczenia się temu nie dziwi. Kto nas nie zna nie ma pojęcia że tyle lat nas dzieli bo ja wygladam młodo a mój facet poważnie. nie przejmować się i czerać radośc z tego co zycie nam przynosi to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×