Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość ta starszaa

Wkurza mnie to!!! Od dawna mineły czasy 50-letnich "staruszek". teraz kobiety młodo wyglądają, sa zadbane atrakcyjne nawet jeszcze po 50. Jak mężczyzna ma nawet 20 lat młodsza kobiete to nikt sie specjalnie nie dziwi i nie potępia. Natomiast jak kobieta ma na wet tylko 10 lat młodszego to wszyscy sie dziwią co on w niej widzi? że to nie ma szans na dłużej itp. taki związekk jest często piętnowany, szczególnie w malych miejscowosciach. Nawet tu na forum zawsze jakies głupie komentarze sie czyta jak kobieta jest starsza. Walcze z tym !!!!! bo sama jestem sporo starsza od faceta i DOBRZE MI Z TYM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
no i bardzo dobrze --tak trzymaj:)Twoje zycie a nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
ludzie myślą głupimi stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety uwielbiają starszych facetów bo tacy przeważnie mają kasę i pozycję a kobiecie po 30 drastycznie spadają zdolności rozrodcze i tak było zawsze, więc praktyki wypracowanej przez parę tyś lat nie zmienisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty pleciesz
po 30 drastycznie spadają zdolności rozrodcze?????? ale bzdury. I to właśnie tak wygląda jak wypowiadają się debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety uwielbiają starszych facetów bo tacy przeważnie mają kasę a ja wygrałem zycie a dla ciebie 33 to tez staruch ?...bo ja mam kase :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do a ja wygrałem zycie Nigdy nie lubiłam starszych facetów,moze dlatego,że jestem wykształcona mam kase i pozycję,nie musze szukać sonsora:P Co z tego,ze spadają zdolności rozrodcze,pomyślałeś,że nie wszyscy chca miec dzieci???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Kiedyś reagowałam wysypką na młodszych od siebie, teraz mam wrażenie że Ci przed 30-tką są mądrzejsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
moze nie sa madrzejsi ale czesto maja bardziej otwarte glowy i mniej mysla schematami :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do głos rozsadku popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comka
Ale problem jest troche inny ;) starsi panowie wolą młode "dupki".AMój mąż był starszy o 10 lat.A teraz po rozwodzie to ja mam jakies dziwne szczęście do młodszych apsztyfikantów ;) Nie szukam ich , oni sami mnie znajdują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllllllllla
Autorko czego oczekujesz od innych skoro sama widzisz strerotypy. Cytuję: Nigdy nie lubiłam starszych facetów,moze dlatego,że jestem wykształcona mam kase i pozycję,nie musze szukać sonsora Sama twierdzisz,że w starszych szuka się kasy i sponsora. Więc nie dziw sie jak ktoś ocenia związek z młodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Stereotypy dotyczą ludzi którzy np. szukaja dla siebie pierwszego męża, pierwszej żony, chca rodzic dzieci. Wtedy Ok facet np. 25 lat nie zwiąże sie z 45 latka bo ta mu dzieci nie urodzi, ale ludzie po przejściach tak jak ja - wtedy nie maja nic do stracenia. P.S. ja nie mam pozycji ani kasy - nic takiego nie pisałam. To facet ma mie c więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sa zadbane atrakcyjne nawet jeszcze po 50\" piorące czache media usiłują od dłuzszego czasu wcisnąć nam taką bzdure i powtarza sie ją tyle razy, ze wiele osob juz w to uwierzyło... atrakcyjne to one są, ale dla 60 latków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
starsi panowie mają mądrość zyciową,a Ci młodsi chęci i zapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Walczę z takimi stereotypami, wkurza mnie że nawet tu na forum starsza kobietę sie dołuje, wypisują sie ludzie którzy nie maja pojęcia o danym związku a wypisują, że facet tylko pobzyka i zostawi dla młodszej, że na pewno nie kocha, itp. Natomiadt jak mężczyzna jest sporo starszy jkoś nikt mu nie pisze że kobieta go zostawi dla młodszego. Gdzie równouprawnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do viooolla nie jestem autorką tego tematu;),skomentowałam jedynie kogos powyzej.Ja mam gdzieś stereotypy ,nie przejmuję sie opinią srodowiska,lubię młodszych meżczyzn własnie za "bardziej otwarte głowy "jak ktos tutaj podsumował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Komiczne zgadzam sie że po 50 to juz jednostki sa jeszcze atrakcyjne, ale sa takie kobiety. Jednak po 40 jest mnóstwo atrakcyjnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
powtarzane tysiac razy staje sie dogmatem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
skoro sie nie przejmujesz opinia, to z kim lub czym walczysz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz, gdybym miała sobie teraz układać zycie od nowa to tylko z młodszym- jednego mam na oku w razie "W":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat starsza....
ja tez jestem starsza od swojego meza, nieraz o tym pisalam tu na forum i nigdy niespotkalam sie ze zlym odebraniem naszego zwiazku, owszem na poczatku sami milelismy obawy jak inni to beda odbierac ale w koncu cooo?? zyjemy dla siebie nie dla innych:)) ale jestesmy ze soba juz dluugo i nikt nic zlego nam niepowiedzial i nieksomentowal:)) moze dlatego ze tak mlodo wygladam:P hi hi najwazniejsze ze jestesmy ze soba szczeliwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednak po 40 jest mnóstwo atrakcyjnych kobiet." poki menopauza nie zacznie robic z kobiety babuszki to moze byc ona atrakcyjna jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
hehe gdybym umiała przewidywać to tez wybrałabym młodszego,a nie starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Od dawna lubię tylko młodszych, wiem że sporo kobiet mi zazdrości albo mnie podziwia, że sie nie boję np. porzucenia. Moje najbliższe otoczenie nie robi z tego problemu, ale ogólne opinie na ten temat bardzo mnie wkurzają. Najbardziej mnie wkurza jak ludzie myslą, że facet jest z taka kobieta dla kasy - to działą na mnie jak płachta na byka. W naszym wypadku zarabiamy podobnie - choc zawsze uwazałam że facet powinien zarabiać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
do głos rozsadku nie ja załozyłam temat,z nikim nie walcze;),jestem po slubie i nie zastanawiam sie co bedzie za 10 czy 20 lat,jest tylko tu i teraz.Związki równolatków tez się rozpadają ;),wiec po co spekulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
"najwazniejsze ze jestesmy ze soba szczeliwi " ale dla pewnosci, potwierdze to na kafe, moze jednak sie myle i nie jestem szczesliwa?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Nie pisze tu o różnicy 5 lat. Chodzi mmi o ponad 10 lat różnicy. Między mna a moim facetem jest 14 i czuje sie z tym świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
sory, to bylo do autorki, nie dopisalem - mea culpa pozdr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×