Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"Ale Ty mi Kwiatek Komika przypominasz ale jego lubie a Ciebie toleruje" to się sami zdecyduj kogo ci kwiatek przypomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
pytanie do kobitek musisz nowy topik załozyc smieciarze nie odpuscza,a co do kwiatka to taki chłoptas z niego probujacy inteligenta na siłe udawac a w sumie rzeczy to tez kluska z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy nie widzisz sprostowałam to Kobieto czytaj moje posty ze zrozumieniem :P 14:57 [zgłoś do usunięcia] *Sami* Tfu nie komika tylko CREMIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sa trolle co ogladaja polsat, sluchaja radia maryaj, pieprza sie po mijsonarsku i uwazaja proboszcza za boga. w dodatku nie maja mozgu tylko maszynke do liczenia kasy i oczerniania bliznich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobitek
Nie. Ja jetem na dobrym topiku i pytam na temat. To śmieciarze niech założą własny temat "pogaduchy śmieciarzy" np hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cremik nie wierzy w swoja atrakcyjność jak i chyba kwiatek " cremik i Kwiatek dobrze znaja swoja atrakcyjnosc... wystarczy przejrzec sie w oczach kobiet-tam widac atrakcyjnosc mezczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek jak bys wierzył w swoja atrakcyjnosc to bys mi wysłał fote i nie pieprz głupot ze mi nie ufasz...boisz sie ze mi sie nie spodobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - no to oczywiscie dotyczy mezczyzn jak komik. my sie z cremikiem wzajemnie we wlasnych oczętach przeglądamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
czyta, i jednak powierzchowność ma znaczenie i to ogromne;):) hmm swoja droga tez lubię po jakimś czasie wiedzieć z kim pisze mimo ze to tylko net i zabawa:):) jakie to dołujące brzydcy są bez szans :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do kobitek Kosmicznie to wy nie na temat. A ja bym chciała aby ktos mi odpowiedział na moje pytanie, Lamia a jak było u ciebie? ten twój młodszy 14 lat chciał własnie taką kobietę, czy to przypadek że trafił na ciebie. Jestem w takiej sytuacji i bardzo mnie to ciekawi Nie można przecież generalizować. Jedni się uganiają, innych się spotyka przypadkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyta, i jednak powierzchowność ma znaczenie i to ogromne" to juz nie te czasy ze facet wystarczy ze byl :( teraz to trzeba byc takim jak komik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty z tym Komikiem? Dla mnie jest taki jak inni --jest facetem wiec nie jest idealny ---to domena kobiet🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - zreszta ja mam teraz milosc swojej piesy. a to 10x lepsza miłość niż od kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztš, złoœliwa-piszesz ze chcesz faceta do łóżka tylko wiec wybieraj sobie z górnej półki przystojnoœci. po co ci fota ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
Kobiety tak jak mezczyźni,wydaje im sie,ze majac młodszego partnera złapały boga za nogi,ale niestety taka prawda,ze jak młodszy partner oglada sie za starszymi i do tego chce zwiazywac sie na stałe,to jego emocjonalnosc jest zacwiana. Kobieta młodsza wybierajaca duzo starszego meczyzne ma emocjonalny brak ojca,a meczyzna wybierajacy starsza partnerke ma emocjonalny brak matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znowu napisałam ze szukam faceta do łóżka:O nie rozsiewaj plotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia- piesa to pies rodzaju żeńskiego Sami-sama pisalas ze facet do łóżka a nie do uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - wreszcie zaczynasz sie uczyc ;) nie gadala ci babka \"nie lataj za facetem, on sam Cie znajdzie\"? święte słowa i zawsze uniwersalne imperia-można, można. jak sie nie ma upragnionej osoby od dawien dawna to można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe imperia ty mnie nie kuś bo ja to nie chce juz wychodzic poza ramy koleżeństwa z kobietami :P nie chce znowu zaczynac bo to trzeba sie dopasowywac, trzeba sie liczyc z partnerka, trzeba to, trzeba tamto :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
imperia jak kwiatek ma sie postarac o cokolwiek jak on na kaffe 24 godziny na dobe siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam Kobiety tak jak mezczyźni,wydaje im sie,ze majac młodszego partnera złapały boga za nogi,ale niestety taka prawda,ze jak młodszy partner oglada sie za starszymi i do tego chce zwiazywac sie na stałe,to jego emocjonalnosc jest zacwiana. Kobieta młodsza wybierajaca duzo starszego meczyzne ma emocjonalny brak ojca,a meczyzna wybierajacy starsza partnerke ma emocjonalny brak matki. A jak starsza kobieta wybrała na partnera młodszego faceta, to ma potrzebę matkowania, tak? Pomimo, że ma trójkę rozwydrzonych adehadowców. :) Ech... pschocośtam, dokładnie, coś tam, nie do końca wiesz gdzie dzwoni, choć dzwonki słyszysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia-to nie jest pesymizm, to jest realizm. ja zwykłem mowic ze sa po prostu różne modele życia i już. i koniec dyskusji bo juz wałkowałem na kafe to pare razy i nie chce mi sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopasować sie to znaczy uwzględniać pragnienia/emocje/potrzeby partnera/ki w swoich planach/zachowaniu, generalnie w swoim zyciu. chyba to oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×