Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda...

czy jest tu jakas dobra duszyczka ktora spojrzy racjonalnie na moj problem ?

Polecane posty

Gość adelajda...

facet mnie olal jest z inna dziewczyna mimo iz nie bylismy para jakos cos miedzy nami sie zaczynalo pozniej zobaczylam jak idzie z inna dziewczyna nienawidze jego i jej w sumie nie wiem co sie ze mna dzieje sama siebie nie poznanje zawsze bylam usmiechnieta radosna dziewczyna a teraz kieruje mna nienawisc nie chce tak sie czuc chce zapomniec nie widuje ich ale na sama mysl jak sobie pomysle az mnie skreca ze zlosci co zrobic aby przestac nienawidzic..aby zapomniec staram sie zajmuje sie wieloma rzeczami ale te uczucia zcesto wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo przejdzie
ale potrwa, moze jak tez kogos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
to juz trwa.... 8 mc a ja go w tym czasie juz nie widuje sama sie usunelam:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo przejdzie
bo kobieta nie umie szybko zapomniec:( napewno rakiem jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
nie jestem rakiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
8 mc to chyba sporo czasu juz myslalam ze jest dobrze a tu znow wrocilo jak sobie pomysle o nich to az mnie skreca wkurza mnie tez moja glupia naiwnosc dalam sie sama oszukac:O jestem waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaniktniktnikt
Adelajda, mam podobnie, mój temat to ten że 'muszę się wygadać" tylko moj mi powiedzieł wprost.... ehhh... wiem ze jedyne wyjscie to zapomniec, tylko: jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo przejdzie
To dobze bo raczki do konca pamietaja Ach tez tak mysle ze bedziesz sie kiedys z tego smiala Wiec nie przejmuj sie zajmij sie czyms innym, moze jakims facetem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
sama sie usunelam nawet nie zapytalam go moze juz z nia byl a ze mna chcial sie tylko zabawic? tylko po co te glupie teksty jakies obiecywanie flirtowanie calowanie? ahh..nie wiem zostawilam prace aby go nie widywac:O wyjechalam dalekko zatarlam slady po sobie on nawet chyba nie wiedzial ze wyjezdzam zrobilam to z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni zapominaja po miesiącu inni po roku dwóch, ale tak jak kilka wpisów wyżej kiedys będziesz się z tego śmiała:) I tego Tobie życzę. uśmiechnij się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
noo on chyba szybko zapomnial pocieszajac sie inna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
jakos mi nie do smiechu wyszlam na kretynke i w dodatku dalam sie oszukac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty jedna dałas się oszukać. Poprostu istnieją ludzie którzy potrafią bawić sie uczuciami i nie jesteś jedyną skrzywdzoną osóbką na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
wiem i to jest straszne\ taki dupek co ja w nim widzialam chyba tylko piekna twarzyczke a wydalal sie w porzadku takiz achwycony moja osoba ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno powiedzieć
zakochasz się znów to Ci przejdzie daj sobie spokój, nie zamartwiaj się czymś na co nie masz wpływu, koleś wybrał inną no i co z tego ? może tamtą też wymieni na nowy model za jakiś czas, nie było Wam pisane i tyle.... po co masz się gryżć i zadręczać ?! nic na tym nie zyskasz, a chodząc z naburmuszoną miną odstraszasz potencjalnych kandydatów, faceci nie lubią lasek z problemami i tych marudnych i zakompleksionych najgłupsze co możesz robic to pogrążać się przez jakiegoś kolo w czarnej depresji, albo wpadać w kompleksy i wmawiać sobie że coś z Tobą nie tak.... uszy do góry, tego kwiatu jest pół światu, nie ten to inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet mnie olal jest z inna dziewczyna mimo iz nie bylismy para jakos cos miedzy nami sie zaczynalo skoro nie byliscie para to jakim prawem przywłaszczasz sobie chłopa i masz focha na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
podpisuje sie pod powyzszym, skoro nie byliscie razem, to czego oczekujesz? i za co nienawidzisz? moze dobry terapeuta? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak widać uroda nie idzie w parze z tym jakim się jest. A moje zdanie jest takie że Ci którzy uważają sie za pięknych myśla sobie że moga mieć każdą każdego i tak sobie skakają z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
nie przywlaszczam sobie cudzego on nie powiedzial ze kogos ma sam mowil ze zrobi wszystko zeby ze mna byc w takiej syt to chyba normalne ze mialam jakies nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno powiedzieć
uczymy się na błędach, następnym razem nie będziesz sobie od razu robiła nadzieji gdy tylko jakiś koleś wyrazi zainteresowanie Twoją osobą....będziesz bardziej ostrożna i rozważna, nie będziesz od razu pisac sobie w głowie różowych scenariuszy nt tego jaki będzie Wasz związek, będziesz się wolniej angażować i nie dasz sie zranić po to był ten epizod by czegoś nauczyć się o zakochiwaniu, miłości, związkach, każde doświadczenie ma jakąś wartość, nawet to złe, bo czegoś uczy i wyciągamy po czasie mądre wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
pytanie pomocnicze, ile masz lat dziewczynko? :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Nikcie, potrzebujesz kopniaka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma wiek do tego? w kazdym okresie naszego zyciamozemy starcic glowe dla kogos najgorsze sa zludne nadzieje i niedopowiedzenia nie wyjasnienie sprawy do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
meelady, mowisz powaznie czy prowokujesz?? stracic glowe?? i nienawidzic jego i jej bedac dojrzalym czlowiekiem? seeerio? :-)) pozdr. Ps. Nikcie, zaloz watek to dostaniesz meeega kopa za friko :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda... czasami jest tak ze zwykłe czesc,zaproszenie w ramach kolezenstwa do kina,na piwo czy tez na spacer ... z miejsca dla kobiety oznacza ...ze kwitnie miłosc:D Najwidoczniej cos zraziło go w twojej osobie,ze dał sobie spokój. Zreszta chłopak pewnie nic ci nie obiecywał a tylko wysyłał pewne sygnały ktore ty zinterpretowłas sobie tak jak ci było wygodniej,na tzw.własny uzytek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
Witam wszystkich! moja rada dla ciebie adelajdo: znajdź sobie innego takiego, który zasługuje na twoje uczucia i je doceni a o tym palancie zapomnisz z biegiem czasu.........znam to z autposji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedzwiedz przeczytaj sobie jej ostatnia wypowiedz ona sie ludzila po tych slowach co jej powiedzial skoro cos sie zaczynalo to wiadome ze miala nadzieje co w tym dziwnego? ahh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×