Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda...

czy jest tu jakas dobra duszyczka ktora spojrzy racjonalnie na moj problem ?

Polecane posty

Gość glos rozsadku
a moze z absorbcji? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że po półtora miesięcznej znajomosci można się zauroczyć. Głosie lepiej sobie podaruje bo w depresje wdadne hehe... Ale dzięki za podpowiedź i porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
a w nienawisci w kontekscie opisanej sytuacji (8 m-cy)nie widzisz nic dziwnego meelady? powaznie? :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glos rozsadku nienawisc? ja mysle to ze zwykla zazdrosc po prostu wciaz jej na nim zalezy stad te uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
"facet mnie olal jest z inna dziewczyna mimo iz nie bylismy para jakos cos miedzy nami sie zaczynalo pozniej zobaczylam jak idzie z inna dziewczyna nienawidze jego i jej w sumie nie wiem co sie ze mna dzieje sama siebie nie poznanje" masz racje melady 8 miesieczna zazdrosc - calkiem normalne w koncu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedzwiedz no juz nie badz taki:) w koncu napisala ze mowil ze chce z nia byc wiec sie ludzila dziewczyna a pozniej czar prysnal bo widzi go z inna wiec sie zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda, kieruja Toba emocje zbyt wczesniej sie zaangazowalas aha i poamietaj na przyszlosc wiesz jak poznac czy facetowi zalezy? nie po tym co mowi ale po czynach jego:D slowa slowami kazdy moze je mowic ale to nie znaczy ze sa prawdziwe nie wierz we wszystko co facet Ci naopowiada bo bedziesz sie tak zawsze zalamywac spojrz na szczegoly jak sie zachowuje w towarzystwie w stosunku do Ciebie, jak Cie traktuje przy kolegach czy interesuje sie Toba itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
ale przeciez wg meelady wiek tu nie ma nic do rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Nikcie, czytaj dziewczyne w szpilkach - to droga do wyjscia z marazmu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
bo jej glupio i tyle, jak ktos napisal - to lekcja zycia, oby czegos nauczyla :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj na jednym z postór napisałem że miłość trzeba pokazywać a nie mówić o niej i mjie zeszmacili:( i było mi przykro że moje podejście do życia jest beznadziejne. ale jestem z Poznania i dam sobie rade:) chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
a co mam napisac wiem co mi powiedzial i nie mam 16 lat tylko 22 widac dalam sie nabrac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
uwaga, pobieram oplate za swatanie ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja i o tym napisałem właśnie że mówić jest łatwo tylko gorzej pokazać niektórym i mnie zjechali kanalie przebiegłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
oplata tylko dla facetow, (a propos postu o placeniu w restauracji ;-) ) - kobiety za tzw. gratisem (zaslyszane w sklepie elektronicznym w poznaniu ) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
Więc dostałaś po dupie troszeczke od życia i teraz jak długo masz zamiar to przeżywać, bo nadal uważam że to bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda wracajac do tematu znadz sobie faceta z krwi i kosci ktory swiata za Toba nie bedzie widzial a nie ryczysz jak dziecko za jakims frajerem ktory omotal Cie glupimi komplementami ... ja juz uciekam 🖐️ glos rozsadku no sorry nie doczytalam do konca ost wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to tak jakbys miała pretensje , do garbatego,że ma dzieci proste.. echhh... z tego co piszesz, to był tylko Twój kolega.. więc jaka zlość, że ma kogoś.. Szkoda,że kobiety niektóre, dopowiadają sobie historie swoich znajomości z mężczyznami... a nie biora tego w taki sposób jak to jest w rzeczywistości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
ale ja chce zapomniec ale mi sie nie udaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×