Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobiejednamalazaradna

czy to jest wazne wybierajac faceta na meza???

Polecane posty

Gość takasobiejednamalazaradna

chodzi mi dokladnie o status finansowy. czy wazne jest by facet mial zaplecze finansowe, zaradnych rodzicow gotowych mu pomoc na starcie zyciowym? jaki macie na to pogląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli do szczęścia wystarczą
Ci zakupy- to ma fundamentalne. Z doświadczenia koleżanki jednak wiem, że po kilku latach zakupy przestają byc istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
najwazniejsze, zdecydowanie najwazniejsze przy wyborze meza jest zdanie forumowiczow kafe! przedstaw profil kandydata, zalacz 3 zdjecia paszportowe i spisuj wyniki na kartce. nie ma mozliwosci pomylki, pomysl, ze to jak w milionerach ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdadsadsa
Na rodziców nie licz. Patrz tylko jacy są....bo twój mąż bęzie taki jak oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:09 [zgłoś do usunięcia] glos rozsadku najwazniejsze, zdecydowanie najwazniejsze przy wyborze meza jest zdanie forumowiczow kafe! przedstaw profil kandydata, zalacz 3 zdjecia paszportowe i spisuj wyniki na kartce. nie ma mozliwosci pomylki, pomysl, ze to jak w milionerach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
hej Energiczna, czytalas poradnik? ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może niekoniecznie musi
mieć, ale dobrze by było, aby miał szanse mieć. Na starcie to na ogół właśnie o te szanse chodzi, bo człowiek młody i jeszcze nie zdąrzył niczego się dorobić. Miłość wprawdzie nie wybiera, ale trochę rozsądku wskazane, bo niestety bieda może zabić nawet największe uczucie. Więc jeśli ma pomysł na życie, nie jest leniem, ma podobne do twojego spojrzenie na przyszłość, to zaplecze finansowe na "dziś" nie jest konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
"bieda moze zabic najwieksze uczucie" ???? hmmm...wprawdzie jestem facetem ale...co to za farmazon? :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
hehe zaraz tam chwalipieto, a nie zauwazylas instrukcji?? ;-) napisz w punktach czego nie wiesz to w punktach odpowiem ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może niekoniecznie musi
to nie farmazon - to życiowe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to co nazywa się balastem materialnym, zapleczem finasowym, gówno znaczy jak nie ma uczucia, iskry Bożej między ludźmi. Cóż znaczy życie, gdy wieczorem, aby być w łóżku blisko z kimś, musisz się wpierw znieczylić, szklaneczką gorzałki, cóż leczenie z alkoholizmu , napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
to nie zyciowe doswiadczenie - to slabosc uczuc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
nie jest wazne,, jak w tym dowcipie bedziecie zyli miloscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można mówić o "wyborze" faceta.. wybierać to ja moge buty w sklepie... a nie kandydata na męża.. o ile mnie pamięć nie myli, to w takich decyzjach zazwyczaj kierujemy się uczuciami wyższymi.. no ale skoro koleżanka ma zammiar robić konkurs na kandydata na męża to życze powodzenia.. napisz tylko jakiechs kryteria...hehehhe i może dla ułatwienia daj jakąś liste ewentualnych kandydatów.. pomożemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa... no wszak juz powiedziała.. majętność... echhhh no tak nie ma to jak kilka kont bankowych i dobre auto... a to,z e okropny mógłby być z niego nudziarz i wogóle nie byłoby z nim o czym rozmawiać... to już nie ważne :P echhh Temat topiku , jak dla mnie wysoce nietrafiony.. no juz napewno nie pisany przez dojrzała kobiete:P:P:P Jak to się mówi na te dziewzcyny co to patrza tylko na to jakim autem facet jeżdzi i czy ma "wypasiona " komórkę? .. blachary? chyba dobrze kojarze.. niedawno poznałam to pojęcie....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Modliszka. a Ty wierzysz, ze autorka pyta powaznie? Tak tez nalezy odpowiadac, tzn. odpowiedz dostosowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielsko Bialataki jeden sobie
jestem facetem i nie rozumiem jak mozna myslec w taki sposob???? rozumiem ze wazne czy facet jest zaradany ale brac pod uwage to co posiadaja jego rodzice?? Moga mu dac piekna wille ba starcie i fajny samochod ale jesli sam jest oferma to po paru latach z tego nuic nie zostanie!! Jesli nei ma nic,kompletnie nic ale za to glowe na karku to nigdy z nim nie zginiesz,nigdy. W zyciu zdarzaja sie sytuacje kryzowe i ten caly majatek po rodzicach moze sie rozspac(np.wojna). i co wtedy? Ja osobiscie od moich rodzicow nic nei chce,dali mi zycie i wychowanie,to czego sie dorobili w zyciu jest dla nich. I chyba jestem wyjatkiem po widze jak naokolo dorosle juz dzieci nie wstydza sie wyciagac reke do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że wybierając kandydata na meża nie jest ważny jego status materialny ale to czy jest obrotny i potrafi zarobić na rodzinę a nie ile ma w chwili obecnej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, zgadzam się. nie musi przecież spać na pieniądzach. ważne, by wiedział ja je zarobić, nie był leniwy, by był energiczny, umiał oszczędzać i dbać, by rodzinie niczego nie brakowało. gorzej, jak jest bogatą fajtłapą - żaden pożytek z takiego. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wazne zawsze bylo to, zeby nie mierzyl w swoich aspiracjach zawodowych nizej ode mnie. I mam wlasnie takiego, dla ktorego praca jest rownie wazna, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie kozy
juz widze jakie dewoty pisza "milosc uczucie najwazniejsze" ble ble, siedzac w pieluchach i liczac zeby starczylo do konca miesiaca grosza. a ich maz niedorajda pracujacy notabene w tartaku, charujac fizycznie nie potrafi dac kobiecie pozadnego standardu zyciowego. albo te ktore jednak maja facetow z furą i pieniedzmi wiec teraz gadaja o uczuciu. ludzie !!!! milość miłoscia - uczucie uczuciem ale odrobina rozsadku tez byc musi! juz sie napatrzyłam jak kolezaneczki porywały sie w wir uczucia a teraz klepią bide az piszczy otoczone pieluchami. w tych czasach kobieta pracujaca niezalezna nie chce fajtłapy gołodupca i taka jest prawda !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oczywiście dobrze jest, kiedy nie trzeba się martwić o finanse. Ale niekoniecznie sam facet musi być w stanie utrzymac docelową rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie kozy
xxyyxx- to własie przykład sfrustrowanego nieudacznika i gołodupca który nie ma szans na kobiete z klasą:) pozdrawiam Cię ! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
xxyyxx akurat nie ma w ogóle szans na cokolwiek...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JU
dokladnie, ja jestem kobietą zaradna i niezależną, potrafię sie sama utrzymac z łatwoscią!!! nie mam jeszcze faceta ale jak zdecyduje sie na kogos, to chce tak zaradnego jak ja, aczkolwiek kobieta potrzebuje silniejszego od siebie męzczyzny- by czuc aie bezpieczną - wiec bylo by lepiej gdyby byl usytuowany badz zaradny bardziej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwo ojczyzno moja
haha taaaaa moze i zaradny ale zapewne z wygladu paszczur jakich mało :D:D:D wiec i tak nie masz szans na kobiete z KLASĄ ! a sa takie, sa tylko cie nie chca !!!!!!! :d jestes tak beznadziejny jak twoj nock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×