Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan_Kracy

Najpiękniejsza para roku...

Polecane posty

W głosowaniu czytelniczek Gali najpiękniejszą parą roku został wybrany Tomasz Raczek i jego partner - Marcin Szczygielski. Popieracie ten wybór? Co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
żenada....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23669858525
fe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się - może wyniki były tak specjalnie spreparowane, by pokazać, że polskie społeczeństwo jest "otwarte" i "nowoczesne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki w naszym społeczenstwie przewodnim radiem jest radio maryja przewodnia telewizja jest tv trwam a prasa nasz dziennik takie wybory gejowskich par na najpiekniejsza pare roku niestety ale nie maja racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta.
może być, fajni są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaki to homofoby
a pan Raczek niech ma w nosie co sie nie podoba innym. chociaz, moze ten ranking to tylko podpucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nazywać, męzczyznę piękny, to spora przesada. Piękna to może być kobieta, i to zarezerwowane jest dla kobiet. A pan Tomasz Raczek-Marcin Szczygielski, para przyjaciół, zgodnych, wspierających się nawzajem, jeśli tylko nie pokazują na zewnątrz jakiś obscenicznych zachowań, niedoprzyjęcia w naszej kulturze, to co mnie obchodzi, z kim mieszkają i co robią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
a kto jeszcze kandydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się wydaje, że nazywanie mężczyzn/mężczyzny pięknym/piękną parą to przesada i to mocna. Zajeżdża zniewieścieniem, a przecież faceci - nawet geje - nie chcą tak być postrzegani. Chyba, że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nagroda była na poczet zwiekszenia czytalnosci gali :) tak by kazdy po tych nagrodach kupił owa gazete i dowiedział sie kto w tym zwiazku pelni role kobiety ,kto jest brany od tyłu a kto bierze w tym zwiazku :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza mi to. panowie stanowią uroczą, błyskotliwą parę, lepszą na pewno niż Cichopki. dziwi mnie że zostali wybrani nie dlatego że mi sie nie podobaja ale dlatego że nie wierzę w aż taką otwartość polskiego społeczeństwa (patrz glosy powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www do czego mam byc otwarta? jestem osoba tolerancyjna ale mam pewne granice nie bede tolerowac zwiazkow gejowskich jako coc normalnego nie chce zeby moje dziecko w szkole uczylo sie ze dwoch tatusiow czy dwie mamusie to norma i nienormalnym jest ten ktory tego nie popiera troche sie chyba hierarchie odwrocily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale czego nie robi się dla zwiększenia sprzedaży... czegoś nie rozumiem: ponad 90 procent ludzi w naszym kraju to katolicy. jak to się ma do wyznawanych przez katolików wartości? nikt nie mówi, by tępić gejów, bo ich też Bóg stworzył, ale - na Boga - nie bądźmy zakłamani. albo wierzymy albo nie, albo jesteśmy katolikami albo nie. nie traktujmy swojej wiary wybiórczo. jak katolicyzm Polaków ma sie do tego wyboru??? a moze po prostu jestesmy zakłamani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o nachalne promowanie ale o uznanie praw ludzi o odmiennej orientajci seksualnej do szczęścia. takiego normalnego, ludzkiego szczęścia bycia z kimś. pan kracy - Bóg nakazuje wybaczenie i tolerancję dla ludzkich słabości. jesli to miałby być wyraz katolicyzmu Polaków to byłby to bardzo ładny wyraz. a że polski katolicyzm jest wybiórczy i zakłamany to wszyscy wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www ja nie odmawiam im prawa do szczescia homoseksualizm byl zawsze i zawsze bedzie ale nie robmy z tego na sile cos normalnego cos co jest na pozadku dziennym ja nie wkraczam w sfere seksualna bo to co kto robi w lozku to jego prywatna sprawa ale nie zgodze sie z pojeciem homo jako normy, tak po prostu, bo mimo ze katoliczka nie jestem, to taki rodzaj zwiazku nie jest wg mnie do konca normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono, ale normalność ma tylko dwa bieguny :) albo coś jest nienormalne albo normalne. poniewa ustalono że homoseksualizm nie jest chorobą ani schorzeniem ani wadą genetyczną, a więc nie jest czymś nienormalnym. powiem więcej - nie da się dziecka WYCHOWAC na homosesualistę - trzeba się z taką skłonnością urodzić, taką miec naturę. homoseksualizm nalezy więc uznac za zjawisko naturalne, normalne, acz marginalne. tak mi mówi logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www kiedys seks oralny byl uznany za nienormalny teraz jest to praktycznie norma sa jednak osoby ktore w dalszym ciagu uznaja go za cos nienaturalnego i nienormalnego podobnie jest z homoseksualizmem ktos moze uznac ze jest ok dla mnie nie jest ok podobno kilkukrotni mordercy maja to w genach podobnie jak gwalciciele i pedofile uznajmy to za normalne bo nie da sie z tego wyleczyc? chyba nie tedy droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tego wyleczyc bo to nie choroba :) w genach nie mozna mieć tego o czym piszesz. chyba ze morderstwa i gwałty mają podłoże psychiczne. mogą mieć źródło w charakterze, ale to też nie jest prosta relacja - fakt że osoba o charakterze gwałtownym jest bardziej skłonna do czynów gwałtownych, ale jest mnóstwo osób które są gwałtowne, krzyczą, wrzeszczą itd a za bron nie chwytają. więc nie można uogólniac. poza tym - zobacz co napisałaś - wrzucasz do jednego worka morderców, gwałcicieli i pedofilów oraz homoseksualistów. to jest Twoim zdaniem sprawiedliwe? łączenie trzech grup zachowań KRZYWDZĄCYCH OSOBY POSTRONNE z grupą osób które swoimi zachowaniami nikomu krzywdy nie robią?... tez nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam pewna ze napiszesz mi ze wzucam gejow do jednego worka z mordercami i pedofilami ;) czemu wiec nie napisalas ze wzucam ich do jednego worka z osobami uprawiajacymi seks oralny? mam wrazenie ze zle odebralas to co napisalam, niepotrzebnie to polaczylas Ja nie mam nic przeciwko gejom wszak orientacja seksualna ksztaltuje sie na poziomie zarodka ale nie uznam tego za norme I nie bede uczyc dziecka sztucznej tolerancji wynikajacej z mody moge ukryc swoje zazenowanie keidy przychodzi para gejow do mnie do pracy i wybrzydza kupujac prezerwatywy ale nie bede sie sztucznie usmiechac tylko dlatego ze nie wypada byc nietolerancyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę oglądać parę gejów traktujących się z wzajemnym szacunkiem niż parę heteroseksualną gdzie on mówi do niej "spierdalaj" a ona do niego "ty chuju". to Ci dopiero miłość. ale heteroseksualna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie zauważyłam wrzucania "oralniaków" do worka :) przeciwko temu tez protestuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×