Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmelaaada

jak myslicie?

Polecane posty

Gość marmelaaada

czy taka kompletna szczerosc w zwiazku dobrze rokuje? mam na mysli szczerosc w temacie "eks". czy lepiej wiedziec tylko ogolniki, bez wchodzenia w szczegoly ich relacji? ostatnio moj zwiazek wlasnie rozpadl sie z powodu takiej jego nadmiernej szczerosci... nie chcialam tkwic w pewnym trojkacie emocjonalnym. on mi opowiadal wszystko, gdy ona nagle sie znow pojawila. pewnie uwazal, ze taka szczerosc jest mi potrzebna, ze to docenie... niestety, bolalo. co na ten temat mysla mezczyzni? dzieki z odpowiedzi ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmelaaada
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywizmu uczymy się długo, ale nie można być obiektywnym w związku uczuciowym. Zawsze górą będzie ambicja i chęć posiadania. W każdym związku, gdzie obowiązuje zasada szczerości do bólu, wcześniej czy póżniej następuje krach. Wolę dlatego szczerze brzmiące kłamstewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmelaaada
tez w tej chwili uwazam, ze szczerosc do bolu to nie ta droga... z jednej strony chce sie byc przyjacielem, rozumiec, a z drugiej, czasami slowa potrafia bardzo ranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmelaaada
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianne
Jak mi facet opowiadal dużo o swojej eks, to też mnie to bolało.. powiedziałam mu o tym i pzrestał. Chyba że sama pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×