Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Ile kasy miesięcznie partner przeznacza na Was?

Polecane posty

wiecie , to chyba zalezy od sytuacji. jeżeli dziewczyna studiuje a mężczyzna już zarabia, to chyba jasne, że miło byłoby gdyby facet wykazywał się gestem. No ale gdy oboje zarabiają to chyba logiczne, że raz jedna osoba coś kupuje a czasem druga. Ale facet który nie kupi butelki wody dziewczynie gdy jest spragniona, za to sam kupi sobie coś - to nie materiał na opiekuńczego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zloteczka
A mój facet jest takim skapcem. Jeszcze nigdy nie dostalam od niego kwiatka a jestesmy ze soba pol roku :(:( BUUUUU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafal
Pierwszy obrazek: moją znajomą zaprosił kiedyś facet do knjapy. To była ich pierwsza randka, oboje pracują, są ok trzydziestki. Ona zamówiła przy barze herbatę. Sama musiała zapłacić sobie za tę herbate i zanieść do stolika. Drugi obrazek: Moi znajomi, obydwoje studiujący. On w droższym lokalu rzuca jej hasło tak po prostu, zeby sobie coś wybrała, on stawia. Nie byli wtedy na randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie to bywa...czasami i po kilka tysiecy, tyle ze ja tez mam gest, wiec to nie jest w naszym zwiazku jednostronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×