Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alekkksy

dowiedzialem sie ze moja dziewczyna...

Polecane posty

Gość Alekkksy

wczesniej spotykala sie z czeczencem po tym poczulem do niej obrzydzenie wiem ze zaraz posypia sie komentarze do mnie no ale jakos teraz czuje do niej obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm A po co się chciałeś dowiedzieć? :D Mnie nigdy nie obchodzi z kim sie chłopak spotykał. A była mojego faceta wygląda jak pospolita dziwka spod latarni. Też mam czuc do niego obrzydzenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli babka...
a ten czeczeniec był pedofilem albo mordercą ze takie obrzydzenie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
ja wychowalem sie w takim miejscu ze cygan czeczen itd to zwykly brudas a ze taki typ mial moja panne no hmmm jest dla mnie ze tak powiem malo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dziwicie nietolerancyjnemu Polaczkowi? Codziennie mnie zaskakuję w tym kraju, że ludzie mają poglądy rodem ze średniowiecza. Ale jak ktoś całe życie przesiedział w swoim pipidówku i w życiu zagranicą nie był, gówno widział i gówno wie, to potem taka zaściankowość wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza -
Smutne, ze ktos tak mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a woda zródlana
mam nadzieje, ze dziewczyna przejrzy szybko na oczy i zakonczy znajomosc z tobą. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka123456789
tez mam nadzieje ze dziewczna Cie zostawi!!!! nie moge sluchac takiego pierdolenia. Bylam zwiazana z Arabem dość długo i bł świetnym człowiekim, a teraz jestem z Bułgarem i również jest oki, niczym się nie różnią od nas!!!!!! nienawdzie takiego rasizmu chtenie bm Ci przyjebala. kurwa wiecej toleracji a nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
ze co chce miec normalno polke ktora nie spotyka sie z jakimis czeczencami to zle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjfjaofa
Dowiedzialem sie ze moja chodzila z gosciem co jest punkiem, gral na ulicy i zadawal sie z bezdomnymi... tez niewiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szukaj
takich samych "normalnych" jak ty sam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsf
asieńka123456789 - to jeszcze przespij sie z czarnuchem i bedzie komplet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli babka...
czeczen to taki sam człowiek jak ty, moze nawet lepszy. wogóle o czym ty mówisz prostaku, polacy sie sa jakims super szlachetnym krajem zeby mówic cos takiego" normalna polka nie moze z brudasem. ty chyba jestes brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
mnie to razi bo nie chce miec dziewczyny ktora zadawala sie z czeczencem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając azjatycką
mściwość, i dzikość Czeczeńców, trzymałbym się z dala od nich, niczym się nie różnią od terrorystów talibańskich, co czeczeńcy robią w Moskwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka123456789
czarnuch - to rasistowskie określenie, nie znamsz innego??? aż tak bardzo ograniczon/a jesteś ?? nie kręcą mnie murzyni/afroamerykanie. rozerwał by mnie taki;)))) co nie zmienią faktu że mam również takich znajomych. WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNIIIIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
czyli dobrze robie zucajac ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym jest gorsy czeczeniec od ciebie:o? polacy sa porabani aleksy jest tego swietnym przyukladem moj drogi aleksy gdyby jakis amerykaniec nazwal ciebie jako polaka brudesem jakbys sie poczul? pewnie zwyzywalbys go od rasistow... wiec jakim prawem ty tak oceniasz czeczenca sadze ze byl lepszym czlowiekiem od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
ja dal bym mu w morde i tyle dla mnie niech se oni sa ale zdaleka odemnie a napewno nie chce tykac po nich dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze robisz
szkoda, zeby dziewczyna marnowala sobie zycie będąc z toba. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
tu nie chodzi czy dala dupy czy nie jak sie zadawala z takimi to nie moge byc jej pewny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaoli
a była mojego faceta puszczała się na prawo i lewo ,była podłą osobą ,a le on dowiedział się o tym ostatni,to też mam się go brzydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowujesz się jakby największym twoim osiagnięciem życiowym było to, że nie pochodzisz z romskiej rodziny. A tak na prawdę nie miałeś na to najmniejszego wpływu. To że jestes biały, mieszkasz w Polsce to czysty przypadek. Zostaw ją. W ten sposób dasz jej szansę na znalezienie kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha niby Polak z ciebie
a nawet poprawnie pisać po polsku nie potrafisz - WSTYYYYYYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekkksy
zreszto ona mnie oszukala mowila mi ze jestem jej pierwszym chlopakiem itd a jak od jej kolezanki dowiedzialem sie ze tak nie bylo no i ze to byl czeczen no sory wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKINOL
Kobiety, które pierdoliły się z czarnuchami, pakistami, arabami to ochydne brudaski, brzydzą mnie, sam bym kolorowej nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKINOL
Kobieta, która spała z kolorowym to kobieta gorszej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×