Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Tak na marginesie..to...to gdzie Ty się podziewasz co?? \"Wieczorem Mnie nie będzie....ale będę jutro\" Bez słowa wytłumaczenia..znikasz na noc??😭 Nie podoba mi się to:P ..;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ... ty pilnuj tego cisnienia ,kontroluj sie pod okiem lekarza :P czerwona to my mozemy zrobic to w piwnicy :P jesli mamy to samo na mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy o piwnicy!! Koniec! kropka! Temat zamknięty!! Kobieto chyba, że w mojej piwnicy:P:P..ale nie z Bratem..tylko ze mną:P:P ..to może być:P..zgadzam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem najlepiej ... masz zero polotu i wyobrazni przestrzennej :P w łozku to mozna spac po całym ciezkim dniu w robocie :P a nie....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:) masz racje nie pisz .... nieładnie jest sie przechwalac :D 🖐️:D a czerwona to co ? spi ,wyjechała gdzies,? jakies randki ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz... Przy pierwszej przesyłce Ja zrobiłam aferę na poczcie-bo raz,że to też był priorytet..i szło i szło.. bodaj 3,4 dni?.. a niby prio..na drugi dzień dostarczane winno być. Rozumiem,że okres Świąteczny..ale bez przesady.. Świstek mam w razie co,i to mnie pociesza. Choć ogólnie zła jestem na to .Zalewa mnie krew..;-).. Ech..Poczta Polska..:-o.. Ja wiem najlepiej przytul..😭..😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×