Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

🖐️ wam .... czerwona dzieki za amadeo 🌻 no własnie czerwona ? cos zaniedbałas inne topiki ....nic sie nie udzielasz w kaffeteryjnym zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej ? Znajdziesz Mi 'Najwięcej witaminy mają Polskie Dziewczyny'?;-)..Proszę.;-) Smoleń Kól..I czasy także kól były.. brat_niedzwiedz Postanowiłam nadrobić zaległości..już od rana..zacieram dłonie na myśl..:-p.. Rosiewicz i Radarowcy?... http://pl.youtube.com/watch?v=3KtFL5F-ZHI :classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba mnie pozbawiła resztek wczorajszego humoru :( czerwona dzieki 🌻 za chec pomocy ,ale w tym przypadku nic sie nie da zrobic ...pozostało czekanie i jedzenie cytrusów w kilogramowych ilosciach :D ale w sumie bywało gorzej .... ja tez uciekam na jakis czas tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem🌻...porobię sobie na jutro jakieś ściągi,żeby wieczór był wolny:):P Nawet coś ciekawego znalazłem w google:P:) A Ty nie podrywaj innych:P...i nie daj się poderwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie nową sesje dzisiaj:P..jak Mnie nie Ma:P...to na wieczór będę Miał radość po ciężkim dniu:)..a mówiłem Ci już,że zmieniłem zdanie co do tego,że tamte foty z Classicami są dla Mnie najlepsze? Teraz te wczorajsze uważam za ideał ..te przed lustrem są boskie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×