Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Chociaż..:D Jedna para spodni którą kupiłem bo bardzo Mi sie podobała i w przymierzalni była dobra w domu okazała sie za duza:D..i są trochę za szerokie a tak nie lubie chodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do anegdoty z Zip Skałedem i ich \"Chlebem powszednim\" to miałem kiedys tą kasete był to rok `99. W tym czasie Pobiłem sie z bratem:D..ojciec się wnerwił spakował cały wielki wór kaset i płyt:D..i nawet naszą wieżę zabrał i schował na klucz w złosci:D Ale było jeszcze małe radyjko w kuchni i tam przez przypadek była ta kaseta Zip Składu:D I parę dni po cichu tego słuchaliśmy:D..aż nerwy przeszły i Nam oddał:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile nerwy trwają? nie długo;)..bardzo krótko;)..wtedy Nas dłuzej przetrzymał ale to wyjątek był;) Zdjęcia cudne;) Chyba artysta ze Mnie nie będzie :D..bo Mi się bardziej to drugie podoba:P Ale tamto też..Powiększyłem:P i dopatrzyłem się:D Zresztą to drugie tez powiększam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prośbę Twoją spełnie;)..ale nie dziś;) Powiększaj Moje:P..wtedy nabiorą rozmiarów😭..:D:P Nie pamiętam dokładnie ile:)..dawno nie widziałem go w nerwach,bardzo dawno:D..na Mnie się nie złości od bardzo dawna..nawet jak wypiję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź🌼.. Zawsze bądź..Nawet jeśli nie dla Mnie..to bądź.Zawsze!.;-).. A czy nie będziesz tyranem?..Liczę na to..:-p. Liczę też na to,że nie będziesz Zazdrościł..:-p.. Zdjęcia robią wrażenie..zgadzam się.I nawet te niefortunne są fajne..Bo Swojskie-że tak powiem.. Bo te profesjonalne są cudne..ale Obce.. Chociaż..miło oko zawiesić ..czasem na tych obcych..Tak?.. Wiesz..przez mini chorobę,która Mnie dopadła wczoraj/przed..Jestem taka..wymiętoszona..jeszcze..Nic nie boli..ale..mam takie..zaćmienie..Umysłu..😭.. Masz tak Samo?;-).. Pokaż Spodnie..dołącz do 'prośby'..Kiedyś..Niebawem:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym umysłem też tak mam:(..od wczoraj:(..ale naprawde Mi się poprawia:D Dołącze spodnie;) No i ..Mam też ulubioną bluzę własnie w stylu rapowym:D..ale nie spodoba Ci się na pewno:D..pokażę też:D:P Ale ta bluza i spodnie to wyjątki:D Mnie obce zdjęcia nie interesują:) Ja tylko na Twoje patrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wcześniej się położyMy:)... Odpoczynek jest potrzebny:).. By siły mieć na kolejny dzień..:).. Prawda?.. :).. Co do bluzy..Skąd wiesz?Wiesz,że Gdy Ktoś się podoba ..wtedy wszystko nabiera innej formy..Mi się Twoje buty podobają:-p.....chociaż..te z białą podeszwą..Takie jakieś lewe..:-D.. ps..podobają się Moje Kozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×