Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Go艣膰
馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
ZOSIU napisz mi 艂adnego @ Ty potrafisz uwielbiam Ciebie czyta膰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BLEBLEBLLE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
jetem za艂amy :o 馃槶 zabije si臋 :o :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
janka ratuj prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
heheh Z艂oty kto艣 Cie 艣ledzi:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
zazdrosne babsztyle :o :o 馃槶 偶adnej nie wybieram :) :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
heheh --do zakonu idziesz?:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Tak, Sami :o :o jutro id臋 :o :o :) Widzia艂a艣 si臋 z Prawiczkiem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
Z Kropusi膮? Na 偶ywo JESZCZE NIE,a na gg 2 dni temu,podobno zakumplowali艣cie sie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
heheh Sami sk膮d TY takie informacje masz? :P ;) bz prawiczek z wiara? mia艂a艣 spotka膰? na gg z prawiczkiem kropka nie pisze w og贸le raczej unikam kontakt贸w na gg bo za bardzo sie traci czas :o :o :) pisalismy z kropka troche @ i zdradzi艂em mu co robi膰 aby nie 艂ysie膰 bo robia mu sie zakola :o :o prawda jest taka ze kazdy facet bardzo przezywa 艂ysienie gorzej ni偶 impotencje :o :D :D Pestka jest 艣liczna :) lubi臋 takie rudzielce! :) podoba si臋 Tobie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
Z prawiczkiem z Wiar膮?urwali艣my kontakt @ Czy mi sie Pestka podoba?Jako kobieta oceniam tylko m臋藕czyzn na urodzie kobiecej nie znam sie :classic_cool: Z艂oty--TY jeste艣 specem od tego :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Sami to b臋dziesz sie spotykala na zywo? z kim艣 z kafe? Dzi臋kuje 馃尰 ja wiem czy specem :o :) Pestka bardzo mnie poci膮ga :) styl ubierania, wzrost :P ;) idealny :) Widzialas si臋 z Pestunia na 偶ywo? Podobno sie widzials z mi艣kiem tak? i jest przystojny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
heheh widzia艂am sie tylko z JEDNYM FACETEM Z KAFE,ale nicku nie podam:P W planach mam zobaczy膰 pare os贸b,ale co z tego wyniknie --tego nie wiem:O Miska nie widzia艂膮m na 偶ywo,ale na focie fajny--taki mi艣kowaty :classic_cool: TY mia艂es mi wys艂a膰 normaln膮 fote i ......nie zrobi艂es tego:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
heheh widzia艂am sie tylko z JEDNYM FACETEM Z KAFE,ale nicku nie podam tak pami臋tam na seks :P ;) prosz臋 powiedz czy by艂 dobry??????? ile m贸g艂 razy?????? Misaczka zna tak jedna laska na 偶ywo ale nie mog臋 powiedzie膰 kto nawet pili piwo :o :) :) pami臋tam Sami ale si臋 wstydz臋 :o :o :) Jeszcze mnie spotkasz co powiem? :o :o :o :) Jestem bardzo dobry i grzeczny taki kochaniutki :P ;) Pomy艣le mo偶ne co艣 wy艣le :o :) p贸藕niej :o :) Jakie lubisz pupki u facet贸w? :P ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *Sami* w pomara艅czach
Nie plotkuj Z艂oty na m贸j temat z 艂aski swojej Co to znaczy spotkanie na seks i czy by艂 dobry? oczywi艣cie nie odpowiem na te durne pytania,skoro sam sobie na nie odpowiadasz:) Nie chcesz to nie wysy艂aj,ale nie dziw mi sie 偶e NIE MAM OCHOTY WYS艁A膯 SWOJEJ FOTY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Nie plotkuj Z艂oty na m贸j temat z 艂aski swojej Co to znaczy spotkanie na seks i czy by艂 dobry? to info og贸le dost臋pne pisa艂a艣 na kafe :o :) Nie plotkuje na Tw贸j temat :o :o Sami nie teraz 馃尰 musz臋 si臋 nawr贸ci膰 :o :) jako艣 w krotce :o wtedy wy艣le :P ;) 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Saly....pojecha艂a艣 ostro,wiesz siedzi na kafe taka 24h/24h i sie nudzi jak mops i wymysla jakies dyrdyma艂y,ale nie wiem dlaczego po Z艂otym tak jezdzi,by mia艂a odwage to by za pomarancza sie nie chowa艂a. Nie zdziw sie jak jutro beda nasze wpisy to jest jakies chore!!!!!! dzieki za @ juz napisa艂am i czekam na odp. Z艂oty wyluzuj niech sobie wkleja co chce nawet siebie,kogo tak naprawde to obchodzi??? http://www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Zosiu dzi臋kuje nie mog臋 teraz tego ogl膮da膰 widzia艂em pocz膮tek ale lubi臋 wi臋kszy brutalek :P ;) 馃憚 Twoja ulubiona strona :P ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×