Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ZOSIU napisz mi ładnego @ Ty potrafisz uwielbiam Ciebie czytać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEBLEBLLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jetem załamy :o 😭 zabije się :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
janka ratuj prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
heheh Złoty ktoś Cie śledzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zazdrosne babsztyle :o :o 😭 żadnej nie wybieram :) :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
heheh --do zakonu idziesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, Sami :o :o jutro idę :o :o :) Widziałaś się z Prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Z Kropusią? Na żywo JESZCZE NIE,a na gg 2 dni temu,podobno zakumplowaliście sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heheh Sami skąd TY takie informacje masz? :P ;) bz prawiczek z wiara? miałaś spotkać? na gg z prawiczkiem kropka nie pisze w ogóle raczej unikam kontaktów na gg bo za bardzo sie traci czas :o :o :) pisalismy z kropka troche @ i zdradziłem mu co robić aby nie łysieć bo robia mu sie zakola :o :o prawda jest taka ze kazdy facet bardzo przezywa łysienie gorzej niż impotencje :o :D :D Pestka jest śliczna :) lubię takie rudzielce! :) podoba się Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Z prawiczkiem z Wiarą?urwaliśmy kontakt @ Czy mi sie Pestka podoba?Jako kobieta oceniam tylko męźczyzn na urodzie kobiecej nie znam sie :classic_cool: Złoty--TY jesteś specem od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sami to będziesz sie spotykala na zywo? z kimś z kafe? Dziękuje 🌻 ja wiem czy specem :o :) Pestka bardzo mnie pociąga :) styl ubierania, wzrost :P ;) idealny :) Widzialas się z Pestunia na żywo? Podobno sie widzials z miśkiem tak? i jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
heheh widziałam sie tylko z JEDNYM FACETEM Z KAFE,ale nicku nie podam:P W planach mam zobaczyć pare osób,ale co z tego wyniknie --tego nie wiem:O Miska nie widziałąm na żywo,ale na focie fajny--taki miśkowaty :classic_cool: TY miałes mi wysłać normalną fote i ......nie zrobiłes tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heheh widziałam sie tylko z JEDNYM FACETEM Z KAFE,ale nicku nie podam tak pamiętam na seks :P ;) proszę powiedz czy był dobry??????? ile mógł razy?????? Misaczka zna tak jedna laska na żywo ale nie mogę powiedzieć kto nawet pili piwo :o :) :) pamiętam Sami ale się wstydzę :o :o :) Jeszcze mnie spotkasz co powiem? :o :o :o :) Jestem bardzo dobry i grzeczny taki kochaniutki :P ;) Pomyśle możne coś wyśle :o :) później :o :) Jakie lubisz pupki u facetów? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Nie plotkuj Złoty na mój temat z łaski swojej Co to znaczy spotkanie na seks i czy był dobry? oczywiście nie odpowiem na te durne pytania,skoro sam sobie na nie odpowiadasz:) Nie chcesz to nie wysyłaj,ale nie dziw mi sie że NIE MAM OCHOTY WYSŁAĆ SWOJEJ FOTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie plotkuj Złoty na mój temat z łaski swojej Co to znaczy spotkanie na seks i czy był dobry? to info ogóle dostępne pisałaś na kafe :o :) Nie plotkuje na Twój temat :o :o Sami nie teraz 🌻 muszę się nawrócić :o :) jakoś w krotce :o wtedy wyśle :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saly....pojechałaś ostro,wiesz siedzi na kafe taka 24h/24h i sie nudzi jak mops i wymysla jakies dyrdymały,ale nie wiem dlaczego po Złotym tak jezdzi,by miała odwage to by za pomarancza sie nie chowała. Nie zdziw sie jak jutro beda nasze wpisy to jest jakies chore!!!!!! dzieki za @ juz napisałam i czekam na odp. Złoty wyluzuj niech sobie wkleja co chce nawet siebie,kogo tak naprawde to obchodzi??? http://www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zosiu dziękuje nie mogę teraz tego oglądać widziałem początek ale lubię większy brutalek :P ;) 👄 Twoja ulubiona strona :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×