Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

o tak..;) pamietam jak wydawali co miesiac POPCORN, drogie to bylo jak fix, 15 000 na stare ;) czekalo sie caly miesiac az wyjdzie w polowie miesiaca ;) i ten skrót: NKOTB ;) dluugo kombinowalam co to oznacza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka w latach 90-siątych
jeszcze mam problem, otóz jak włączam tego beldzia i sie pobiera to raz sie pobierze dobrze (na pulpit) a innym razem do windows media player i potem za nic tego nie moge odnaleźć w kompie, bo jest tylko w bibliotece multimediów i nie moge tego zgrać przez nero na płytkę, dlaczego tak sie robi, prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka w latach 90-siątych
ja tez nie mogłam, ale doszłam do tego, ze najpierw klikasz to okienko po prawej stronie "pobierz plik", a za chwile jeszcze ten niżej napis, gdzie łapka się pojawia tylko dlaczego jedne zapisuja mi się jak trzeba a inne od razu sa odtwarzane i nie moge ich zapisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka w latach 90-siątych
tak, ale jak sie pobieranie zaczyna to tak robię, ale co zrobic, jak nie wyskakuje okno pobierania, tylko od razu wmp? buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak odtwarza się już w WMP kliknij prawym na to i tam jest opcja: Otwórz lokalizacje pliku i wtedy przenieś go z tego miejsca do swojego folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka w latach 90-siątych
chyba nie ma, poza tym wszukałam juz wszędzie. może to chodzi o to, ze jak na poczatku nie mogłam otworzyc tych ściągnietych plików, to kliknęłam otwórz za pomoca, wybrałam windows media i zaznaczyłam fajką na dole, żeby juz wszystkie tak się otwierały i może to dlatego. jak to odfajkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoupupuou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×