Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość Anonimowy dla anonimowych
Coś dla oka kobiet Murat Boz "Paka Yok" http://www.youtube.com/watch?v=JBNo8dpnMvw Uwielbiam tureckie klimaty :) Może dlatego, że daleko mam zakorzenione, że tam byli moi przodkowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy dla anonimowych
Para Yok*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
(acha nie wybielaj sie) za jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla oka to fakt,ale dla ucha także.Tylko nie mam pojęcia o czym on śpiewa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz szybki samochód Ja chcę bilet do gdziekolwiek Możemy zrobimy interes Może razem pojedziemy gdzieś Gdziekolwiek jest lepsze Zaczynając od zera, nic do stracenia Może coś uda nam się stworzyć Ale ja nie mam nic sobie do udowodnienia Masz szybki samochód A ja plan, jak wydostać nas stąd Pracuję w przydrożnym sklepie Kierowany tak aby zaoszczędzić trochę pieniędzy Nie musimy jechać daleko Tylko przekroczyć granicę i do miasta Ty i ja, obydwoje możemy dostać pracę I wreszcie zobaczymy co to znaczy "żyć" Wiesz, mój stary ma kłopot On żyje tylko z butelką w ręce, tak to już jest Mówi, że jego ciało jest za stare aby pracować Ja mówię, że jego ciało jest za młode, aby wyglądać jak wygląda Mama wyszła i zostawiła go Chciała więcej niż on mógł Jej dać Powiedziałam, że ktoś musi zaopiekować się nim Tak więc, rzuciłam szkołę i to jest to co zrobiłam Masz szybki samochód Ale dostatecznie szybki, że możemy stąd odlecieć Musimy podjąć decyzję Wyjeżdżamy dzisiaj lub żyjemy i umieramy jak dotychczas Pamiętam, jechaliśmy, jechaliśmy twoim samochodem Szybkość była tak duża, że czułam się jak bym była pijana Światła miasta leżały przed nami I czułam twoje ramię spoczywające na moich ramionach I miałam uczucie, że należę do ciebie I miałam uczucie, że mogę kimś zostać, kimś zostać kimś zostać Masz szybki samochód A my udajemy się w podróż cieszenia się sobą Ty wciąż nie masz pracy I ja pracuję w markecie przy kasie Wiem, że sprawy ułożą się lepiej Ty znajdziesz pracę, a ja dostanę awans Wyprowadzimy się z przytułku Kupimy duży dom i zamieszkamy na przedmieściach Masz szybki samochód A ja mam pracę, dzięki której płacę nasze rachunki Ty pijesz do późna w barze Widzisz więcej swoich przyjaciół niż swoje dzieciaki Zawsze miałam nadzieję, że będzie lepiej Myśląc, że razem moglibyśmy tego dokonać Nie mam żadnych planów, nigdzie się nie udaję Tak więc, bierz samochód i jedź Masz szybki samochód Ale jest dostacznie szybki, że możesz odlecieć Musisz podjąć decyzję Wynosisz się dziś wieczorem albo żyjesz i umierasz jak dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowy dla anonimowych ---to mi sie bardzo podobało i dla oka i dla ucha;) Przypomniałam sobie że kiedyś przebojem była jakaś piosenka śpiewana CHYBA przez Turków,coś z pocałunkiem ale nie pamietam tytułu i wykonawcy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sami :) lubisz mnie? zamykamy koniec miłość Tej.... :D :D wiedziałem ze tak się skończy :o :) ja mam obiekcje jak kobieta ma tyle samo lat.... :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tez cie ciesze :o :D :D Kochana Sami ❤️ miłego, słonecznego dnia..... ❤️ Wisła Pany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×