Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość *sami*na odwyku
Hej KWCB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *sami*na odwyku
Kobieto--aleś dowaliła:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobieto ❤️ bardzo się ciesze ze jesteś ❤️ szkoda ze już nie piszesz do mnie :o :( 😭 zakochałem się w Lily ❤️ jest piękna blondynka ❤️ pisze my sobie na gg :P :) podoba mi się tez Pestka33 ale chyba Ona nie dla mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty? Nie licz na listy od Kobiet:P jak inne Cie olewają to spróbuj z chłopakami :D na pewno nie jeden miałby ochote:P Nie dziękuj za porady:classic_cool:..podziękujesz jak znajdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wiem najlepiej mi piszą inne kobiety nie narzekam :P :) ale Kobietę bardzo lubię tak nieprzyjacielsko :P :) Wiesz dobrze TY i Kobieta ze postąpiliście nie ładnie w stosunku do mnie :( 😭 dalej ładnie czekam :) 😭 nie chodzi mi o jakieś figlarne cuda tylko zwyczajne...... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
* tak przyjacielsko :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem spokojny Kobieta wie na co czekam :P :) jak mi wyśle to ładnie podziękuje :) to wszystko bo ma swoja kobietę :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
KWBC--dobrze żyje:) pełna optymizmu i wiary w ...lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie będę czekał do usranej śmierci chce sie zakochać!!!!!!!!!! trafiłem na bardzo spokojna i religijną dziewczynę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotkę? Ludzie..WymieniaMy się fotkami? Co Wy na to? :classic_cool:.. Ale,ale..nie mam fotki z Ja wiem najlepiej..;\.. On Robił Mi..A Ja Jemu..A wspólnej żadnej..Kurr...jaka szkoda.. Ja wiem najlepiej UprawiaMy wirtualny Seks dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×