Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość Kobieta lubi fryzyury
na beckhama :) :) mój typ to pierwsze zdjęcie z prawej strony reszta nie do przyjęcia :o :o może lepiej się wygolę na zero przyzwyczaję się do łysiny :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej zapuść włosy i zarost.Co Ty na to? Na kogo?Podobają Mi się fryzury 'na dziko' tak jak zarost,'na dziko'.Bez podgalania i innych udziwnień.Lubię bałagan na głowie.W głowie mniej. Poszukaj fryzury na beckhama,lub Jego pokaż.Chcę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja właśnie teraz tak mam:P..na głowie na razie w miare normalnie ale na twarzy okropnie :D:D..zaraz zobaczysz:D..a Beckham to raz łysy raz długie miał..ale ogólnie..zawsze dobrze wygląda..moze być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa Kochanie
całuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorową porą Witam..🖐️.. Kobieto 🌻 Piosenka również wieczorowa..na to mam ochotę.. http://www.youtube.com/watch?v=LtZWO3HgRdA yy tzn na piosenkę mam ochotę....nie na Brown Sugar..bez podtekstów:P Utwór klasyczny..z klasycznej płyty i i wybitny wokalista..i wspomnienia grzeszne:P z dawnych lat..wejścia z tej piosenki sie nie zapomina;)..Klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..🖐️.. Kobieto🌻 Człowiek którego muzyka to kopalnia sampli dla twórców hip hop' u. Wiele już zostało wykopanych jak np. ten:P..niestety Pan Ja wiem najlepiej zapomniał u kogo x lat temu to słyszał więc Ktokolwiek słyszał Ktokolwiek wie niech się wykaże wiedzą:P Będę wdzięczny;).. http://sempei.wrzuta.pl/audio/4uTjHfME13R/12_czas_jak_rzeka_-_czeslaw_niemen Piosenka z lat ok 1999-2001 tak myślę..może ktoś pamięta. Chodzi o pierwsze kilka sekund..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to:P..kiedyś sprawdzałem ..z tego co mi wychodzi na liście UK to wolałbym urodzić się x lat wcześniej bo wolę wykonanie oryginalne;).. Nie powiem co:P..Kiedyś wklejałem..Piękny utwór..zawsze z dedykacją dla Pięknej Kobiety w czerwonym berecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Tego nie sieja , To samo wyrasta . Gdybym faktycznie zapomniała hasła (co jest nieprawdopodobne) byłby inny nick , na pewno czarny :) Maanam jest faktycznie boski , a TA Majówka :D A teraz rzucam mego idola http://www.youtube.com/watch?v=UqTXXOqIPts i wręcz odlotowy (jak dla mnie ) utwór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemo
ale zbieg okolicznosci, ta piosenka pomogla mi po rozstaniu z bylym chlopakiem ponad 2 lata temu i teraz tez jej slucham po kolejnym nieudanym zwiazku... Ain't nothing that can break my stride NOBODY'S GONNA SLOW ME DOWN I got to keep on moving IF I NEED ANOTHER GUY LIKE YOU I WILL TELL HIM NEVER WANT ANOTHER GUY LIKE YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej pleciesz strasznie głupoty!!!! nie jestem imperia2!!!!! teraz pisze jako mieszko to mój drugi nick bo mnie zbanowali!!! więcej nie mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×