Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Misiaczek 👄 wpadł ni w pięć, ni w dziesięć!! :o :o może Był pijany :o :o :) Ale jednak miło, ze zawitał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja;-). Ja wiem najlepiej Pozdrawiam Ciepło i Serdecznie🌼. Złoty Zmieniłeś stopkę.Dobrze!.;-). imperia zapracowana.. W każdym razie organizuj wolny czas dla Mnie.;-).. brat_niedzwiedz Cześć.:). Będę w Twoich okolicach niebawem,więc osobiście mogę wręczyć Ci \'to\'..;-). Porcupine Tree / Stars Die:-p. http://www.youtube.com/watch?v=rQxYTCz6gkU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz Cześć. . Będę w Twoich okolicach niebawem,więc osobiście mogę wręczyć Ci 'to'.. . NIE POZWALAM!!!! ZABRANIAM!!!!! Miśkowi to wysłałaś pierwsza zdjęcia i to dobrowolnie!!!!!!!! Ciekawe w czym jestem gorszy od NIEGO!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Będziecie się przytulać.... :o :o 😭😭 😭 Coś czuje ze CI się Misiaczek bardzo się podoba!!!!! na pewno !!!!! Pewnie Ja wiem najlepiej nic nie wie ? :o :o "śpi" spokojnie!!!! :o :o :( :( Mimo wszystko Kobieto Bardzo Ciebie i Całuje w usteczka ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Kobieto zablokowali mnie :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
pisałem już kilka razy!!!!! do Modków :o :o :) ale chyba śpią :o :o bo zero reakcji :o :o mam nadzieje, ze jak jutro wstanę to będzie zdjęta ze mnie blokada :o :o :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze ..........
zastanow sie nad Soba zlotko bzdur nie pisz kochany to i Cie beda omijaly bany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Kobieto 🌻 przemyśle sprawy..... :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKO :o Pamiętamy jak najbardziej :p a czy pamiętacie taki hit , który to tak "pięknie" ostatnimi czasy przerobiono ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×